Pecunio: Güvenli ve kolay yatırım

 Post Views: 947

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Pecunio” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Pecunio olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Pecunio ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Pecunio için faydalı bir platform olabilir.

Pecunio, kriptopara dijital bir merkezileştirilmiş yatırım platformudur.  Kripto varlıklarının kolayca saklanması ve harcanmasına olanak tanıyan bir sistemdir. Bir çok kişi kriptopara karmaşasında teknik konularla boğulmaktadır. Bu konuda yetersiz bilgi sahibi kişilerin bile kriptopara ile ödeme yapmasına imkan sağlayan bir teknoloji Pecunio sayesinde sağlanabilmektedir. Pecunio ayrıca birçok blockchain şirketlerine danışmanlık hizmetleri konusunda uzmandır.

Bu proje sayesinde yatırım yapmak isteyen herkesin kolaylık yatırım yapabilecek ve kriptopara piyayasına adım atabilecek. Bizde sizin bu projeye yatırım yapmanızı öneriyoruz. Daha ayrıntılı bilgi almak için web sitesini inceleyebilirsiniz.

 

Website –  https://www.pecun.io

Whitepaperhttps://www.pecun.io/wp-content/uploads/2017/10/Pecunio_White_Paper_011.pdf

Twitter –  https://twitter.com/Pecun_io

Facebook –  https://www.facebook.com/pecunio.official/

Slack –  https://pecunio.slack.com/

Reddit –  https://www.reddit.com/user/Pecun_io/

Github –  https://github.com/pecunio-official

 

Me: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


10 yorum

 1. Avatar Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 2. Avatar Yaşar Utku Anıl Altın dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

 3. Avatar Ercüment Akıncılar dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 4. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi

 5. Avatar Volkan İpek dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 6. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 7. Avatar Nüket Aksan dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 8. Avatar İclal Akkoyun dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 9. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 10. Avatar Hürel Demiriz dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.