SSOT Health: Blockchain tabanlı sağlık platformu

 Post Views: 1607

Teknolojik gelişmelerin etkisi ile birlikte hayatımıza yeni kavramlar girmiştir. bu kavramlar hayatımıza girmekle kalmayıp uzun vadede de adından söz ettirir olmuştur. Bunlardan sıklıkla duyduklarımız kripto para birimleri ile blok zincir teknolojisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çoğu kişi bu kavramlar hakkında az çok bilgiye sahip olmuştur.  Elbetteki teknolojik alanda yaşanan bu gelişmeler bir çok adımımızda avantajları beraberinde getirmiştir. Bende bugünkü yazımda sizlere,blok zincir teknolojisinin sağlık sektörünün ayrılmaz bir parçası olduğu kanısında olan ve sistemini halkın huzuru ve refahı çerçevesinde oluşturmuş olan SSOT Health projesinden sizlere bahsedeceğim.,

SSOT Health Nedir?

Sağlık sektöründe oldukça fazla veriler bulunmakta ve bu durum işlemleri zorlaştırdığı gibi zamansal sorunlarla da karşı karşıya bırakmaktadır. Bu ve benzeri gibi başka problemleri de göz önünde bulundurarak sağlık sektöründeki mevcut sistemlerin doğru ve sorunsuz çalışması için SSOT Health platformu büyük adımlar atmıştır.

Platform yalnızca verilerin sorunsuz çalışması üzerinde durmayıp aynı zamanda güvenlik tedbirlerini de üst düzeyde sağlayacak şekilde sistemini oluşturmuştur.  sanıyorum şu anki süreç göz önünde bulundurulduğunda hepimizin bir sağlık sektöründe karşımıza çıkacak olan bir projeden öncelikli beklentimiz güvenlik tedbirlerinin büyük ölçüde sağlanmış olmasıdır. Bu konuda karşılaştığımız birçok olumsuz örnekte güvenliğin ve geçerliliğin ne denli önemli olduğunu bizlere göstermektedir.

Hatalı sonuç bilgileri, yanlış teşhisler ve bulgular sonucunda gerçekleştirilen işlemler gibi birçok problemden bahsetmemiz mümkündür. SSOT Health platformu karşılaştığınız tüm problemleri ortadan kaldırmak adına sizlere yepyeni bir proje sunmaktadır. Şimdi de hep birlikte SSOT Health platformunun nasıl çalıştığını, faydalarının neler olduğunu ve önemli hatlarını inceleyelim.

SSOT Health platformu 3 bölümden oluşmaktadır;

» Güvenli Kişisel Sağlık Kayıtları: SSOT Health platformu blok zincir teknoloji katkısıyla sağlık alanında kişisel verilerinizi büyük ölçüde geliştirilmiş tedbirlerle saklama olanağı sağlamaktadır. Ayrıca oluşturulan bu sistem sayesinde verilerinizi saklamakla kalmayıp istediğiniz zaman istediğiniz yerde kişisel bilgilerinize ulaşma imkanını da beraberinde getirmektedir.. bu saye de de otokontrol sağlayan, üst düzeyde güvenirlik hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Güncellik ilkesi prensibine sahip olan platform sizlere daha kaliteli yaşam standartları sunmak adına veri güvenliğini sürekli hale getirmektedir. bu nedenle de  siz nerede ve nasıl olursanız olun SSOT Health daima sizin yanınızda olacaktır.

»Güvenli İlaç: İlaç tedarik konusunda da bir çok problemler yaşanmaktadır. hem zamansal açıdan hem maddi hemde tedarik konusunda kesin çözümler oluşturulmamıştır ancak SSOT Health platformu bu konu da da çalışmalar sürdürmektedir. sizlerin her açıdan rahat olmanız adına hiçbir problemi es geçmemektedir.

»Güvenli Talep: Farkedildiği üzere SSOT Health platformunda güvenirlik tedbirlerinden büyük ölçüde bahsedilmiştir. Bu kısımda da yine güvenlik adına çalışmalar gerçekleştirilmiştir. SSOT Health platformu sigorta şirketleri tarafından gerçekleştirilen işlemlerin maliyetini olabildiğince düşürecek ve sunulan hizmetlerin herkes tarafından ulaşılabilir ve eksik ve hatalı işlemlerinde önüne geçilmiş olunacaktır.

Takım

Takımdaki kişilere göz attığımızda takım üyelerinin uzun bir yıla tekabül eden uzmanlıklarından bahsetmemiz mümkündür.  Blok zincir teknolojisinin sağlık sektörüne  entegre edilmesinin, sistemin hızla büyümesine olanak sağlayacağına inanıyorlar. Takım üyelerinin uzunca deneyimlerine göz atıldığında projenin üst düzeyde gerçekleşeceğini öngörmekte doğru bir kanı olacaktır. takıp üyeleri hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak isterseniz projenin web sitesinden ve whitepaper’lardan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Token ve Ico Bilgileri
Token Sembolü SEHR
Token fiyatı 1 SEHR:  0.03 Dolar
Ön Satış Hardcap 5 Milyon Dolar
Ön Satış Softcap 2.5 Milyon Dolar
ICO Hardcap 15 milyon dolar
ICO Softcap 7.5 milyon dolar
Ödeme Seçenekleri BTC, ETH
Minimum Yatırım Miktarı 35.000 SEHR

Proje hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmak ve projeye dahil olmak için aşağıdaki linleri ziyaret etmeyi unutmayınız.

⇒Websitesi: https://www.ssothealth.org/

⇒Whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/4b78ba_0a8cfab7e0b44b708184154dfab55cc1.pdf

⇒Facebook: https://www.facebook.com/ssothealthfoundation/

⇒Twitter: https://twitter.com/ssothealth

⇒Telegram: https://t.me/joinchat/HwWl4Q-M9NbgTy_60xSuvw

⇒Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3172860

⇒My Bountyhive Adress: https://bountyhive.io/r/truncus

⇒My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


4 yorum

 1. Mahmut Omacı dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 2. Ayşe Durlanık dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 3. Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 4. Orhan Kolay dedi ki:

  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.