Spotcoin: Kriptoparaları günlük hayata taşıyan platform

 Post Views: 1538

Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin hepimizin de ortak bir problemi olduğunu ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Spotcoin olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Spotcoin ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Şimdi projeden biraz bahsedelim.

Spotcoin, günümüzde oldukça artmış olan dijital varlık ekosistemleri ile mevcut finansal piyasalar arasındaki boşluğu doldurmak için tasarlanmış ekonomik bir platformdur. Spotcoin, karmaşık işlemleri hızlı ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirerek kullanıcılara yardımcı olacaktır. Katılımcıların dijital varlıklardan tam olarak yararlanmasına aracılık edecektir.

Spotcoin tarafından tam bir dijital varlık yönetimi araç seti geliştirilmektedir. Sezgisel arayüzü olacak olan bu araç sayesinde dijital varlık piyasalarına, over-the-counter ticaretine (OTC, tezgah üstü), madenciliğe ve ödemelere erişim sağlayacaktır.

Spotpay, kripto para kullanarak hızlı ve uygun işlem yapılmasına imkan verir. Bu platformda tüm dijital varlık ekosistemlerinin bütünleşmesi sağlanmıştır ve kullanımının basitleştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Sade ara yüzü nedeniyle yeni kullanıcılar bile bu platformu rahatlıkla kullanabilir.

Spotcoin, yerel hükümetlerle ile iş birliği yapmayı planlamaktadır. Ayrıca Blockchain Enstitüsü kurarak kullanıcılarını eğitmeyi tasarlamaktadır. İlk etapta açılacak olan Karadeniz Blockchain Enstitüsü, merkezi olmayan yapılar ve blockchain teknolojisinin eğitimi ve araştırılması konusunda görev yapacaktır.

OTC (over-the-counter) ticareti

Kasım 2016’dan beri zaten faaliyette olan OTC pazar yeri sayesinde, dünya çapındaki herkes için kripto paralar ile döviz ticareti yapılmasına olanak vermektedir. Spotcoin, güvenilir OTC işlemlerinde pazar lideri olmayı hedeflemektedir. Bu sağlamak için Spotcoin tarafından otomatik bir pazar yeri geliştirilmektedir.

Borsa

Spotcoin borsası, GAS, BTC, ETH ve SIB gibi dört ana kripto para birimi ile küresel ve bölgesel döviz ticaretine olanak sağlamaktadır. Son derece basit bir kullanıcı arayüzü ile kripto para piyasasında yeni kullanıcıları hedefleyecektir. Bir çok kripto para borsasının olduğu bu piyasada aradan sıyrılacağını düşünüyoruz.

Madencilik

Spotcoin’in madencilik alanında da büyük yatırımları mevcuttur. 25MW gücünde hidroelektrik enerjisi kullanan 3.25 milyon dolarlık bir çevre dostu tesis inşa etmiştir. Spotcoin bu tesis ile çok sayıda madenciyi çekecek, yüksek bir kapasiteye sahip olmuştur.

SPOTPAY

Tüketicilere hızlı, düşük maliyetli ve güvenli satış noktası işlemleri sunacaktır. Spotcoin’in yeni bir ödeme sistemi yaratması “basit nakit kullanımı” anlayışının önemli bir parçasıdır. Güvenli bir ödeme aracı olması planlanan bu platform, API ve uygulama tabanlı dijital cüzdanlar ile bunları gerçekleştirebilecektir.
Spotcore alt yapısı kullanan ödeme yöntemi, mevcut piyasa fiyatıyla işlem yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Karadeniz Blockchain Enstitüsü

Bu bölgedeki insanlara yardımcı olacak bu enstitü ile eğitim, araştırma ve inovasyon sağlanması amaçlanmaktadır. Bu sektörde kullanılan yeni teknolojilerin hepsiyle ilgili ayrıntılı eğitimler verilmesi ve araştırılma yapılması son derece önemlidir.

Takım

ICO ve Token Bilgileri
Token sembolü SPOT
Token fiyatı 1 SPOT = 0.5 dolar
Platform NEO
Kabul edilen para birimleri GAS / NEO / BTC / ETH / SIB
USD / EUR
VISA / MASTERCARD
Pre-ICO başlangıç tarihi 01.05.2018 18:00 GMT+4:0
Pre-ICO bitiş tarihi 07.05.2018 18:00 GMT+4:0
Toplam token miktarı 99.000.000
En düşük yatırım: 50 SPOT
Softcap 5.000.000 dolar
Hardcap 30.000.000dolar
Satılmayan tokenler Yakılacak

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Website: https://spotcoin.com

Whitepaper: https://www.spotcoin.com/whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3173859.0

Twitter: https://twitter.com/therealspotcoin

Facebook: https://www.facebook.com/spotcoin

Telegram: https://t.me/spotcointeam

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/18247336/

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


5 yorum

 1. Avatar Hulusi Ak dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş.

 2. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 3. Avatar Yaşar Utku Anıl Altın dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 4. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 5. Avatar Sömer Demiroğlu dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.