The Collective: Yeni nesil kripto para ekosistemi

 Post Views: 1255

Blok zincir teknolojisinin hayatımıza girmesi ile birlikte bu teknolojiyi bünyesinde barındıran platformlar üzerinde de birçok ihtiyaç beraberinde gelmiştir. Bununla birlikte gelişen teknoloji ile birlikte borsalarda aktiflik kurmak isteyen yatırımcılar çeşitli aksaklık ve problemlerden ötürü tam anlamıyla kendilerini güvende hissedemezler. Bu yazımda yatırımcının ve katılımcının faydasını merkeze alan bir yaklaşımla tüm danışmanlık hizmetleri ile karşınıza çıkacak olan The Collective platformundan bahsetmek istiyorum.

The Collective Nedir? Avantajları nelerdir?

The Collective platformu Fintech şirketi olarak karşımıza çıkan Ethereum tabanlı oluşturulmuş tokenlar için bütünleştirilmiş pazar yeri, bir borsa olarak tasarlanmıştır. The Collective platformu çalışmakta olduğu tüm müşterilerini %100 geçerlilik ve güvenirlik esaslarına bağlı olarak belirlemektedir. Blok zincir teknolojisi temelli oluşturulmuş tüm başlangıç projeleri adına danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte The Collective platformu sosyal medya üzerinde denetim sağlama, içerik oluşturma konularında da danışmalık hizmetlerini sunmaktadır. Blok zincir teknolojisinin artısı ile kripto para ticareti ile ilgilenen ve yatırımcı olarak bulunan katılımcıların güvenirliklerini sağlar. Merkezi olmayan bir yapıda olması özelliğiyle işlemler eşler arası olarak doğrudan katılımcının otokontrol sağladığı bir sistemle gerçekleştirilecektir. The Collective platformunun profesyonel ekibi  katılımcılarına başarılı ve kazançlı ortaklıklar kurmaları konusunda ve başka birçok konuda öncülük edeceklerdir.

The Collective pazar yeri birçok kullanıcı tarafından da merkezi borsalara karşın daha güvenli ve geçerliliği yüksek düzeyde tutulduğundan daha güvenilir bulunduğu ve kişisel  cüzdanlara şifreleme sistemi ile erişim sağlanan merkezi olmayan bir borsa olması özelliği ile de kullanıcılarını cezbetmektedir.

Merkezi bir yapıya sahip borsalarda projeler her ne kadar iyi düzeyde ıco süreçlerini tamamlamış olsalar dahi listelenme konusunda karşı karşıya kalınan ücret miktarları çoğu projenin başarıya ulaştığı  sermaye miktarından daha fazla olmaktadır. bu durum karşısında da proje beklediği seviyeye çıkmakta güçlük çekmektedir.  Bu  konuda da çözüm süreci CDEX merkeziyetsiz borsa tarafından sunulmakta ve projeler bu borsa  üzerinden ücret talebi bulunmadan listeleme sürecine tabi tutulurlar.

TraderOne Merkezi Borsa

Traderone merkezi borsa üzerinden üyelik adımlarınızı tamamladıktan sonra çeşitli güvenirlik adımlarını da tamamlamanız gerekmektedir. Platform özellikle yeni kullanıcılar adına, tek adımla işlemler gerçekleştirme ve bonus kazanım fırsatları bulundurması katılımcının faydasını ön planda tutacaktır.  Bununla birlikte bir başka özellik olarak karşımıza çıkan API özelliği ile otomatik alım satım işlemleri gerçekleştirilecektir. Yine katılımcılar bu platform üzerinden hırsızlık sigortası özelliğini de aktif hale getirerek sahtekarlığı önlem alınabilecektir.

CollectiveGo Game

Akıllı telefonlarda kameralar tarafından desteklenen collectivego uygulaması sayesinde görüntüye yansımış olan projelere ait tokenları kazanmanıza olanak sağlayan geçerli ve güvenli bir oyundur. Kazanılmış olan tokenlar oyun bitimine kadar havuzda tutulur oyun bitiminde de aktarım işlemi sağlanması adına kullanıcının oyun ile cüzdan bağlantısını kurmuş olması gerekmektedir. Bunlarla birlikte yalnızca oyunu oynamak değil oyun içerisinde sahip olduğunuz CDEX tokenları ile de reklam verilebilecektir.

ICO ve Token Bilgileri
Token Simgesi: CDEX
Toplam token miktarı: 2.000.000.000
Token tipi: ERC-20
Token Fiyatı: 0.01 USD
Hard Cap: 20.000.000 USD
Maksimum Tedarik: 8.000.000.000 CDEX
Bonus token miktarı: 1,000,000,000 CDEX
Sonuç

The Collective platformunun genel özellikleri ve ekip üyeleri ayrıntılı olarak incelendiğinde projenin borsa özelliğinin ve hizmetlerinin katılımcının faydası merkeze alınarak tasarlandığı göz önünde bulundurulduğunda The Collective platformunun ileride üst düzey bir yapıya sahip olacağını söylememiz doğru olacaktır. Sizlerde projenin bonuslarından faydalanmak, kazançlı ortaklıklar ve işlemler oluşturmak istiyorsanız projenin aşağıdaki bağlantılarını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://www.thecollectivegroup.org/ico/index.html 

✅ Whitepaper: https://www.thecollectivegroup.org/ico/WP_Collectiv

✅ Facebook: https://www.facebook.com/groups/1176407375842141

✅ Twitter: https://twitter.com/TheCollectiveGo

✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-collectivego/ 

✅ Instagram: https://www.instagram.com/thecollectivego/

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/thecollectivego

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


6 yorum

 1. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 2. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Çok bilgilendiriciydi. Teşekkür ederim.

 3. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum.

 4. Avatar Firuze Dönder dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Teşekkürler

 5. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Çok güzel bir yazı olmuş.

 6. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.