Sether – Blockchain’in sosyal platformu

 Post Views: 1687

Bu aralar çok güzel ico’lar çıkıyor. Bunların arasında oldukça ilgi gören Sether yatırımcılarından fazla miktarda destek almaktadır. Ben size Sether’den kısaca bahsetmeye çalışacam ama daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler websitesini (https://www.sether.io) ziyaret edebilir.

Blockchain’den önce, tüm işlemler bir muhasebe kitabında ve sonuçta bir bilgisayar sisteminde oluşturulan bir elektronik tabloda veya veritabanında kayıtlı olarak saklanırdı. Bu her zaman güvende olmadığı için riskli olabilir. Veriler, değiştirilmiş veya silinmiş olabilir. Sayısal olarak dağıtılan defterler bu sorunu çözebilir. Bir sunucuya veya veritabanına veri kaydetmek yerine birden fazla bilgisayarda ve farklı konumlarda bulunan ağlarda bloklar bulunur. Zincirindeki bir değişiklik varsa, hemen aynı anda her bir kopyası görünecektir.

Blok Zinciri teknolojisinin ortaya çıkması çeşitli sektörlerde muhasebe sistemlerinde büyük kolaylık olarak kabul edilmiştir. Sadece buda değil, daha ilginç olarak Blok Zinciri ile normal işletme maliyetlerini azaltmak mümkündür. Çünkü eskiden şirketlerin güvenli verilerini depolamak için özel depolar tutma zorunluluğu vardı. Blok Zinciri avantajları arasında şeffaflıkta vardır. 

Sether, herhangi bir blok zincir sunucusunun bağlanmasına, veri almasına, ayrılmasına ve gayri resmi toplulukların izlenmesine izin veren bir kişiler arası organizasyonda kombinasyonlu blok zincir ve API’ler veren bir topluluktur. Ek olarak, özel kapasiteler ve blok zinciri ve girişimler ile operasyonlar için kontrol yetenekleri sağlar. Müşteriler, istedikleri verileri almak, etkileri taramak, mesajlarını görmek, bazı olaylar olduğunda tavsiye alacağı gözlemciler yaratabilir.

Sether, kişiler arası organizasyonlar hakkında bilgi içeren birincil cep telefonu olarakta düşünülebilir. Mevcut kahin program, herhangi bir dış kaynak ve blok zincir arasında bilgi taşır. Sether, kişiler arası organizasyonlar ile eşgüdüm mekanizmaları vasıtasıyla blok zinciri için gayri resmi organizasyon bilgilerini taşır. Gayrı resmi toplumlarla çalışırken ana konu güvendir. Bir müşterisiyseniz, örgütün sisteminizde ne yaptığınızı algıladığından şüphelenmek haricinde asla emin olamazsınız.

 

Müşteriler, açık bilgi verilerini elde etmek, etkileri araştırmak, mesajların kapsamını görmek, belirli vesilelerle karşılaşıldığında söylenecek görgü tanıkları yapmak ya da gayrı resmi kişiler arası organizasyonlar hakkında özel sorular sorabilir; örneğin, mesajlar, sayfalar ya da başa bir çok şey hakkında.

Her durumda, doğal olarak işinizi veya görevinizi geliştirmek için müşterilerinizi telafi etmek için zekice bir sözleşmeden yararlanabilirsiniz. Her şeyi kendiniz kontrol edersiniz. Yine de, daha da ilgi çekici olduğu ortaya çıkıyor.

Sether, mühendislerin, gayri resmi topluluklarda erişilebilir olan verilerin tam olarak elverişli bir konumda olmasını, ödüllere, güvenilirlik programlarına sahip olmasını ve etkinlik belgesini vermek ve gerçekte herhangi bir işi büyütmek için çeşitli şansları artıracak başka bir türden blockckain yönetim sistemi kurmalarına olanak tanımaktadır.

ICO bilgileri

ICO Tarihi: 4 Aralık 2017 – 14 Ocak 2018
Sembol: SETH
Teknoloji altyapısı: Ethereum
Toplam token miktarı: 100 milyon
Kabul para birimleri: ETH BTC, LTC, DASH
Fiyat: 1 seth = 0.003 ETH 

 

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin :

Web sitesi: https://www.sether.io

Bitcointlak ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2407336

Whitepaper: https://github.com/mware-solutions/icosite/raw/master/SETHER%20Whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/sethergroup

Facebook: http://facebook.com/setherplatform

Twitter: https://twitter.com/setherplatform

My profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


1 yorum

  1. Faik Ezber dedi ki:

    Emeğiniz için çok teşekkür ederim.