Oracol Xor: Yeni nesil kripto para ekosistemi

 Post Views: 2238

Kripto para piyasası her geçen gün büyümektedir. Zaman zaman düşüşler olsa bile bu yeni kripto paraların çıkmasına engel olmamaktadır. Bu nedenle her gün yeni ICO’lar çıkmaktadır. Ancak elektronik varlıkların katılımda yardımcı olacak platform çok fazla yoktur. Bu alanda artan büyük talep nedeniyle fazla miktarda ihtiyaç duyulmaktadır. Kripto paralar geleneksel olarak elektronik borsalardan alınabilmektedir. Bu alış süreci olması için şimdiye kadar bir finans kurumu veya bankayla etkileşime girmek gerekiyordu. Dolar, euro, Türk lirası gibi paralar piyasaya taşınır ve kullanıcılara fiat parasını kripto paraya dönüştürme imkanı sağlanır. Son zamanlarda, birkaç büyük ülkede büyük metropol bölgelerinde bulunan kripto para ATM’leri ile müşterileri satın alma noktaları platformlarına derhal bağlamak için girişimlerde bulunulmuştur ve para satın alınmaktadır. Bugün size bahsedeceğim Oracol Xor platformu bu konuda çözüm üretebilecek yeni bir ekosistemdir.

Oracol Xor nedir?

Oracol Xor, elektronik varlıklar ile bölgesel topluluklar arasındaki farkı küresel olarak ayırmayı hedefleyen elektronik bir platformdur. Oracol Xor ekosistemi, teknik bilgi eksikliğini ortadan kaldırmayı hedefliyor ve coğrafi bölge ne olursa olsun, dünyanın herhangi bir yerinde ki insanların benimsenebilecek çok basit bir şekilde kripto para birimlerinin kitlesel kabulünü teşvik edecektir. Oracol Xor sonuç olarak yeni demografik özelliklere sahip bir “giriş seviyesi” ağ geçidi gibi davranacaktır.

Oracol Xor, sosyal ağ gibi yenilikçi unsurları kullanarak, eşler arası işlemlere ve Xor cinsinden kartlarına sahip dünya çapındaki bir dağıtım ağına olanak tanıyacaktır. Son olarak, platform, kullanıcılara cep telefonu ödemelerini veri kapsamı dışında kalan alanlarda entegre ederek güvenilir verilere sürekli erişim sağlayan 3 milyardan fazla kişiden oluşan bir pazarın kilidini açacaktır.

XOR kartları

Platformun sunduğu özelliklerden biriside cep telefonu kartlarına benzer bir pazarlama yöntemi kullanarak dünya çapındaki yerel mağazalarda satışa sunulacak olmasıdır. Bu basit gibi görünen ama son derece güçlü çözümdür. Çünkü bir çok kişi teknik bilgilerle uğraşmak istememektedir. Kullanıcıların daha önceden kullanmaya alışık olduğu telefon kartı kadar kullanımı kolaydır ve bir kez Oracol Xor ekosistemine kaydedildiğinde anında kullanılabilir olacaktır. Ayrıca bu fonlar, Oracol kullanıcıları arasında serbestçe geçiş yapılabilmektedir ve herhangi bir yerdeki kripto para birimi borsaları aracılığıyla diğer kripto para Birimlerine çevrile bilirler.

Oracol Xor sosyal medya platformu

Güncel piyasa koşulları ve ABD merkezli sosyal medya şirketlerinin çoğunu düzenleyen karmaşık mevzuat göz önüne alındığında, Oracol Xor sosyal medya platformu sunucularını internet özgürlüğünün güvence altına alındığı bir bölgede bulacaktır. Oracol Xor, şu anda diğer şirketleri engelleyen kısıtlamalar olmadan bağımsız bir oyuncu olarak adım atacaktır. Tüketiciler sansürsüz ve “kısıtlayıcı” politikalardan arınmış alternatif sosyal ağlar beklemektedir. Bu, platformun dünyayı kripto para birimini bir ödeme yöntemi olarak birleştiren yeni ve yenilikçi bir sosyal ağ olmasını sağlayacaktır.

Yol Haritası

ICO ve Koin Bilgileri
 • Koin kısaltması: XOR
 • Token fiyat: 0.15 ABD doları
 • Soft cap: 3.3 Milyon
 • Hard cap: 7.5 Milyon
 • Kripto para algoritması Scrypt: POW
 • Maksimum koin miktarı: 184 milyon
 • Dolaşan koin miktarı: 48 milyon ve artıyor
 • POW blok ödülü: 50 XOR
 • Blok aralığı: 30 saniye
Sonuç

Oracol Xor, kendini kripto para birimleri elde etmek ve kullanmak için basit ve erişilebilir yöntemler kullanarak, daha fazla sahip olma ve blok zinciri teknolojisini teşvik etmede ana oyuncu olarak konumlandırmaktadır. Bu denli büyük bir hedefleri olan projenin vadettiğini gerçekleştirecek son derece yüksek deneyime sahip bir takıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://oracolxor.io

✅ Whitepaper: https://oracolxor.io/whitepaper/index.html

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3121043.0

✅ Twitter: https://twitter.com/OracolX

✅ Telegram: https://t.me/joinchat/HmoJ8hGJL8ePLvrwcCS4PQ

✅ Facebook: https://www.facebook.com/Oracol-617002108482170/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


5 yorum

 1. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 2. Avatar Gökay Bağış dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 3. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 4. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 5. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.