Saturn: Yeni nesil kripto para borsa platformu

 Post Views: 1726

Bugün size yeni bir kripto para projesinden bahsetmek istiyorum. Son 1 yıldır kripto para pazarı zor zamanlar geçirmektedir. Ancak böyle bir pazarda bile güzel projeler çıkmaktadır. Blockchain teknolojisinin ilerlemesi, geliştirilebildiği kadar ileri götürülen özellikleri öne çıkartmaktadır. Birkaç işletme firması kısa bir süre önce, kripto para ile ticaretin hazırlandığı ve bir kısmını oluşturan kısımlardaki kararlılığını belirlemeye başladı. Bu açık girişlerin olabileceği kadar sınırsız bir durumda, bu sektör tarafından henüz aranan birkaç sorun vardır, bu nedenle daha büyük kısmı tarafından kabul görmemesine neden olmaktadır.

Kripto paralar çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Bazı kişiler bu para formlarını genellikle tüm anlaşmalarda kullanırken, diğerler insanlar genellikle ticaret için kullanmaktadır. Gelişmiş nakit varlıklar kadar değişkenlik gösterebileceği gibi, alındıkları en yaygın platform hala kripto para nakit borsalarıdır. Bugün size bahsedeceğim proje olan Saturn projesi oldukça önemli bir projedir.

Saturn Nedir? Avantajları Nelerdir?

Saturn, doğrudan kripto varlık alışverişi için geliştirilen bir platformdur. Dağıtılmış protokoller ve doğrudan atomik değişimlerin uygunluğunun ve üçüncü şahıs garantörlerinin güvenilirliğinin bir bir birleşimidir. Kripto piyasası oyuncuları için yasal ve güvenli işlemler yapabilmesine olanak sağlar. Kripto para vitrinde bir likidite tedarikçisi olan Satürn diğer platformlardan oldukça farklıdır. Aynı zamanda bir OTC ticaret platformudur.

Amaç, başka, akıcı ve güvenli bir tezgah üstü pazarın (OTC) üretilmesidir. Saturn, takas çapraz zincir konvansiyonuna bağlı olarak Borsa Ticaret Platformu ve OTC’yi kripto para için gönderir. Satürn grubunun tüccarlar, organizasyonlar ve temsilciler için değerli P2P ticareti için bir araya gelmektedir.

İlk olarak, takas protokolü sadece takas zinciri işleminin komisyonları ile atom takası için yaratıldı. Satürn’ün hizmetlerinde, döviz işlemlerinde % 0.2, tezgah üstü işlemlerde % 0.5-5, müzayede işlemlerinde % 1-5 tutarında ilave bir komisyon olacaktır. Nihai komisyon şartları, Satürn’ün piyasaya sürülmesi sırasında yol haritasına uygun olarak onaylanacaktır. Ek olarak, birkaç varlık için şirket bağımsız olarak ikili likidite sağlayacak ve fiyat yayılımı şeklinde kar sağlayacaktır.

Kripto Varlıkları için Atomik Değişim Protokolü

Bu platformun en önemli özelliklerinden biriside atomik değişim protokolüdür. Doğrudan atomik değişim protokolü, üçüncü bir tarafın katılımı olmadan, başlangıçta blok zinciri ile uyumlu olmayan kripto varlıklarının değişimini sağlar. Örneğin, bir atomik işlemle, ethereum için bitcoin’i doğrudan cüzdanlardan takas edebilirsiniz. Değiş tokuş protokolü, taraflarca tarafça karşılıklı işlem yapılmasını ya da işlemin ikili şartlarının yerine getirilmemesi durumunda işlemin iptal edilmesini garanti eder.

Takım

Saturn platformu uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. Başta kurucu Dmitriy Zykov olmak üzere kendi alanında uzman olan ve projeyi ileri aşamalara getirebilecek kişiler yer almaktadır.

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

XurnAT tokenine Satürn’ün altyapı ve iş modelinde önemli bir rol verilmiştir. Takımın küresel görevi, anında alışverişinde bulunabilecek bir ödeme aracı olarak bir token kullanımı da dahil olmak üzere tokenlerin likiditesini sağlamaktır. XSAT, Saturn hizmetlerinde bir teklif varlığı olarak kullanılacaktır.
Ayrıca, proje ekibi XSAT tokenini varlık güvenliği olarak kullanmak için bir model üzerinde çalışmaktadır.

 • Token adı: XSAT
 • Token tipi: ERC-20
 • Toplam token miktarı: 1.000.000.000 XSAT
 • Satılacak token miktarı: 750.000.000 XSAT
 • Token fiyatı: 1 XSAT = 0.13 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, EOS, BCH, LTC, XMR, XRP, DASH

Sonuç

Son zamanlarda böylesine güzel bir proje gelmemişti. Kripto paraların en büyük sorunu olan aracıları tamamen ortadan kaldıran ve satıcıyı ve alıcıyı birbirine bağlayan önemli bir fikre sahipler. Bu nedenle komisyon oranlarında önemli düşüşlere neden olacaktır. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://saturn.black

✅ Whitepaper: https://saturn.black/wp-content/uploads/2018/11/saturn-white-paper-eng-1.0.1.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5075635.0

✅ Facebook: https://www.facebook.com/Saturn-Black-200220127527617

✅ Twitter: https://twitter.com/saturn_twitt

✅ Instagram: https://www.instagram.com/saturn_xsat /

✅ Telegram Grubu: https://t.me/saturn_ENGchat

✅ Telegram Kanalı: https://t.me/saturnblack

✅ Telegram Kanalı : https://t.me/joinchat/JdHS-FjKRv21ihGR2y8ZyQ

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

✅ ETH adress:  0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306

15 yorum

 1. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 2. Avatar Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 3. Avatar Hanife Nur Erkovan dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 4. Avatar Aynur Gül Ercüment dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 5. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 6. Avatar Turan Fahri dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 7. Avatar Burcu Kahraman dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 8. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 9. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 10. Avatar Abdullah Mert Erol dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 11. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 12. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 13. Avatar Latife Fatin dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 14. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 15. Avatar Kutlu Alibeyoğlu dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.