VIBEHub: Sanal Artırılmış Gerçeklik Platformu

 Post Views: 662

Bugün size yeni çıkacak bir icodan bahsetmek istiyorum. Projenin adı VibeHub. Vibehub meta-sanal dünyada kendisi oluşturarak birden fazla piyasa merkezlerine erişim sağlayan sanal bir alandır. VIBE para birimi ile mikro işlemlerin verilmesi sanal uzayda sosyal etkileşimler ve güvenli işlemler yeni bir paradigmadır, daha önce hiç yapılmayan bu platform sayesinde imkansız gibi görünen bir çok şeye olanak sağlamaktadır. Sanal gerçeklik özellikle bu platformda, dünya genelinde biriyle daha sürükleyici bir deneyim sağlayan, daha kişisel, sosyal deneyimlere bir canlı sohbet veya bir telefon görüşmesi yaratacaktır. Tamamen sürükleyici AR /VR bir alanda çeşitli merkezlerin sanal deneyimlerini platform üzerinde iki insanın görüşmesi gibi büyüleyici bir imkana fırsat vermektedir.

Vibehub bu teknolojinin en ön saflarında yer alıyor ve gelecek sanal evren için zaten platformlar inşa ediyor. Endüstrinin her büyük sektörü, özellikle teknoloji şirketleri, Genişletilmiş gerçeğe (AR) ve Sanal Gerçeklik (VR) platformlarına yoğun bir şekilde yatırım yapmaktadır. Sanal ve Artırılmış gerçeğe dayalı uygulamalar bir sonraki büyük bilgi işlem dalgasıdır ve büyük büyüme ve uzun ömür sağlamak için tek yöntemin bu karma gerçeklik alanına teknolojiyi öne çıkarmak olduğuna inanıyorlar.

Artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik pazarlarının 2020 yılına kadar 162 milyar dolara kadar çıkması bekleniyor. Mobil (AR), yalnızca bu teknolojinin (VR) geliştirilmesi daha uzun sürecek olsa da, tek başına 83 milyar değerinde olabilir. Sanal Gerçeklik teknolojisi için merkezi olmayan uygulamaların daha çok rağbet görüleceği aşikardır.

Aşağıda iş görüşmeleri ve stüdyo oturumları, konserler ve geziler için bu teknolojiyi kullanarak 2018 yılında aktif olacak bu platformun bir önizlemesi mevcuttur.

VibeHub bir çok kişi için önemi imkanlara olanak sağlamaktadır. Şarkı söyleyenler için yardımcı bir davulcu bulabilir yada gitarist arayarak bulabilirsiniz. Bu dahiyane fikir sayesinde artık çok farklı olmayan şeyler imkansız olmayacaktır. Ayrıca VibeHub ilk dünya fuarında alışveriş yapma imkanı sunacaktır.

ICO bilgi

Ön satış tokeni VibeHub 7 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak ve 50 ETH minimum satışla 20 Ağustos 2017 tarihinde bitecek.

Token resmi satış 13:00 MST Ağustos 21, 2017 tarihinde başlayacak ve 21 Eylül 2017 yılına kadar veya maksimuma kadar devam edecek

Para Kabulu: Ethereun (ETH)

 

Token Dağılımı

 

Ekip

Alessio Mack: ko kurucusu

Matthew Myers: ko kurucusu

Fred Bender: Kıdemli geliştirici

Renee Isaac: İnsan kaynakları

Sean Lundrigan: Genç geliştirici

 

Bağlantılar

Web sitesi:  http://vibehub.io/

Whitepaper:  http://vibehub.io/VibeHubWhitepaper2017.pdf

Bitcointalk:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2044729

Facebook:  https://www.facebook.com/vibehubvr/

Twitter:  https://twitter.com/VibeHubVR

Reddit:  https://www.reddit.com/r/VibeHub/

Slack:  https://join.slack.com/t/vibehub/shared_invite/MjExNDM5MTcwMjU3LTE0OTk4ODk2ODYtNGM1YmU1OGU3YQ

Instagram:  https://www.instagram.com/vibehub.io/

Youtube:  https://www.youtube.com/channel/UCbZuYQJpz2G2x2Y2eIbw_UA

 

 

bitcointalk username: truncus