Prime-Ex: Emlak sektörünü blockchaine taşıyan sistem

 Post Views: 652

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Prime-Ex” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin hepimizin de ortak bir problemi olduğunu ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Prime-Ex olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Prime-Ex ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Prime-Ex’i size anlatmak için yeterli olmayabilir ama en azından fikir edinmenize yardımcı olur. Daha ayrıntılı bilgi için websitesini (prime-ex.com) ziyaret edebilirsiniz.

Prime-Ex  emlak alım-satım sürecini baştan sona kontrolünü elinde tutmayı, emlak seçimi, bina inşası, para finansmanı ve geleceğı kontrol etmeyi planlayan ve bunu blockchain sistemine taşıyan bir firmadır. Hedef olarak bu tip hizmetlerin tek merkez kontrol edebilmesini sağlamaktır. Aynı merkeze hem finansman sağlanabilir ve hemde alım yapılabilir. Bu ortaya çıkaracak bir ecosistem kurulması planlanmaktadır.

Ekosistem PEX tokenleri etrafında döner. Blockchain teknolojisi, gayrimenkul süreci boyunca belge özgünlüğünü korumak ve işlemleri onaylamak için kullanılır. Token sahipleri, PEX tokenlerini kullanarak ödenen mortgage ödemelerinde Prime-Ex’ın kârlarının % 80’ini almaya hak kazanırlar.

Prime-Ex nasıl çalışır?

Prime-Ex’ın ekosistemi, ev seçiminden evin inşasına kadar, kredi finansmanının düzenlenmesinden ve gelecekte bakım giderlerinin yapılmasına kadar ev ile ilgili tüm aşamalarında blok zinciri kullanmayı hedeflemektedir. Prime-Ex, kuracakları sistemlerinin çalıştığını kanıtlamak için Panama’da bir proje oluşturmuşlardır. Şirket, Kuzey Amerika ve Avrupalı ​​gurbetçilere “sıcak plajlar ve Panama’nın serin yaylalarında” işletme kurmak isteyen pazarlamacılar için planlama yapmaktadır.

Prime-Ex gayrimenkul sektöründeki bir çok sorununu çözmeye çalışmaktadır. Gayrimenkul ile ilgili tüm taraflar arasında bir bütünlük eksikliğidir ve bu ekosistem sayesinde bu problem büyük oranda çözülecektir.

Bankalar nihayetinde arazi sahibi, müteahhit ve sonunda ev alıcısı için finansman sağlamaktadır. Ev bu süre boyunca teminat olarak tutulmaktadır. Bu, bankanın sıfır riskli bir yatırıma girdiği ve aynı evden üç farklı şekilde kar elde ettiği anlamına gelmektedir.

Prime-Ex, bankalar dışında herkesin para kaybettiğine inanmaktadır. Prime-Ex, daha iyi bir sistem oluşturmak için blok zincir teknolojisini kullamını fırsat olarak görmektedir. Bankaları ortadan kaldırarak büyük kar elde edilmesi olasıdır.

Prime-Ex Token Satış

Toplam 30 milyon PEX token kaynağı vardır. Tokenlerin fiyatı, 1 PEX tokeni= 1 ABD doları olarak belirlenmiştir.

Tokenlerin 25 milyonu ICO vasıtasıyla halka açıktır . Kurucular için 4 milyon (% 13,3), Pre-ICO bonus için % 2.5 (750,000) ayrılmıştır ve % 0,8’lik (250,000) bountylere ayrılmıştır.

Tokenler, yalnızca bir bağış toplama sistemi olarak kullanılmaktadır. Prime-Ex fonları “iş hedeflerine ulaşmak” için kullanacak. Daha sonra, emlak kârının % 80’ini yıllık temettü dağıtımlarıyla token sahiplerine teslim edecekler.

Tokenler, ipotek başvuranlarını ödüllendirmek için de kullanılacaktır. Alıcılar, ipotek için PEX tokenleri ile ödeme yaparak bir indirim elde edebilirler. Bu, PEX tokenlerine aylık olarak bir talep yaratmak üzere tasarlanmıştır.

ADI: PEX-Token
ICO: 15 – 30 Kasım
NASIL ALINIR: PEX tokenleri SADECE https://ico.prime-ex.com adresinde mevcuttur .
ÖDEME METODLARI: Bitcoin, Waves, Ether Döviz: USD, EUR, GBP
BAŞLANGIÇ ORANI: PEX-Token = 1,00 ABD Doları
TOPLAM ÜRETİM: 30.000.000 (Otuz Milyon) PEX tokeni
ÖDEME YAPISI: PEX-Token , şirketin denetlenen net kârının% 80’ine sahipleri , yıllık olarak dağıtılır.
Ben: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

2 yorum

  1. İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

    Emeğine sağlık çok guzel

  2. Goncagül Diri dedi ki:

    Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler