SleekPlay: Blockchain tabanlı içerik para kazanma platformu

 Post Views: 2338

Akıllı cihazların kullanımı her yerde artmaktadır. Bu cihazlar nedeniyle multimedya içeriği, video, müzik, uygulamalar ve oyunlar için büyük bir talep oluşturmaktadır. Bu talep nedeniyle sağlayıcılar, yayıncılar ve geliştiriciler için büyüme ve gelişme için büyük umutlar vermektedir. Zengin medya içeriği için giderek artan ihtiyaç, daha fazla yayın hizmeti sağlayıcılarına ihtiyaç duyulmasına yol açmıştır. Çoğu kullanıcı yayınları izlerken yoğun reklama maruz kaldığı için yayınları kapatmakta ve bu nedenle reklam verenler sağladıkları şey için değer elde etmemektedirler.

Reklamlar için verilen paralar çoğu zaman çöpe gitmektedir, çünkü kullanıcılardan memnuniyet elde etmek için para harcarlar ama bunların neticesinde sıfır kar elde ederler. Platformlarda çoğunlukla ücretsiz seviyelere veya ücretli aboneliklere dayanan geleneksel para kazanma modellerini kullanılmaktadır. Ancak bu modeller artık olumsuz sonuçlara yol açmaktadır. Bu modelleri kullanan şirketler zarar etmektedir. Bununla birlikte, içerik oluşturucuları, yaptıkları iş için hala makul ve adil bir ücret alamamaktadır. Bu duruma yenilik katan SleekPlay, para kazanmak için yeni bir model çıkartmaktadır.

SleekPlay nedir?

Daha önce söylediğimiz gibi, SleekPlay, bu sektörde yenilik yaratmak için planlanmıştır. SleekPlay ile tüm uygulama geliştiricileri, ürettiği içerikten para kazanmanın yeni bir yolunu bulabilir. Seeekplay, tüm kullanıcıları ödüllendirmek için cihazların hesaplama gücünü kullanan ve tüm uygulama geliştiricilerine maksimum kazanç sağlayan yeni bir blockchain tabanlı içerik para kazanma platformudur. Mobil cihazın hesaplama gücüne dayanarak, bu projenin geliştiricileri kullanıcıları tokenle teşvik edip ödüllendirebilecekler.

Sleekplay, düzenli bir kullanıcının cihazında harcadığı süreyi, bir videoyu izlemeyi, müzik dinlemeyi veya bir uygulamayı oynatmaya zaman harcayarak toplar. Alınan veriler temelinde Sleekplay, cihazın gücünü ve para kazanmayı hesaplamak için blockchain hesaplarının gücünü hesaplayacaktır, sonuçta sadece kullanıcı ve içeriğin yaratıcısı değil, aynı zamanda servis sağlayıcı da yararlanır. Bu nedenle, çalışmalarında Sleekplay, reklamlardan tamamen kurtulmayı, olağan tıklamaları ve gösterimleri değiştirmeyi amaçlamaktadır.

Teşvik ve ödüller yeni Blockchain teknolojisine dayanan Sleekplay, kullanıcılara, geliştiricilere ve hizmet sağlayıcılara koin para piyasasının değerine (yükselme ve düşüşü) dayalı olarak kazanç sağlama fırsatı verir. Sleekplay “uzun seans uygulamalarına” dahil olan kullanıcıları zaman içinde sürdürmek için ödüller ile donatmaya odaklanmaktadır. Sleekplay’deki sistem oyuncuları, bir oyunun veya hizmetin sahibi olan geliştiriciden, ödülleri dağıtmaktan sorumlu olan kullanıcı ve Sleekplay API’sından oluşmaktadır.

Blockchain sistemi

Biliyoruz ki blok zinciri teknolojisi, kullanıldığı her yerde platformları daha şeffaf, güvenli ve daha verimli hale getirmektedir. Cryptonight protokolü ise tüm kripto not paralarının omurgasını oluşturmaktadır. Cryptonight protokolünü kullanmanın nedeni, SleekPlay’in dizüstü bilgisayar, cep telefonları, oyun konsolları ve benzeri herhangi bir cihazda çalışabilen çok hafif bir platform olmasını sağlamaktır. Ayrıca Cryptonight protokolü, SleekPlay ekosisteminde adaleti sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. Cryptonight teknolojisi kullanılmasının bir diğer nedeni ise Sleekplay platformunun kendi hedefleri doğrultusunda belirli parametreleri değiştirmesine izin vermesidir. Cryptonight çok büyük bir enerji tasarrufu da sağlamaktadır.

Yol Haritası

Takım

ICO ve Token Bilgileri
Token adı SKP
Ön-ICO token fiyatı 1 SKP = 0.008 USD
ICO token fiyatı 1 SKP = 0.01 USD
Platform Ethereum
Kabul edilen para birimi ETH
En düşük yatırım miktarı 0.1 ETH
Softcap 700 ETH
Hardcap 26000 ETH
Sonuç

SleekPlay, içerikten para kazanma pazarına büyük bir çözüm sunuyor ve çok fazla yatırımcı çekmeye yönelik büyük bir potansiyele sahiptir. ICO’nun özel turu çoktan başladı ve çok başarılı işler çıkartıyor. Harika bir proje olan SleekPlay içerikten para kazanma piyasada büyük işler çıkartacak gibi duruyor.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yer almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Website: https://www.sleekplay.com

Telegram: https://t.me/sleekplayofficial

Whitepaper: https://sleekplay.com/docs/Sleekplay-Whitepaper-EN.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/officialsleekplay

Twitter: https://twitter.com/sleekplay_io

Reddit: https://www.reddit.com/r/Sleekplay/

Bountyhive Adress: https://bountyhive.io/r/truncus

My Bitcointalk Adress: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


16 yorum

 1. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 2. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 3. Avatar Saliha Cana Dıvarcı dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 4. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş.

 5. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje.

 6. Avatar Nadire Erbul dedi ki:

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 7. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

 8. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Teşekkürler

 9. Avatar Hamid Eryıldız dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 10. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor.

 11. Avatar Birsen Durmuş dedi ki:

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 12. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur.

 13. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 14. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 15. Avatar Cihan Akarpınar dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 16. Avatar Selinti Al dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.