Tetarise – Kriptopara ile otel rezervasyonu

 Post Views: 925

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Tetarise” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Tetarise olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Tetarise ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Tetarise’yı size anlatmak için yeterli olmayabilir ama en azından fikir edinmenize yardımcı olur. Daha ayrıntılı bilgi için websitesini (http://www.tetarise.com/) ziyaret edebilirsiniz.

Tetarise, otel rezervasyonu yapmak için çok kullanışlı ve pratik bir platform olmak için tasarlanmıştır. Bunun için şuanda bir çok site olsa da blockchain zinciri üstüne kurulmuş bu sistem sayesinde herhangi bir kısıtlama olmadan otel rezervasyonu yapabilirsiniz. Otellerin ve dairelerin sahipleri her bir rezervasyonun% 10-25’ini online rezervasyon platformlarına ödemektedir. Bu sayede sizde para kazanabileceksiniz.

Bu çok yaratıcı fikir sayesinde platform sahiplerinin kendilerince uygun bir para birimi cinsinden para talep edebilmekte ve Tetarise kullanıcıları arasında ödemenin krpitopara olarak alınmasıdır. Bu ödeme yöntemi projeyi tamamen yasal hale getirecek bir yöntemdir.

Ayrıca, ekip müşterileriyle çok iyi ilgilenmeyi ve bu alandaki en iyi hizmetlerden birini vermeyi taahhüt etmektedir. Buda projenin diğer projelerden önemi bir farkını ortaya koymaktadır. Örneğin, projenin beyaz kağıdında konuklarına üç defadan fazla oda bulamamış otel veya daire sahibi ile sözleşmenin sonlandırılacağı belirtilmektedir.

ICO bilgileri:

Toplam 100 milyon TTR tokeni düzenlenecek.

Ethereum blockchain platformunda sunulacak.

TTR tokeni teklifi iki aşamalı olarak gerçekleşecek:

Pre-ICO – 15.11.17-15.12.17 – hedef 500.000 $

ICO – Ocak 2018 – hedef 10.000.000 $.

TTR tokenlerinin dağıtımı

Simgelerin

% 70’i Pre-ICO ve ICO’ya,

% 25’i proje ekibine,

% 3’ü akıl hocalarına,

% 2’sinin ise ödül programına dağıtılacak.

Websitehttp://www.tetarise.com/

Whitepaper: http://www.tetarise.com/doc/tetarise_ru.pdf

Bitcointalk ANNhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2345587.0

Telegramhttps://t.me/joinchat/GE6Isk0D-mNZ4oLGxYLq4w

Twitterhttps://twitter.com/tetarisebooking/following

Facebookhttps://www.facebook.com/tetarisebooking

Mediumhttps://medium.com/@tetarisebooking

truncus


4 yorum

 1. Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 2. Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

 3. İlma Aldağ dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 4. Özgen Baka dedi ki:

  Çok bilgilendiriciydi. Teşekkür ederim.