Sessia: Pazar ve sosyal medyayı bütünleştiren mobil uygulama

 Post Views: 3079

Son zamanlarda blockchain teknolojisinde hızlı bir gelişme ve yaygınlık yaşanmıştır. Blockchain, kripto para ile ilgili tüm işletmelerin ana omurgası olmuştur ve bu inovasyonun bu girişimler üzerindeki etkisi, gerçekten olumlu olmuştur. Bu yeniliği sektördeki birkaç dürüst insanı bir araya getirmek için kullanmaktadır. Blockchain’in merkezi olmayan yapısı onu son derece güvenilir, doğrulanmış ve şeffaf kılmaktadır. Bu kadar çok sayıda işletme ve şirkette kalitesini kanıtlamıştır. Alışveriş sektörü de blok zinciri teknolojisinin kullanıldığı sektörlerden birisidir. E-ticaret alışveriş yapmamızı son derece kolaylaştırmaktadır. Artık alışveriş mobil cihazlarla her zaman elimizde olmaktadır. Bugün size bahsedeceğim Sessia uygulaması alışveriş yapmayı kolaylaştıran yeni nesil bir platformdur.

Sessia Nedir?

Sessia, dijital ürünlerin satın alınmasına hizmet eden bir akıllı telefon üzerinden indirilebilen bir dijital uygulamadır. Bunun gibi satın alma sistemleri yapmak çok kolaydır ve bunlara da erişilebilir. Her birey, bir mağazadan diğerine seyahat etmek zorunda kalmadan her şeyden alışveriş yapabilir. Kullanım kolaylığı sağlayan bu ekosistemde sadece ürünü seçip, ardından sipariş düğmesine basmak yeterli olacaktır.

Projenin blockchain temelli olmasının bir çok nedeni vardır. Blok zinciri teknolojisi mevcut tüm işlemleri kolayca takip etme imkanı sağlamaktadır. Bu, tüm işlemlerin güvenliğini ve şeffaflığını kontrol etmenize olanak tanır ve dünyanın her yerinde aynı anda halka açıktır. SESSIA, tüm problemler için benzersiz bir çözümler sunmaktadır. Girişimciler sonunda müşterilerine doğrudan erişebilecektir ve her alım için onları mükemmel bir şekilde teşvik edebilecektir.

Sessia Platformunun Özellikleri

Sessia ekibi, birçok şirketin teknik borç problemini 10 dakikadan daha kısa sürede ortadan kaldıran benzersiz iOS ve Android yazılımı geliştirmiştir. Sessia 6 farklı ürünü ile işletmelere hizmet vermektedir.

Sessia Pay – Hızlı kripto tüccar hesabı olan herhangi bir işletmeye büyük faydalar sağlayacaktır.

Sessia Market – Çevrimdışı işletmelerin e-ticarete maksimum hızla başlamalarını sağlar.

Sessia RCM (Güvenilirlik Merkezli Bakım) – Entegre yapay zeka özellikli Akıllı CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) sistemi.

SessiaSMM – Ürün ve hizmetlerin mevcut müşteri arkadaşlarına ve takipçilerine tanıtımı için yenilikçi bir yaklaşım.

Sessia Sadakat – Kripto para Cashback System, küresel bağlantılı hızlı ödeme ile entegre olacaktır.

Sezgisel Lojistik – API’sız tüm lojistik şirketleriyle kolayca entegrasyon yeteneği.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Platformun kendi tokeni KIKCs olacaktır. Bu token Ethereum blok zincirinde geliştirilen kaliteli bir ERC20 tokendir. Ethereum ağı, bu projedeki olayların güvenliğini ve duyarlılığını sağlayacak, yine de yüksek likidite oranına katkıda bulunacak ve projenin geliştirilmesinde çeşitli faydalar içermektedir. ICO’daki satılmayan tokenler yakılacaktır.

 • Token adı: KICKs
 • Token tipi: ERC 20
 • Soft cap: 5,000,000 ABD doları
 • Hard cap: 50,000,000 ABD doları
 • Total token sayısı: 100 milyon
Sonuç

Sessia projesi girişimciler ile müşterileri arasında bir köprü olmaya çalışmaktadır. Sessia, ister online ister çevrimdışı olsun, perakende sektöründeki şirketler için pazarlamanın yüksek maliyeti gibi yinelenen sorunları çözmeyi amaçlayan son derece iddialı bir projedir. Ve bu, işletmeleri doğrudan müşterilere bağlayan Sessia ekosistemi aracılığıyla kolayca çözülür ve geleneksel pazarlama için para harcamak yerine, bu şirketler müşterilerinin satın alma ve önerileri için doğrudan geri ödeme yapabilirler. Sessia ayrıca, şirketler için özel olarak geliştirilen yazılımlarla şirketlerin çevrimdışı ticaretten e-ticarete geçişini kolaylaştıracak araçlara sahiptir. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://sessia.com

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5118670

✅ Whitepaper: https://sessia.com/stasic/doc/wp_eng-2018.compressed.pdf

✅ Facebook: https://www.facebook.com/sessiaapp/

✅ Twitter: https://twitter.com/sessia_clients

✅ Telegram: https://t.me/sessiaeng

✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sessia

✅ Instagram: https://www.instagram.com/sessia.usa/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


11 yorum

 1. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 2. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 3. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 4. Avatar Sarper Akış dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 5. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 6. Avatar Volkan İpek dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 7. Avatar Zeynep Büşra Derdemez dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 8. Avatar Çilem Akçay dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 9. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 10. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 11. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.