SaveDroid: Herkes için kriptopara

 Post Views: 3059

Merhaba bugün sizlerle oldukça dinamik ve hayatınızı kolaylaştıracak nitelikte yepyeni bir proje olan SaveDroid platformundan bahsetmek istiyorum. Zamanla dijitalleşen dünyaya karşı oluşan duyarlılıkta artış olduğunu hepimiz görmekteyiz. Çoğumuz bütün işlemlerimizi hallederken çeşitli teknolojilerden yararlanırız. https://www.savedroid.de

Duyarlılık artıran bir başka alan ise dijital paralardır. Bu Kripto paraların kabul görmesinin de etkisiyle işlemlerimizin neredeyse tamamında bu tür para birimlerini kullanırız. Örnekle açıklayacak olursak son zamanlarda insanlar çeşitli kripto para birimlerinden oldukça fazla kar ederek, ekonomik alanda büyük bir üstünlük sağlamaktadırlar.

Başta da dediğimiz gibi teknolojik ve dijital paralara karşı oluşan duyarlılığında artmasıyla birlikte hepimiz bu işin içine dâhil olmak isteriz ancak bunu yaparken de çeşitli tedirginlikler yaşarız. Aklımıza takılan en çok soru işaretlerinden birisi dâhil olduğumuz platformun güvenirlik düzeyidir. Güvenirlik genel olarak hepimizin bir platformdan en önemli beklentisi olmakla birlikte aynı zamanda da bir gerekliliktir.

Bir projede kendimizi ne kadar güvende hissedersek o projeye kendimizi daha çok dâhil hissederiz. Bir başka soru işareti ise işin maliyet kısmıdır. Yine hepimiz gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizin tasarruflu bir şekilde işlemesini bekleriz. SaveDroid bu konuda aklımızdaki tüm olumsuz tabuları yıkacak ve problemlere çözüm niteliğinde olacak bir platformdur.

SaveDroid Nedir?

SaveDroid 2005 yılında Almanyanın Frankurt şehrinde oluşturulmuş, katılımcılarına İOS ve ANDROİD uygulama kolaylığı sunan geçerliliği ve güvenirlik katsayısı yüksek olan etkili bir platformdur. SaveDroid oluşturduğu mobil uygulamaları ile kolay ve hızlı kullanımının sayesinde zaman konusunda da sizlere artılar sunmaktadır.

SaveDroid her hangi bir işlemi maliyeti en düşük şekilde gerçekleştirebilmeniz için gerekli bütün şartları sizler için oluşturur. SaveDroid alışveriş, sosyal medya ve benzeri gibi günlük yaşam aktivitelerini gerçekleştirirken, katılımcılara tasarruf yaklaşımı çerçevesinde birçok alanda kolaylık sağlar.

SaveDroid sizler için oluşabilecek tüm problemleri ve teknoloji kullanımı konusunda karşılaşılan eksiklikleri ortadan kaldırarak, adeta katılımcılarının işlemlerini onların lehine olacak şekilde oluşturduğu  ‘’Yapay Zekâ’’ desteği çerçevesinde sistemini gerçekleştirir.

SaveDroid katılımcılarına Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer tüm kripto para birimlerinde gerçekleştirecekleri yatırım konusunda da işlemleri kolay sürdürülebilir ve güvenli hale getirmektedir.

SaveDroid kullanıcı deneyimlerinden (UX)  yararlanarak, katılımcının tüm beklentilerini karşılar. Bu sayede uzun süreli bir değer algısı yaratılır ve platformun geçerliliği de süreklilik sağlamış olacaktır.

Takım Üyeleri

Yassin Hankir. Kurucu ve CEO
Marco Trautmann. Kurucu ve COO
Tobias Zander. Kurucu ve CTO
Michael Fehse. Baş Veri Yetkilisi
Jan Gabriel Pleser. Pazarlama Şefi
Matthew Kirschnick. Kıdemli Ürün Sahibi
Sebastian Hoffmann. Akıllı Sözleşme Geliştirici
Michael Ryvlin. Kıdemli Arka Plan Geliştirici
Patrick Täufer. Mobil Geliştirici
Patrick Gotta. UX Tasarımcısı
Lennart Czienskowski. UX Tasarımcısı
Michaela Wenner. Sanat Yönetmeni
Alla Brodski-Guerniero. Veri Bilimcisi
Gautam Kumar Pramanik. Veri Bilimcisi
Lucien Tavano. Başkan Yardımcısı Uluslararası İlişkiler
Alexandra Hofmann. İş Geliştirme ve İcra Şefi
Lydia Witzmann. Dijital Pazarlama Müdürü
Sina Reubelt. Blok Zinciri İş Ortağı Yönetimi
Parna Youssufzay. Müşteri Temsilcisi
Stefan Telin. Müşteri Temsilcisi

Token Bilgileri

SaveDroid platformu Almanya’nın ilk ICO’su olarak karşımıza çıkmaktadır. SaveDroid Platformunun ERC-20 uyumlu resmi simgesi SVD’dir.  12 Ocakta gerçekleştirilen ön satış işlemlerinde gösterilen yoğun ilgi göz önünde bulundurulduğunda projenin oldukça büyüdüğü ve önemli hale geldiğini de görmemiz mümkündür.

Sadece 7 saatlik bir süre zarfında satış işleminin neredeyse büyük bir çoğunluğu gerçekleşti.  SaveDroid platformunun Token satışı 9 Şubatta başlatıldı ve 9 Mart 2018 tarihinde sona ereceği belirtilmiştir.  Lütfen SaveDroid platformuna dahil olmak, yakından takip etmek ve daha fazla bilgiye sahip olmak için lütfen web sitesini ziyaret etmeyi unutmayınız.

Token Ayrıntıları;

» Ön Satış: 12 Ocak — 26 Ocak 2018 (Tamamlandı)

» Ana Satış: 9 Şubat — 9 Mart 2018

» Sembol: SVD

» Token Değeri: 1 SVD = 0,01 EUR

» Satış öncesi bonus: % 30

» Oluşturulan toplam token sayısı: 10.000.000

» Satılacak toplam token sayısı: 6.000.000.000

» Kabul edilen ödeme yöntemleri : ETH, BTC, CREDIT CARD

» Minimum satın alma: 1000 Token / 10 EUR

Sonuç

Sonuç olarak genel hatlarıyla kısaca SaveDroid problemini önemli kılan etmenlerden bahsedecek olursak;  Ethereum Blokchain temelline dayanan platform güvenirliği üst düzeyde oluşturulmuş bununla birlikte geçerliği de sağlanmıştır. Sağladığı tüm hizmetleri tasarruf çerçevesinde oluşturarak sizlerin maliyeti en aza indirilmiş işlemler gerçekleştirmenize olanak sağlamıştır.

UX  temeli dikkate alınarak oluşturulan platform, katılımcı beklentilerini üst düzeyde tutarak, projesini katılımcıyı merkeze alarak gerçekleştirmiştir. SaveDroid Daha tasarruflu, daha hızlı, ve daha kolay kullanımıyla (IOS, ANDROİD) sizlerin rahat ve sağlıklı işlemler gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

ICO’su şuan devam ediyor ve bitmesine yaklaşık 16 gün kaldı. Şuan için 3,432,990,469 SVD satıldı. Bu inanilmaz bir sayı. Sizde bu ico’ya girin ve bu yatırım fırsatını kaçırmayın.

Lütfen daha fazla bilgi için aşağıdaki linklerden projeyi takip ediniz;

Website: https://www.savedroid.de

Teknik Rapor: https://ico.savedroid.com/savedroid-ico-whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2578161

ICO Sitesi: https://ico.savedroid.com/

Youtube: https://www.youtube.com/c/+savedroidAGFrankfurtamMain

Telegram: https://t.me/savedroid

Facebook: https://www.facebook.com/savedroid

Twitter: https://twitter.com/savedroidAG

Medium: https://medium.com/@ico_8796


27 yorum

 1. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

 2. Avatar Burak Karaman dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 3. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 4. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 5. Avatar Muhammed Bazit Deliloğlu dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 6. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 7. Avatar Ergün Değirmendereli dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 8. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 9. Avatar Yaşar Utku Anıl Altın dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 10. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 11. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 12. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 13. Avatar Mügenur Ahmet dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 14. Avatar Zeynep Büşra Derdemez dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 15. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 16. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 17. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 18. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 19. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 20. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 21. Avatar Kutlu Alibeyoğlu dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 22. Avatar Sömer Demiroğlu dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 23. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 24. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 25. Avatar Latife Fatin dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 26. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 27. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.