Tetarise – Kriptopara ile otel rezervasyonu

 Post Views: 1656

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Tetarise” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Tetarise olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Tetarise ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Tetarise’yı size anlatmak için yeterli olmayabilir ama en azından fikir edinmenize yardımcı olur. Daha ayrıntılı bilgi için websitesini (http://www.tetarise.com/) ziyaret edebilirsiniz.

Tetarise, otel rezervasyonu yapmak için çok kullanışlı ve pratik bir platform olmak için tasarlanmıştır. Bunun için şuanda bir çok site olsa da blockchain zinciri üstüne kurulmuş bu sistem sayesinde herhangi bir kısıtlama olmadan otel rezervasyonu yapabilirsiniz. Otellerin ve dairelerin sahipleri her bir rezervasyonun% 10-25’ini online rezervasyon platformlarına ödemektedir. Bu sayede sizde para kazanabileceksiniz.

Bu çok yaratıcı fikir sayesinde platform sahiplerinin kendilerince uygun bir para birimi cinsinden para talep edebilmekte ve Tetarise kullanıcıları arasında ödemenin krpitopara olarak alınmasıdır. Bu ödeme yöntemi projeyi tamamen yasal hale getirecek bir yöntemdir.

Ayrıca, ekip müşterileriyle çok iyi ilgilenmeyi ve bu alandaki en iyi hizmetlerden birini vermeyi taahhüt etmektedir. Buda projenin diğer projelerden önemi bir farkını ortaya koymaktadır. Örneğin, projenin beyaz kağıdında konuklarına üç defadan fazla oda bulamamış otel veya daire sahibi ile sözleşmenin sonlandırılacağı belirtilmektedir.

ICO bilgileri:

Toplam 100 milyon TTR tokeni düzenlenecek.

Ethereum blockchain platformunda sunulacak.

TTR tokeni teklifi iki aşamalı olarak gerçekleşecek:

Pre-ICO – 15.11.17-15.12.17 – hedef 500.000 $

ICO – Ocak 2018 – hedef 10.000.000 $.

TTR tokenlerinin dağıtımı

Simgelerin

% 70’i Pre-ICO ve ICO’ya,

% 25’i proje ekibine,

% 3’ü akıl hocalarına,

% 2’sinin ise ödül programına dağıtılacak.

Websitehttp://www.tetarise.com/

Whitepaper: http://www.tetarise.com/doc/tetarise_ru.pdf

Bitcointalk ANNhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2345587.0

Telegramhttps://t.me/joinchat/GE6Isk0D-mNZ4oLGxYLq4w

Twitterhttps://twitter.com/tetarisebooking/following

Facebookhttps://www.facebook.com/tetarisebooking

Mediumhttps://medium.com/@tetarisebooking

truncus


24 yorum

 1. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 2. Avatar Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

 3. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 4. Avatar Özgen Baka dedi ki:

  Çok bilgilendiriciydi. Teşekkür ederim.

 5. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 6. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 7. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 8. Avatar Gökay Bağış dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 9. Avatar Hamid Eryıldız dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 10. Avatar Sevinç Ak dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 11. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 12. Avatar Hulusi Ak dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 13. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 14. Avatar Osman Sinan Devrim dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 15. Avatar Semina Aktuna dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 16. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 17. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 18. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 19. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 20. Avatar Zeynep Büşra Derdemez dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 21. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 22. Avatar Alphan Ekercan dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 23. Avatar Yeşim Saray dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 24. Avatar Burç Erbil dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.