StealthCrypto: Blockchain tabanlı veri güvenliği ekosistemi

 Post Views: 1685

Teknolojik gelişmeler insanların hayatını kolaylaştırdıkça kullanım alanlarıda daha da artıyor. Bu nedenle daha çok özel verilerimizi bu sistemlere yüklüyoruz. Açıkçası bu büyük bir güvenlik zaafiyetine neden olmaktadır. Bizim telefonumuza ya da bilgisayarımıza ulaşan birisi artık bir çok özel bilgilerimizi alabilir ve bizi zor durumda bırakabilir. Telefonumuzda olan herhangi bir fotoğraf kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Ayrıca herkes artık banka şubesine gitmek yerine çoğu işini mobil ya da bilgisayardan internet şubesine girerek yapıyor. Tüm bu bilgiler doğrultusunda veri güvenliğinin bizim için önemli bir gereksinim olduğunu söyleyebiliriz. İşte size bugün bahsedecek olacağım bu proje bizim için oldukça önemli. Bu proje hakkında kısaca bahsedeceğim ama daha ayrıntılı bilgi isteyenler web sitesini (https://www.stealthcrypto.io) ziyaret edebilirler.

StealthCrypto yeni bir platformdur. Bu platformun amacı veri güvenliği sağlayarak kullanıcılarını siber saldırılardan korumaktadır. Blockchain teknolojisi tabanlı olacak olan bu platform sayesinde kullanıcı verilerinin güvende kalmasını sağlayarak, insanların özgürlüğünde kısıtlama olmadan internette dilediğince gezebilmesine imkan verir. Bu da Blockchain teknolojisinin ne denli önemli olduğunu bize göstermektedir. Yakın zamanda gerçekleştirilen G-20 zirvesinde Blockchain teknolojisinin önemine vurgu yapılmıştır.

Stealth Grid ™, çok daha güvenli bir veri koruma imkanı sağlayacak bir platformdur. Blok zinciri teknolojisi ile şuan da olan teknolojileri birleştirerek daha önce benzeri yapılmamış bir deneyim sunacaktır. Stealth Grid ™ sayesinde kullanıcı odaklı bir platform sağlayarak kişisel korunma sağlanması planlanmaktadır. Veri korumayı çok üstün kademelere taşımak için yüksek performanslı ağ şifreleme sağlayan bir kuantum anahtar üretimi ve kuantum anahtarı dağıtımı sağlanacak ve patentli StealthCrypto ™ ile bulut depolama, IoT ve iletişim güvenliğinin daha çok hızlı olmasını sağlar.

Bu platformun kendi para birimi de oluşturulacaktır. StealthCrypto kripto varlığı ile güvenlik hizmeti alımı yapabilirsiniz. Ayrıca bu plaformun daha ileri seviyelere yükseltilmesi içinde bu token kullanılacaktır. Bu nedenle çok önemli bir yer tutmaktadır.

Quantum Mesh Network

StealthCrypto blok zincirinin tüm imkanlarından faydalanmaktadır. Blok zincirleri sayesinde sistemini tüm ağda dağıtık bir şekilde bulundurulmasını sağlar. Bu ise platformda zayıf bir noktanın olmamasına neden olur. Bu da veri güvenliği için oldukça önemlidir. StealthCrypto’nun şu anda zaten kullanıma hazır olan bir çok ürünü vardır. Bunlar arasında bulut depolama, dosya paylaşımı, e-mail, sesli konferans ve video konferans, tescilli quantum siber güvenlik hizmetleri sayılabilir.

Takım

ICO Bilgileri

Ethereum blockchain tabanlı bu proje ERC-20 tokenleri kullanmaktadır.  Token satışıyla fon toplanması hedeflenmiştir. Bu satışta elde edilen gelirler StealthCrypto Cloud ™  ve StealthCrypto ™ ekosisteminin gelişiminde kullanılacaktır. StealthCrypto ™ tokenlarının değerleri ico sonrasında değişkenlik gösterebilir, bu aslında Stealth Grid ™ ve piyasa talebine göre olacaktır. Bu plaformdaki tokenin adı QMN token olacaktır. Ayrıca USD, BTC, ETH ve LTC ile ödeme yapabilirsiniz.

Satış tipi: Ico öncesi

Satış hedefi: 100.000.000 dolar

Satılacak token miktarı: 100.000.000 QMN

Token fiyatı:  1 QMN = 1.00 USD (bonussuz)

Ödeme yöntemleri: USD, ETH, BTC, LTC

Platform: Ethereum

Sonuç

Mobil kullanımın bu kadar yaygın olduğu günümüzde veri güvenliği gerçekten önemli bir sorun haline geldi. Veri güvenliğinde yenilikçi bir çözüm getiren bu projenin detaylarını incelediğimizde bizi oldukça etkiledi. Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu icoya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz


Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yer almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Website https://www.stealthcrypto.io

Website https://stealthgrid.com

Teknik İnceleme https://www.stealthcrypto.io/assets/images/pdf/whitepaper.pdf?pdf=Download-Whitepaper

Telegram https://t.me/stealthcrypto2018

Twitter https://twitter.com/stealthcrypto_

Facebook https://www.facebook.com/StealthCrypto-143787762986167/

My Bitcointalk Adress https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


8 yorum

 1. Osman Akbak dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 2. Cevdet Demirel dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 3. Ali Kaçar dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 4. Volkan İpek dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 5. Recep Atasay dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 6. Senem Aksevim dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 7. Servet Akçagunay dedi ki:

  Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 8. Latife Fatin dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.