TrueFlip; Dünyanın İlk Merkezsiz Piyangosu

 Post Views: 1039

Bugün çok farklı bir projeden bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuz ico projerine erken girmek çok avantajlı yatırım imkanı sunuyor ve yatırımcılarına büyük fırsatlar sunuyor. Bu projenin adı TrueFlip.

Öncelikle web sitesini ziyaret etmek isteyenler için adresi  https://trueflip.io/

Tasarımı oldukça güzel ve site oldukça kullanışlı. Denemek isterseniz üye olarak Türkiye saati ile hergün saat 23:00 te yapılan lotoya ücretsiz 1 bilet alabilirsiniz.

TrueFlip nedir?

TrueFlip, kısaca bitcoin ile bilet satın alıp piyangosunda yer alabildiğiniz, yakın zamanda dünyanın en büyük jackpot’una sahip olacak bir kumar sitesidir. Açmak gerekirse; her yılbaşında olduğu gibi çeyrek, yarım ve tam bilet alıp herkesin heyecanla beklediği o piyangoyu bilirsiniz. TrueFlip’te biletlerin 3 şekle bölünmemesinin yanısıra, her biletin fiyatı aynıdır ve bilet sahibi her kişinin kazanma şansı aynıdır. Ayrıca piyango oynadığınızı ailenizin veya sizden başka kimsenin bilmemesini isterseniz, bu sorunu da bitcoin ile yatırım aldığı için kolayca ortadan kaldırmış olursunuz.

TrueFlip’in amacı nedir?

Amaç; Dünyanın en büyük ödülü ile en popüler ve şeffaf bir blockchain piyangosu olmak. Her piyango çekilişi blockchain tabanlı sayılarla çekildiği için aldatılma derdinizin olmadığını veşeffaflıktan bunu kastettiklerini anlamak oldukça kolay.

Oyun Çeşitliliği nelerdir?

Sitede şu anda günlük çekilişler yapılmakta. ilerleyen zamanlarda saatlik haftalık aylık piyangolar yapılacak. bu piyangolar ülkemizde de bilinen şekliyle süper loto, sayısal loto, on numara gibi değişik oyunları içerecek.

Pekala TrueFlip’i diğer sitelerden ayıran nedir?

Öncelikle değinmeden olmaz, TrueFlip’i diğer sitelerden ayıran en büyük özelliği şeffaf olması ve insanların çekilişler için itiraz bile edemeyeceği adil bir sistem kullanmaları. Şöyle açıklayayım, biliyorsunuz ki TrueFlip ekibinin veya herhangi bir insanın üzerinde oynayamayacağı bir bitcoin blockchain’i var. Bu gerçeği harmanlayıp insanlar için adil olan bir çekiliş haline getirmişler. Yani belirlenen bir block çözüldüğü zaman çıkan hash ile çekiliş numaraları belirleniyor ve buna kimse itiraz edemiyor.

TrueFlip bilet fiyatları

Jackpot miktarına şaşırdınız değil mi? Tam tamına 107 bin 204 dolar. Şimdi size daha çok şaşıracağınız bir bilgi vereyim. Bu jackpot’u tutturma şansınız için ise sadece 0.001 bitcoin ödemeniz yeterli.

ICO/Halka Arz süreci

ICO satışlarına çok güzel bir giriş yaparak 1300 BTCden daha fazla para toplamayı başardı. İco bitmesine daha 15 gün kaldığını düşünürsek bunun daha başlangıç olduğunu görebilirsiniz.

1000BTC barajı geçildiği için şuanda yatırım yapanlar %20 bonus alıyorlar. Bu arada bir sonraki barajın geçilmesine de çok az kaldığını belirteyim. Sonrasında ki bonus coin miktarı %10 olacak.

28 haziran 2017 de başladı. 28 Temmuz 2017 de sonra erecek.

Tüm tokenlar satılırsa ICO sona erecek.
Hedef: 6125 BTC
Toplam TFL token sayısı : 21.000.000
Satışa sunulan token sayısı : 14.700.000
1 adet TFL: 0.0005 BTC – 0.03222 LTC- 0.00433 ETH-0.00719 DASH
Her 1000 BTC lik yatırım alındığında sunulan bonus oranları değişecek.
0-1000 BTC için %30 bonus
1000-2000 BTC için %20 bonus
2000-3000 BTC için %10 bonus
3000-5000 BTC için %5 bonus

*Satılamayan tokenlar yakılacak, böylece yatırımcıların ellerinde tuttukları tokenlar değerini koruyacak.

Tüm tokenlerin %20’si platformun arkasındaki ekipte kalacak. Bu tokenler kilitli olacak ve sadece belli aşamalardan geçerek 3 aşamada serbest kalacak. %20’si başarılı halka arztan sonra, %40’ı 6 ay sonra, %40’ı ise bir sene sonra serbest kalacak.Halka arz sırasında TFL tokenleri bonus aşamaları dışında 0.0005 BTC sabit fiyattan satılacak.

Son dönemde çıkan tüm icolar slında birer piyango gibi, bu sefer gerçek piyango düzenleme hedefi ile yola çıkan TrueFlip i anlattım sizlere.Açıkçası ben hard capa ulaçacaklarını düşünüyorum.halihazırda aktif ve çalışan bir sistem olması. Toplanan paranın escrowlarda tutulacak olması, ve belli şartlarda serbest kalması, çelişlerin blockchain tektoloji sayesinde tam şeffaf olması, ve 3000 btc ile jackpot Trueflip i bir adım öne çıkarıyor.

Linkler:

Github https://github.com/trueflip
Twitter https://twitter.com/TrueFlipLoto
Facebook https://www.facebook.com/TrueFlip.io/
Steemit https://steemit.com/@trueflip
Telegram https://t.me/joinchat/AAAAAELcwT-fgH2zG7xEng

 

me: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


5 yorum

 1. İslam Eshaqzada dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 2. Dudu Dedeman dedi ki:

  Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 3. Mustafa Gür dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş.

 4. Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 5. Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.