Triwer: Blockchain tabanlı yeni nesil nakliye platformu

 Post Views: 1688

Blockchain teknolojisinin vermiş olduğu şeffaflık ve güvenlik nedeniyle bir çok sektörde kullanılmaya başlamıştır. Takibin çok önemli olduğu nakliye endüstrisinde blockchain teknolojisi oldukça büyük öneme sahiptir. Bu sektöre hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Triwer projesi ise, nakliye endüstrisinin sorunlarını çözen bir blockchain tabanlı platformdur. Mevcut sistemlere göre daha hızlı, güvenli ve ekonomik paket dağıtım hizmetlerinden oluşan bir ekosistemdir. Bu sektöre için devrimci bir program olduğunu söyleyebiliriz.

E-ticaret endüstrisinin bu denli arttığı bu günümüzde Triwer ekosistemi ile artık güvenli bir şekilde kargo taşımacılığı yapılabilecektir. Devam eden beta sürüm testleri bittiği anda, Avrupa’nın herhangi bir yerine teslimatı mümkün olacaktır. Blockchain teknolojisi sayesinde, bilgi şifrelenir ve ilgili kişiler teslimata kadar takip edebilirler. Triwer uygulaması iOS ve Android’de mevcut olacak ve GPS desteği ile en iyi fiyat ve güzergah seçebilecektir.

Nasıl Çalışır

Kullanıcılar online alışveriş sitelerinde alışveriş yapacakları zaman teslimat seçenekleri arasında Triwer’de çıkacaktır. Triwer’in uygulaması otomatik olarak en kısa ve en ucuz seçenekleri bulacaktır. Kullanıcı istediği seçeneği seçer seçmez, bir akıllı sözleşme başlatılır. Alıcının teslimat tercihlerini kesinleştirmek için bir penceresi vardır. Müşteri ürünü alır almaz, elektronik imzasını kurye uygulamasına koyar, akıllı sözleşme sonuçlanır ve para ilgili taraflara aktarılır.

Triwer, tüm katılımcılarına fayda sağlayacak şekilde akıllı sözleşmeler kullanacaktır. Bu platformun farklı kesimlerdeki kullanıcılar için faydaları bulunmaktadır;

 1. Alışveriş yapan kişiler
 2. Online mağazalar
 3. Kargo araç sürücüleri

Triwer platformu ürün tesliminde nakliyatçılara, müşterilere ve satıcılara daha fazla kontrol sağlar. Kullanıcılar, yerleşik fiyat karşılaştırma programı nedeniyle daha ekonomik fiyatlar alır. Kargo endüstrisi için yedek kaynakların verimli kullanılmasını sağlar. Ayrıca görevleri tek bir tıklamayla bir tamamlayabileceğiniz kullanıcı dostu platform sunar. İşlem ortamını daha kolay hale getirmek için kağıtsız ortamı teşvik eder.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Triwer tokeni (TRW) platformda hizmetler için kullanılacak para birimi olacaktır. Akıllı sözleşmedeki tek ödeme şekli olacaktır. Ayrıca, Triwer mobil uygulaması (CEP), akıllı kontratı işlemek için gerçek para birimlerini ve diğer kripto paraları TRW’ye otomatik olarak aktaran bir borsa uygulaması içerecektir. Ethereum blockchain, işlemlerin hızlı işlenmesi, güvenlik ve işlemlerin maliyet etkinliğinden dolayı geliştirilmesinde kullanılan blockchaindir. Triwer token, Triwer platformunun hizmetlerinin kullanımı için ödeme aracı olarak hizmet edecektir. TRW tokeni bir yardımcı tokendir ve token satışı devam etmektedir.

 • Ticker sembolü: TRW
 • Тoken tipi: Ethereum ERC20
 • Üretilen toplam token sayısı: 1.000.000.000
 • Satılacak token sayısı: 375.000.000
 • ICO başlangıç tarihi: 1 Haziran 2018
 • Soft cap: 5.000.000 ABD doları
 • Hard cap: 25.000.000 ABD doları
 • Token fiyatı: 1 TRW = 0,08 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC

Proje hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://triwer.io/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3356293.new

WhitePaper: https://www.triwer.io/triwer_wp_1.1.pdf

Telegram: https://t.me/triwer

Twitter: https://twitter.com/TriwerTech

Facebook: https://www.facebook.com/triwertech

Medium: https://medium.com/@TriwerTech

 

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


19 yorum

 1. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 2. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 3. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

 4. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Elinize sağlık

 5. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 6. Avatar Gökay Bağış dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 7. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 8. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 9. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 10. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 11. Avatar Pekcan Aksöz dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 12. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 13. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 14. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 15. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 16. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 17. Avatar Abdullah Mert Erol dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 18. Avatar Burak Karaman dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 19. Avatar Çisel Esin dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.