Utrum: Blockchain tabanlı yatırım platformu

 Post Views: 2197

Kripto para piyasasına olan ilgi her gün daha çok artmaktadır. Ancak bu piyasada çok fazla teknik konular vardır ve yeni girenler karmaşık sistemleri çözme konusunda zorlanmaktadır. Yıllarca binbir emekle biriktirdikleri yatırımları doğru bir yere yatırmak istemektedirler. Bu nedenle doğru ve güvenilir bir platforma ihtiyaç duymaktadırlar. Bugün size bahsedeceğim Utrum projesi ise bunun için tasarlanmış yepyeni bir platformdur.

Utrum, itibara dayalı yeni bir kripto para birimi platformudur. Bu platform kripto para dünyası için incelemeler, analizler ve piyasa tahminleri sunacaktır. Bu sayede çok fazla deneyimi olmayan, kripto para biriminde yeni başlayanlarda çok faydalı olacaktır. Ekosistemde katılımı teşvik edecek bir çok mekanizma olacaktır.

Utrum’un potansiyelinin yüksek olduğunu düşünüyoruz. Çünkü kripto paraya ve yeni kripto projeleriyle ilgili önemli bir talep olduğunu görebilmekteyiz. Yeni yatırımcılar ve satıcılar güvenilir yeni bilgi kaynakları aramaktadırlar. Utrum platformunu herkesin güvenebileceği bir ekosistem olarak müşteriler dikkatini çekebilir.

Utrum platformunun kapsamı oldukça geniştir. Kullanıcılar bir çok kripto para biriminin bilgisine erişebileceklerdir. İnceleme, analiz ve pazar tahminleri bu ekosistemde yer alacaktır. Sistem hileli uygulamaları tespit etmek için çeşitli kontrol mekanizmalarına yer vermektedir. En doğru sonuçlara ulaşabilmek amacıyla makine öğrenimi kullanılacak ve hata payı en aza indirilecektir.

Ekosisteme katkıda bulunan kullanıcılar ve içerik doğrulayıcılar ödüllendirilecektir. Platformun kripto para birimi olan OOT tokenleri bu amaçla kullanılarak kullanıcılar teşvik edilecektir. Platformda puanlama sistemi kullanılarak, üyelerin kullanıcıların mesajlarını, yorumlarını ve analizlerini değerlendirmesine izin verilecektir. Bu katılımcıların doğru ve yararlı bilgiler sağlamaya motive olmasını sağlar.

Utrum platformu kripto parada dünyasındaki tüm taraflar için avantajlı çözümler sunmaktadır.

Yatırımcılar bu platform sayesinde ICO-Token-coin gibi teknik konularla boğuşmadan projelerin içeriği hakkında bilgi sahibi olur ve konular hakkında fikir üretmesi sağlanır. Yatırımcılar mevcut tokenlerle ilgili her türlü yeni duyuru ve haberleri yakından takip ederler.  Bir çok sahtekarlığın döndüğü bu piyasada, bir aldatmaca olduğunda  diğer üyeler tarafından uyarılır ve bunlardan uzak durur. Kripto para dünyasındaki her türlü gelişmeleri yakından izleme şansı bulur. Platformda aktif olan üyeler OOT token ile ödüllendirilirler. Kullanıcılar yatırım yapmak için diğer üyelerden tavsiye isteyebilir ya da diğer üyelere tavsiyede bulunabilirler. Ayrıca topuluk içinde iletişim kanalları her zaman açıktır ve bu sayede diğer üyelerle irtibata geçebilirler.

Platform kripto paralar konusunda acemi olan kullanıcılar içinse eğitim imkanı sağlamaktadır. Makaleler ve videolar yardımıyla kripto dünyası ile ayrıntılı bilgi sahibi olabilirler. Buradaki teknik konularla ilgili sözlükten faydalanabilir, işlemlerin nasıl yürütüldüğünü anlayabilirler. Platformdaki uzman kişilerden yardım ve tavsiye alabilirler.

Geliştiriciler ise ücretsiz olarak ICO başlatabilirler. Bununla birlikte yatırımcıları yakından izleyerek kendilerini kontrol etme imkanı sağlarlar. Üyelerden aldığı oy ve incelemeler büyüme şansı oluşturur. Kullanıcıların kontrollerini gözden geçirerek güvenilirliklerini kanıtlayabilirler. Ayrıca geliştiriciler, platform aracılığıyla kendilerinde çalışacak kişileri bulabilir ve topluluk üyeleriyle iletişim kurabilirler.

Katkıda bulunanlar, araştırmacı olarak görev alabilir. Bu sayede geliştiricilerin arka planda kontrollerini yapabilirler. Kripto paralar konusunda uzman olan katılımcılar, teknik analiz ve incelemeler yapacaklardır. Piyasa ekonomisinde uzman olan katılımcılar, pazar analizi ve incelemeleri yapabilir. Katkıda bulunanlar yeni girenlere yardımcı olacak eğitim videoları ve makaleler oluşturabilir. Katkıda bulunanlar, içerikleri için OOT token kazanabilirler.

Yol Haritası

Takım

ICO ve Token Bilgileri
Token Adı OOT token
Token Sembolü OOT
Para Türü Komodo Asset Zinciri
Toplam Üretim 216.000.000
İçerik Ödül Rezervi 108.000.000 (% 50)
Bounty ve Referanslar 4.320.000 (% 2)
Fiyat 1 OOT =  0.12 dolar
Softcap 1 Milyon dolar
Hardcap 5 Milyon dolar

Proje hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmak ve projeye dahil olmak için aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız.

Website: https://utrum.io

Whitepaper: https://utrum.io/docs/utrum_white_paper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3130622.0

Twitter: https://twitter.com/utrumdotio

Facebook: https://www.facebook.com/utrumdotio

Telegram: https://t.me/utrumdotio

Reddit: https://www.reddit.com/r/Utrumdotio

My Bountyhive Adress: https://bountyhive.io/r/truncus

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


4 yorum

 1. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 2. Avatar Ecem Hatice Akova dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 3. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 4. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.