Smart Valor: Tokenize yatırımlar için merkezi olmayan pazar

 Post Views: 2282

Kripto paralar yoğun ilgi görerek büyümekle beraber son derece karmaşık yapısından dolayı günlük hayatta kullanımları oldukça zordur. Yeni blockchain projeleri ise blockchain teknolojisinin hizmetlerini gündelik yaşama taşıma zorluğunu çözmeye çalışmaktadır. Gerçek şu ki, insanları bu teknolojiden yararlanan ürünlerini kullanmaya zorlamak biraz zordur. Ancak bu teknolojinin finans sektöründe son derece başarılı şekilde kullanılmaktadır. Blockchain teknolojisi, aracı kurumları ortadan kaldırarak sermaye toplamayı ve ticaret yapmayı mümkün kılmıştır. Ancak bu konuda güvenlik konusunda çeşitli sıkıntılar olduğu olduğu için yeni projeler ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni bir blockchain projesi olan Smart Valor, daha fazla insana büyük fırsatlara erişim sağlayan tokenize güvenlik platformudur.

Smart Valor, küresel olarak alternatif yatırımlar için merkezi olmayan, topluluk tabanlı bir pazar ekosistemidir. Bu platform yatırımcılar için daha önceden erişilemeyen yatırım fırsatlarına ve birikimlerinizi korumanıza yardımcı olacak yatırımlara erişim imkanı sağlamaktadır. Smart Valor, kripto para yatırımcılarına, dijital değerlere yatırımları için kolay ve güvenli erişim yaratacaktır. Bunların tümü, en hassas yatırımcıların bakış açısıyla gözlemlendiği gibi, dijital yatırımların mevcut gecikmelerinin çoğunu ortadan kaldırmak için tasarlanmış, ayrıntılı ve iyi hazırlanmış bir yol haritasının uygulanmasıyla ortaya çıkacaktır.

Varlıkları Blockchain’e koymanın bir çok avantajı vardır. Varlıklarınızın güvenli bir kaydını tutmak için herhangi bir kuruluşa güvenmeniz gerekmez. Akıllı sözleşmeler kendileri için ödemeleri veya temettüleri yürütmek için oluşturulabilir. Tokenleştirme, likit olmayan varlıkların daha iyi bir likidite ile bölünmesine ve ticaretine izin verir.  Varlıkların mülkiyeti daha uygun fiyatlı parçalara ayrılabilir.

Projenin Amacı

Smart Valor protokolünü sayısal ve merkezi olmayan bir teknoloji kullanarak demokratikleşme sağlamayı amaçlamaktadır. Proje hem mevcut, hem de yeni  kripto para kullanıcıları için uygun olacaktır. Smart Valor kripto paraları, blockchain araçlarını kullanarak yatırım eğilimlerinin çeşitlendirilmesine izin verecektir. Smart Valor protokolünün bir diğer önemli bir avantajı, insanların gayrimenkul ve diğer mülk sahipliği girişimleri gibi daha sağlam yatırım olanaklarına erişebilmelerine imkan tanımasıdır.

Platform tarafından sağlanan tüm hizmetler, yerel Valor token kullanılarak yapılabilecektir.  Blockchain teknolojisinin bir artı özelliği olan akıllı sözleşmeler tarafından desteklenecektir. Ekosistemde yapılan anlaşmalar akıllı sözleşmeler kullanılarak yürütüleceğinden, şartlar yerine getirildikten sonra hak kazanan tarafa Valor token olarak ödenecektir.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri
 • Token adı: VALOR
 • Token tipi: Ethereum ERC20
 • Toplam token sayısı: 100.000.000 VALOR token
 • Satılacak token sayısı: 45.000.000 VALOR token
 • ICO fiyatı: 1 İsviçre Frangı
 • Soft cap: 3.000.000 VALOR token
 • Hard cap: 45.000.000 VALOR token
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH ve fiat
 • Satılmayan tokenler: Yakılacak
Sonuç

Smart Valor, gerçek dünya varlıklarının hukuki ve düzenlenmiş tokenleştirilmesine izin veren bir protokolün kurulmasını düzenlemektedir. Bu projenin, dijital yatırım sağlayıcıları ve yatırımcılarına büyük faydalar sağladığını söyleyebiliriz. Dijital yatırımlara daha güvenli bir çözüm sunacakları gerçeğini bir kenara koyarken, elde ettikleri Valor tokenleri üzerinde değer kazanmalarından da kazançlı olacaklar. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://smartvalor.com/

✅ Whitepaper: https://smartvalor.com/register-whitepaper/

✅ Bitcointalk ANN: http://bitcointalk.org/index.php?topic=5047598

✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/smartvalor/

✅ Facebook: https://www.facebook.com/smartvalorinc/

✅ Twitter: https://twitter.com/@smartvalorinc

✅ Medium: https://medium.com/smart-valor

✅ Telegram: https://t.me/valor_network

✅ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCSK5WoSzaAKhv3FoZc1Ibfg?sub_confirmation=1

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


12 yorum

 1. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 2. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 3. Avatar Selim Dökülmez dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 4. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

 5. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 6. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 7. Avatar Elif Tuğçe Altaş dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 8. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

 9. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

 10. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 11. Avatar Hürel Demiriz dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 12. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.