Pecunio: Güvenli ve kolay yatırım

 Post Views: 824

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Pecunio” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Pecunio olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Pecunio ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Pecunio için faydalı bir platform olabilir.

Pecunio, kriptopara dijital bir merkezileştirilmiş yatırım platformudur.  Kripto varlıklarının kolayca saklanması ve harcanmasına olanak tanıyan bir sistemdir. Bir çok kişi kriptopara karmaşasında teknik konularla boğulmaktadır. Bu konuda yetersiz bilgi sahibi kişilerin bile kriptopara ile ödeme yapmasına imkan sağlayan bir teknoloji Pecunio sayesinde sağlanabilmektedir. Pecunio ayrıca birçok blockchain şirketlerine danışmanlık hizmetleri konusunda uzmandır.

Bu proje sayesinde yatırım yapmak isteyen herkesin kolaylık yatırım yapabilecek ve kriptopara piyayasına adım atabilecek. Bizde sizin bu projeye yatırım yapmanızı öneriyoruz. Daha ayrıntılı bilgi almak için web sitesini inceleyebilirsiniz.

 

Website –  https://www.pecun.io

Whitepaperhttps://www.pecun.io/wp-content/uploads/2017/10/Pecunio_White_Paper_011.pdf

Twitter –  https://twitter.com/Pecun_io

Facebook –  https://www.facebook.com/pecunio.official/

Slack –  https://pecunio.slack.com/

Reddit –  https://www.reddit.com/user/Pecun_io/

Github –  https://github.com/pecunio-official

 

Me: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


3 yorum

  1. Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

    Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

  2. Yaşar Utku Anıl Altın dedi ki:

    Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

  3. Ercüment Akıncılar dedi ki:

    Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.