OTPPAY: Kripto para ile ödeme platformu

 Post Views: 1744

Bu yazımda size yeni çıkacak bir projeden bahsetmek istiyorum. Hatta projeden bile daha fazlası demek yerinde olacaktır. Bankacılık sektöründe teknolojinin de gelişmesi ile birlikte istenilen hedefe ulaşılamamıştır. Bu sebeple banka değiştirmek bu süreçte atılabilecek en büyük adımlardan olacaktır. Ve bu doğrultuda OTPPAY ile tanışmak değişim konusunda aldığınız en güvenli kararlarınızdan olacaktır.

OTPPAY, kripto para birimi ile ödeme yapmanıza imkan sağlayan yeni ve modern bir platformdur. Platform bunu parayı dönüştürerek ve satıcı tarafından belirtilen para birimine çevirerek yapar. OTPPAY dünyanın her noktasından kripto para biriminin birbirine dönüştürülmesine ve aynı zamanda da hizmet ve ürün alışverişini yapmamıza aracılık eder.  https://otppay.io

Bu platformda yapay zeka önemli bir yer elde etmektedir. Yapay zeka sürekli yeni şeyler öğrenerek, her turda pazarı analiz ederek kullanıcılarına yeni ögeler sunar. Bu da kullanıcılar için büyük bir kolaylık sunacaktır.

 

Otppay Banka Kartı

Otppay’in en büyük hedef şuanda bulunan geleneksel bankacılık sistemlerinin yerine; ödemelerde, para transferinde, döviz bozdurma ve Blockchain kredisi sunarak Otppay Crypto Bank’ı hayata geçirmektedir. Bu sayede dünyanın her yerinde kullanılabilecek temassız banka kartları ile birlikte yenilikçi mobil uygulamalar sunarak müşterilerin kullanmasını sağlamak ve karmaşık likidite çözümleri sunabilmektir.

OTPPAY ile direk ürün satın alabilir ve bunları kullanabilirsiniz. Doğrudan ödeme olarak kullanılması kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Ayrıca aracıları ortadan kaldırarak büyük komisyon ücretlerinde de kurtulma imkanı sağlar.

Platformda en son teknoloji kullanılarak müşterilerinin kullanımına sunulacaktır. API kodları ile, platform istenildiği gibi entegre edilebilir olacaktır. EKYC sistemi ile de havaleleri koruması sağlanacak ve yasa dışı işlemlerin engellenmesi sağlanacaktır.

Bu platformda yapay zekâ uygulamaları son derece aktif olarak kullanılacaktır. Yapay zeka uygulamaları ile yasadışı olarak yapılan işlemler öğrenilerek gelecekte, bu tür işlemleri hemen tespit edecek ve engellenecektir. Böylece, kullanıcının bu sisteme olan güvenini arttırması sağlanacaktır.

Token ve ICO Bilgileri

Pre-ICO satışlar 5 Mart ile 3 Nisan 2018 arasında yapılacaktır.  ICO 1. aşama 4 Nisan – 3 Mayıs 2018 arasında yapılacak ve  ICO 2. aşama, 4 Mayıs – 2 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Pre-ICO – 1 ETH = 16.000 Token + Bonus (% 20)

ICO Aşama 1’de ICO – 1 ETH = 8000 Token + Bonus (% 15)

ICO Aşama 2’de ETH = 8,000 Token + Bonus (% 10)

Ayrıca tüm katılımcılar için% 5 tavsiye bonusu verilecektir.

Sonuç

Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu icoya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yer almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Webite: https://otppay.io

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2874336.0

Whitepaper: https://otypay.io/Assets/otppay-whitepaper/OTPPAY_White_paper_v1.1.pdf

Twitter: https://twitter.com/otppay

Facebook: https://www.facebook.com/Otppay

Telegram: https://t.me/otppaychat

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/otppay/

My Bitcointalk Adress⇒ https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


12 yorum

 1. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor.

 2. Avatar Hulusi Ak dedi ki:

  guzel bilgileriniz icin teşekurler

 3. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 4. Avatar Şennur Ağnar dedi ki:

  Bu tarz projeler bana sosyal sorumluluk gibi hissettiriyor nedense. Başarılı olmalarını çok istiyorum.

 5. Avatar Cem Ozan Erim dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 6. Avatar Latife Fatin dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 7. Avatar Cem Ozan Erim dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 8. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 9. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 10. Avatar Turan Fahri dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 11. Avatar Tubanur Dereli dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 12. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.