Quadrant Protokol: Merkezi olmayan yenilikçi veri platformu

 Post Views: 657

Küresel dünyada verilerin işlenmesi ve değerlendirmesi şirketlerin gelişimi için çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle şirketlerin çoğu, yararlı bilgiler elde etmek için verileri analiz etmektedirler. Yapay Zeka teknolojisinin kullanımının da artmasıyla verilerin işlenmesi tamamen otomatik bir hale gelmektedir. Ham olarak toplanan verilerek işlenerek bir çok konuda muazzam bir destek sağlayabilmektedir. Bu sektörde bir çok proje olmakla birlikte veri protokolünü, yapay zeka ile birleştiren bir proje henüz olmamıştır. Bugün size bahsedeceğim Quadrant protokolü ise veri ekonomisi ile ilgili sorun yaşayan insanların bir çok problemini çözmek için ortaya çıkmıştır.

Quadrant protokolü veri onaylama, doğrulama ve borsa için ortam oluşturan bir veri protokolüdür. Amacı, verilerin kaynak ve güvenilirliği için kanıt sağlamaktır. Son derece geniş bir teşvik ve ücret yelpazesi sunmaktadır.  Ayrıca, veri ürünleri ve hizmetleri oluşturmanıza, erişmenize ve dağıtmanıza yardımcı olabilecek Blockchain tabanlı bir platformdur.

Quantum protokolü, küçük şirketlerin ilk satışları yönetmelerine de yardımcı olacaktır. Quadrant protokolü veri piyasasını etkili bir şekilde düzenlemeye yardımcı olma niyetindedir. Verileri kullanma sürecini merkezi olmayan bir şekilde (dağıtık) gerçekleştirerek, bugün olduğundan çok daha basit hale getirecektir. Bununla birlikte verilerin doğrulanma sorununu da düzeltmek istemektedir.

Avantajları

Quadrant protokolü, en yeni özellikleri destekleyecektir. Örneğin, verileri kimin yarattığını ve bunu kanıtladığını bilen veri damgalaması olacaktır. Bu sayede verileri rahatlıkla izleyebileceğiz. Ayrıca, öncü kişilerin, yeni veri ürünleri için akıllı sözleşme oluşturabilecekleri bir takım oluşturulmasını da sağlar. Son olarak, mükemmel hizmetler ile birleştirilmiş zenginleştirilmiş bir veri ile gelmektedirler. Yenilikler, büyük bir seçkinler takımı yaratabilen ve gelecek olan parlak zihinleri güçlendirmede yardımcı olacaktır.

Quadrant Protokolünün Özellikleri

Veri Damgalama: Bu verilerin orijinalliğini koruma amacıyla yapılmaktadır. Verileri kimin yarattığına dair kanıt sunacaktır.

Constellation oluşturma: İlk akıllı veri sözleşmelerini oluştulması ve yeni veri ürünleri oluşturmak için kullanılmalarına izin verecektir.

Zenginleştirilmiş veri ve hizmetler: Mega Constellations yaratmaya çalışmak için zeki insanları güçlendirme söylenebilir.

Takım
Yol Haritası
ICO ve Token Bilgileri
  • Token simgesi: EQUAD
  • Token tipi: Ethereum ERC20
  • ICO Token Fiyatı:  1 ETH = 10,782 eQUAD
  • Toplam token sayısı: 1.000.000.000
  • Satılacak token sayısı: % 40
  • Soft cap: 3.000.000 $
  • Hard cap: 20.000.000 $
  • Kabul edilen para birimi: ETH
Sonuç

Genel olarak çok kullanışlı olacağını düşündüğüm bu platformun, veri piyasasında yenilikçi yaklaşımları olması son derece önemlidir. Proje çeşitli endüstrilerin kontrollü bir şekilde ilerleyebilmesi için çözülmesi gereken iyi bilinen ve öne çıkan bir sorunu çözmeye çalışmaktadır. Sadece veriyi taşımayı kolaylaştırmayı değil, sorunların nerede olduğunu görmek için onu organize etmeye çalışmaktadır. Ayrıca, içerik oluşturucuların bu uygulamaları veya hizmetleri geliştirmelerine izin vererek, Quadrant Protokolün veri endüstrisinin gelişiminde nihayetinde merkezi bir rol oynayabilmesinin akılda tutulması anlamına geliyor.

Quadrant protokol ile veri piyasasında karşılaşabileceğiniz her türlü sorunla mücadele edebileceğimiz bir çok araca sahip olabileceğiz. Ayrıca ekip üyelerininde her zaman yardıma hazır olduğunu söylemeyi unutmamak lazım. Bu projenin ico’su hala devam etmekte ve büyük ilgi görmektedir. Sizde bu projeyi yakından inceleyin ve yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://www.quadrantprotocol.com

Whitepaper: https://www.quadrantprotocol.com/whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3676988.0

Twitter: https://twitter.com/explorequadrant

Facebook: https://www.facebook.com/quadrantprotocol/

Reddit: https://www.reddit.com/r/quadrantprotocol/

Telegram: https://t.me/quadrantprotocol

Author: truncus

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir