Uptherium: Kripto para uygulama platformu

 Post Views: 2840

Son zamanlarda kripto para birimlerinin popülaritesinde büyük artış meydana geldiğini görmekteyiz. Bende bugün sizlere kripto para uygulamalarında yepyeni ve günlük yaşam sürecinde ihtiyaçlarınıza cevap verir niteliği taşıyan ve tek bir sistem üzerinden kullanıma açık olacak şekilde tasarlanan Uptherium projesinden bahsetmek istiyorum.

Uptherium Nedir ? Neden Önemlidir ?

Uptherium blok zincir teknolojisi üzerine kurulmuş, olağanüstü bir kripto para uygulamasına hizmet veren, bu uygulamaları detaylı bir biçimde analiz ederken aynı zamanda tek bir sistem üzerinden uygulamaya sunulan bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır.  Uptherium platformu hızlı işlemler ve düşük maliyetli satın alımları sunmak adına çeşitli çalışmaları bulunmaktadır. Uptherium projesi sizleri ileriye götürecek, yeni ve kazanım olanağı yüksek projelere önceden haberdar olmanızı sağlayacak genel anlamda kripto uygulamaları olarak tasarlanmıştır

Uptherium projesinin genel amaçlarından biriside geleceği ön planda tutarak bugünün sistemini oluşturmaktır. Uptherium, projesinin çizgisini, güçlü kripto pazar alanı, token değişimi, kripto para birimleri kullanılarak yapılan işlem kolaylıkları ve UPZ token gücünün güvenilir ve uygun maliyetli kılınması oluşturur. Uptherium platformu çizgisinden sapmaz ve katılımcı bireylerin faydasını ön planda tutar.

Uptherium Çalışma Sistemi

Uptherium alım ve satımlarda aktif olarak oluşturulmuş  ”Tokenomics” pazarını projesine dahil etmiştir. Platformun resmi tokenı UPZ’dir.  Bunula birlikte Uptherium ağını kullanarak ve katılım sağlayarak Uptherium ve UPZ kazanabileceğiniz belirtilmiştir. Raid the Reserve” olarak tanımlanan girişim ile platform her yıl uygulama kullanım sonucunda kazanım sağlanan gelirlerin belirlenen yüzdelik kısmı  UPZ katılımcılarına geri iade edilir. Ayrıcı PoS ve PoA uygulamalarını kullanarakda Uptherium platformunda kazanç sağlayabileceğiniz belirtilmiştir.

Ürün İncelemesi: Uptherium projesi öncelikli olarak platformunu tasarlama süresince, projenin katılımcılara fayda sağlayıp sağlayamayacağı, ne kadar düzeyde gelir sağlayacağı ve bu gelir miktarının yeterliliği üzerinde durarak blok zincir teknolojisi ile birlikte değerlendirir.

Analiz ve Staratejiler: Bir sonraki aşama olan analiz sürecinde ise SWOT analiz tekniği kullanılarak, hizmet kalitesinin düzeyini, çeşitli pazar araştırması ve hedef kitle değerlendirmeye alınır.

Token Dahil Etme: Kabul aşamasında bulunan proje bu aşamada,kullanıma açık kılınarak, UPZ Token da dahil ediler ve tamamlanması adına test, analiz ve yöntemlere devam edilir.

Pazarlama: Son aşamada ise kabul gören proje ağ alanına dahil edilerek aktif kullanıcılar projeye dahil edilir.

Avantajları Nelerdir ?

» Yer ve zaman aksaklıklarını ortadan kaldırır. nerede olduğunuz önemli olmadan her koşulda kripto para birimlerinizi kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

» Katılımcı bireyler, Projenin uzmanlarının yanı sıra, danışmanlar, geliştirici ve ortaklardan da yarar sağlayabilecek, geliştiriciler ile yeni fikirlerinizi paylaşarak çözüm süreçlerinin başlatılması sağlanacaktır.

» Uptherium projesi kullanıcıyı, pasif durumdan aktif duruma getirerek, bireylerin projeler esnasında oy kullanmalarını sağlayabilecek, bireylerin deneyimleri değerli kılınacaktır.

» UPZ Token birimi tüm işlemlerinizi güçlü kılabilecek, yön verecek ve daha  hızlı daha az maliyetli işlemler gerçekleştirebilmenize olanak sağlayacaktır.

» Uptherium projesinin dinamik yanlarından bazıları şeffaflığı güvenirliği ve geçerliliğidir.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri
 • Token adı:  UPZ
 • Platform:  Ethereum
 • Token tipi: ERC20
 • Token fiyatı :0.10 ABD doları
 • Satılacak token miktarı 375,000,00
 • En düşük yatırım miktarı: 100 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: BTO, LTC, XRP, ETH, Fiat’ın ICO’und
 • Soft cap: 2.000.000 ABD doları
 • Hard cap: 25.000.000 ABD doları
Sonuç

Uptherium platformu blok zincir teknolojisi üzerine kurulmuş bir ekosistemdir. Platformda ağ üstündeki tüm uygulamalar detaylı şekilde analiz edilmiştir. Platformun ana amacı kullanıcılarına kolaylık sağlamak için tek kripto para uygulama merkezi sağlamaktır. Projenin geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: http://www.uptherium.io

✅ Whitepaper: https://uptherium.io/uptherium-whitepaper/

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5060270.0

✅ Reddit: http://reddit.com/user/uptherium

✅ Twitter: http://twitter.com/Uptherium

✅ Telegram: https://t.me/uptherium

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


1 yorum

 1. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.