Optimus Exchange: Yeni nesil kriptopara ticaret platformu

 Post Views: 1417

Kripto para piyasası geçen seneyi umutla kapattı ve yükseliş bu senede büyük bir hızla devam etmektedir. Bu nedenle bu piyasaya olan ilgi tekrar artmaya başladı. Ancak geçen senelerdeki düşüşlerle birlikte piyasaya kayda değer proje girmemesi nedeniyle bizde yeni tanıtım yazısı yazmak istemedik. Bugün size bahsedeceğim geleceğin kripto ticaret platformu Optimus Exchange platformu bu seneye damga vuracak gibi duruyor. Bugün size anlatmak istediğim proje bu, çünkü tüm araçları yüksek kaliteli ve güvenli operasyonlar gerçekleştirmeyi amaçlıyor.


Optimus Exchange Nedir?

Optimus Exchange, dijital varlıkların ticareti için güvenli ve kullanışlı bir platformdur. Bu ekosistemde atif yatırımcıları cömertçe ödüllendirilir ve kripto para piyasasında kazançları artırmaya ve onlarla işlem komisyonlarını azaltmaya yardımcı olur. Şu anda, OPTX-BTC gibi bir çift platformda ticaret için kullanılabilir ve yakın zamanda NEBL-OPTX eklenmiştir.

Yenilikçi bir proje olan Optimus Exchange, çoğu diğer projelerin aksine, Ethereum yerine Neblio blok zinciri yapısını kullanmaktadır. Bu yeni fikir kullanıcıları için çok farklı ve ilginç hale getirmektedir. Sonuçta, borsadaki tüm işlemler, NTP1 token tipine karşılık gelen kendi dahili OPTX tokenine dayanacaktır. Bu tokenlerin sahipleri, işlem yaparken indirimler alabilir ve projeler dijital varlıklarını listelemek için ödeme yapar.


Avantajları Nelerdir?

Bir çok kripto para projesinin aksine Optimus Exchange şu anda beta modunda aktif olarak çalışmaktadır. Bu büyük avantaj sayesinde platformda herkes aktif bir rol alabilir ve Optimus Exchange’in çeşitli promosyonları sırasında dahili bir OPTX tokeni alabilir. Ayrıca OPTX tokenini borsa cüzdanının dışında NTP1 tokenlerini destekleyen herhangi bir cüzdanda saklanabilir.

Optimus Beta Programı Nedir?

Optimus Beta Programı dolayısıyla OPTX tokenleri nitelikli kullanıcılara verilecektir. Toplam arzın % 80’i  (8 Trilyon) OPTX tokeni bu vesile ile dağıtılacaktır. 7 Trilyon OPTX tokenleri ilk 100 bin beta işlemcisine tamamlayıcı olarak dağıtılacaktır. Ayrıca her kalifiye beta kullanıcısı, belirli işlem seviyelerine geldiğinde bonus olarak verilecek 70 Milyon OPTX tokenlerine sahip olacaktır. 1 Trilyon OPTX tokeni ise ilk 1000 PRO beta kullanıcılarına dağıtılacaktır. Her PRO beta kullanıcısı, bir belirli işlem seviyelerine geldiğinde bonus olarak verilecek 1B OPTX tokenleri alacaktır.


ICO ve Token Bilgileri

Platform Neblio blok zincirine dayanan ve NTP1 formatına sahip kendi kripto para birimini kullanmaktadır. Bu token ile işlem yaparken indirimler alabilirler. OPTX tokenlerinin toplam teslimat miktarı, 10 trilyon token kadar olacak. Bunların çoğu Beta yatırımcılarına dağıtılacak. 1 OPTX’in başlangıç ​​fiyatı 0.00000001 BTC olacaktır. Aynı zamanda herkes, borsaya kaydolduktan sonra dahili bir Optimus Exchange tokeni satın alabilir.

 • Token Adı: OPTX
 • Token Tipi: Neblio
 • Toplam Token Miktarı: 10,000,000,000,000 OPTX
 • Token fiyatı: ~0.0003 ABD doları


Sonuç

Optimus’un çok iyi bir takımı var ve herşeyi çok güzel planlamışlar. Piyasanın gereksinimi olan bir çok şeyi düşünmüşler. Bu ekosistemin kendi kripto parasına olan yoğun ilgi nedeniyle, kullanıcılar borsa hizmetleri için daha az ödeme yapacaklar. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://optimus.exchange/

✅ Telegram: https://t.me/optimus_exchange

✅ Twitter: https://twitter.com/ExchangeOptimus

✅ Facebook: https://www.facebook.com/OptimusExchange/

✅ Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5219579.0

✅ Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7O9oJCOqcdU2IRKho_P97w

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160


13 yorum

 1. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 2. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 3. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 4. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 5. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 6. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 7. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 8. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 9. Avatar Volkan İpek dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 10. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 11. Avatar Bedirhan Lütfü Akşamoğlu dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 12. Avatar Haldun Dinçtürk dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 13. Avatar Burcu Kahraman dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.