SocialMedia.Market: Yeni nesil online reklam

 Post Views: 1649

Merhaba, öncelikle bu yazımda sizleri SocialMedia Market’in ne olduğu hakkında bilgilendirmek ve sizin için yararlarından bahsetmek istiyorum. SocialMedia Market Ürününüzü veya hizmetinizi sosyal medya ağları üzerinde sergilenmesi aynı zamanda satışlarının yapılması, keşfetme, marka popülerliğinizin artırılmasına, kampanya ve haberlerin duyurulması ve dikkat çekilmesi için yürütülen bir yöntemdir.

Hepimizin de bu tür reklam biçimini kullanırken çekindiğimiz en önemli nokta Fiyatlandırma biçimidir. Hatta kullanmamamızın başında gelen en belirgin sebeplerdendir de diyebiliriz. İşte tamda bu noktada SocialMedia Market devreye giriyor ve sizin bu konudaki çekimserliğinizi ortadan kaldırıyor. Çünkü SocialMedia Market oluşturdukları Platformları ile her alanda daha iyi bir kullanım ve erişilebilirlikle karşımıza çıkıyor ve bu platform, zincirleri ve anlaşılabilir transferleri ile pazarın daha ekonomik fiyatlarla karşımıza çıkmasını sağlıyor. Aynı zamanda daha geniş pazar paylaşım alanı sağlar.

Şimdide sosyal medya marketinin önemli özelliklerden bahsedelim. En önemlisi Güvenli İşlem Yapmak; Sözleşme sistemi ile ücretleri tutan emanet bir sistem kullanılabilecek ve proje bitiminde anında hesaba ulaşım kişi tarafından sağlanacak. Pazarda ödeme yapılmama ve gecikme sorunları ortadan kalkacak. https://socialmedia.market/

Onay ve Sahiplik; En çok karşılaşılan ve en önemli sorun olan sahtekarlık SocialMedia Market projesiyle sona eriyor ve hesabınız güvenlik çerçevesinde oluşturuluyor, korunuyor ve bir başkasının hesabınızı ele geçirip başka bir kimliğe bürünmesi durumu ortadan kalkıyor.

Etkileşim ve İletişimde Kolaylık; Social Media Market Projesiyle birlikte “Zamandan Tasarruf” da diyebiliriz. SosyalMedia Market, Daha verimli ve daha kolay pazarlama olanakları için oldukça fazla yeni araçlar geliştirmiştir. Bu sayede etkileşim ve iletişimde kolaylık sağlanmış ve rahatlık getirilmiştir.

SOCİALMEDİA TOKENLARI

Social Media market yeni bir standartlarla karşımıza çıkıyor. Sözleşmeli teknoloji, kişisel imza desteği ile güvenli, Şimdide genel olarak Social Media Token’lerin sizlere sağlayacağı faydalarından bahsedelim.

Daha aza indirgenmiş ücretlendirme sistemi.

Kolay, Anlaşılır ve hızlı ödemeler.

Blogcular ve yayın işlemi gerçekleştirenler için bağış sistemi.

Pazar içerisinde temcilci oluşturmak.

Ve tüm bunları uygulanabilir ve kontrol edebilir duruma getirmek için çeşitli araçlar geliştirmek.

SocialMedia Market bünyesindeki tüm işlemler Social Media Token tarafından gerçekleştirilir. Oldukça güvenli ve yüksek oranda hizmeti ile süreçte karşılaşılabilecek tüm problemleri sıfıra indirir. Aynı zamanda işbirliği duygusunun bu hizmette yüksek olması ekonominin bir döngü içerisinde gerçekleşmesini olumlu yönde etkileyecektir.

SocialMedia Tokenler yalnızca SocialMedia platformunda hizmet sunması ile karşımıza çıkmıyor. Social Media Token sahipleri aynı zamanda exchange sitelerinde alışveriş yapma fırsatına sahip olacaklardır. Bu hizmetten faydalanmak içinde SocialMedia Token satın alımları gerekli kılınacaktır. SocialMedia Markette pazarının işlevini devam ettirebilmek için sürekli SocialMedia Token ile bir işbirliği içinde olacaktır.

SOCİALMEDİA MARKET PROJESİ NEDEN ÖNEMLİ?

SocialMedia Maerketi önemli kılan öcelikle sizlere sunduğu hizmet ve yararlarıdır. Bunlara genel olarak değinecek olursak: Sistemdeki üyelerin komisyon üyeleri , Merkezsiz uyuşmazlık sorunu çözüm sistemine katılma ödülleri, Basit ve hızlıve kolay ödemeler Blogcular ve flamalar için bağış yöntemi, Güvenli ve Garantili emanet işlemleri

Tüm bu hizmet ve özellikler göz önünde bulundurulduğun da SocialMedya Marketin sizlere büyük bir rahatlık ve kolaylık sunduğunu görmek mümkündür. Sizlere daha anlaşılır bir Pazar imkanı sunulacak olup, mantıklı fiyatları ile geniş alanlara yayılmanızı sağlayacaktır.

SOCİALMEDİA PAZAR EKİBİ

20 Kişinin üzerinde çalışanla sizlere geniş alanda hizmet olanağı sağlıyor ve Danışman (4 Danışman) desteği ile aynı zamanda sizlere destek hizmeti de veriyor.

CEO ve kurucusu, aynı zamanda Nontita Limited’in yanı sıra R.Games’in CEO’su ve kurucusu olan Dmitry Shyshove’dır.

 

 

Soft cap: 3.000.000 SMT
Hard cap: 50.000.000 SMT

Token değeri: 1 ETH = 700 SMT
Minimum yatırım: 0,01 ETH / 7 SMT
Maximum yatırım: limitli
Alışveriş Birimleri: ETH, BTC

Bonus: TBD

İki satış aşamasında da satılamayan bütün tokenler yok edilecektir.

Önemli bağlantılar:

Website: https://socialmedia.market/
Whitepaper: https://socialmedia.market/assets/pdf/SMM_White-Paper_eng.pdf
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2291309.0
https://medium.com/@SocialMedia.M
https://www.facebook.com/Socialmedia.market.io/
https://twitter.com/SocialMedia_io
https://www.youtube.com/channel/UCPJ919jN8eCcVDkzbCR06nw
https://t.me/socialmediamarket_en

23 yorum

 1. Avatar Sarper Akış dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 2. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  guzel bilgileriniz icin teşekurler

 3. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

 4. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Çok güzel bir yazı olmuş.

 5. Avatar Semina Aktuna dedi ki:

  Çok bilgilendiriciydi. Teşekkür ederim.

 6. Avatar Ezgin Dallı dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 7. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 8. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 9. Avatar Osman Sinan Devrim dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 10. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 11. Avatar Alphan Ekercan dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 12. Avatar Hulusi Ak dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 13. Avatar Ayşen Aksoy dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 14. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 15. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 16. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 17. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 18. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 19. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 20. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 21. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 22. Avatar Bedirhan Lütfü Akşamoğlu dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 23. Avatar Aysel Aysu Demirsatan dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.