Wealth Migrate: Blockchain tabanlı emlak platformu

 Post Views: 1924

Merhabalar arkadaşlar bugünkü yazımda hepimizin ortak bir problemi olduğunu düşündüğüm gayrimenkul yatırımları konusuna değinmek ve sizleri çeşitli yatırımlarınızdan karlı çıkmanızı sağlayacak olan yepyeni bir proje ile tanıştırmak istiyorum. Gayrimenkul yatırımları yapmak hem kaliteli yaşam standartlarına sahip olmak adına hemde gelecek nesillere güvence bırakmak adına bizler için oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz çeşitli yatırımlardan olumlu sonuçlar almak yaşam kalitemizi arttırmakla birlikte, güven duygusunu da büyük ölçüde yaşatır. ancak işler her zaman umduğumuz gibi gitmez ve yatırımlarımızda çeşitli problemlerle karşılaşırız. Bu süreçte sıklıkla karşılaştığımız problemlere ise tam anlamıyla aklımızdaki yatırımlara ulaşamadığımızı ve ekonomik sebepleri sayılabiliriz. Bende bugün sizlere oldukça fayda sağlayacağını, yatırımlarınızı canlandıracağını ve olumlu sonuçlarla karşılaşacağınızı düşündüğüm Wealth Migrate platformundan bahsedeceğim.  Öncelikle Wealth Migrate nedir? Avantajları nelerdir? bu konuda bilgi vermek istiyorum.

 

Wealth Migrate Nedir?

Wealth Migrate blok zincir teknolojisi (Blockchain) artısıyla oldukça üst düzey güvenlik sağlayan bir yaklaşım ile karşımıza çıkmaktadır.  Wealth Migrate  sizlere güvenli ortam sunmakla birlikte çeşitliliği arttırarak,  binlerce gayrimenkulü sizlerin önüne sunmakla kalmayıp bunu yaparken de sizlerin yatırımlarınızdan karlı çıkmanızı büyük oranda sağlamaktadır.  Yalnızca bu kadar da değil Wealth Migrate platformu gayrimenkulleri sizlere  sunarken adeta yerindeymiş hissini vererek yakından takip etmenizi sağlayacak şeffaf bir ortam yaratmaktadır. Bu sayede yatırım işlemlerinizi gerçekleştirmeden yerinde görebilecek ve yatırımlarınızı her zaman ve her yerde takip etme olanağı bulacaksınız.

Neden Wealth Migrate?

» En önemlisi olduğunu düşündüğüm blok zincir teknolojisinin Wealth Migrate platformuna dahil edilmesi.

» Her geçen gün Dünyanın dört bir yanından katılım sağlanması ve gerçekleştirilen bu katılımın, %1,93’lük gibi büyük bir oranla her gün artış göstermesi.

» Gerçekleştirilmiş olan işlemlerin 1770’lik bir rakama tekabül etmesi ve her geçen gün bu rakamda gözle görülür bir artışın meydana gelmesi.

» Katılım sağlayan yatırımcıların başka yatırımlarda da aktiflik sağlaması projenin ne denli önemli olduğunu göstermekte ve devamlılığını sağlamaktadır.

» Wealth Migrate platformunun binlerce gayrimenkule tek tık ile ulaşım imkanı sağlaması ve bunu yaparken ekonomiklik, kazanç, güven tedbirleri gibi birçok alanda büyük ölçüde çalışmaları bulunması.

» Wealth Migrate platformunun şeffaf bir yapıda gayrimenkulleri her alanda görmenizi ve takip etmenize olanak sağlaması.

» Wealth Migrate platformunun avantajları tüm bunlarla sınırlı kalmamaktadır. genel hatları ile bakacak olursak bu kadar madde bile projenin ne denli önemli olduğunu hepimize göstermektedir. ayrıca ayrıntılı avantajlarına ulaşmak içinde projenin web sitesini ziyaret ederek çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. https://wealthe.io/

Takım

Wealth Migrate platformu ekip olarak incelendiğinde blok zincir teknolojisi ve birçok alanda gözle görülecek düzeyde büyük bilgiye sahiptirler. aynı zamanda ekip üyeleri kendi alanlarında da büyük bilgi birikimine sahip ve uzman kişilerdir. ancak ekip üyeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler Wealth Migrate platformunun web sitesinden ve whitepaper’lardan geniş bilgi sahibi olabilirler.

Ico ve Token Bilgileri

Ayrıntılı Token Bilgileri;

 • Token Simgesi: WRE
 • Toplam Token Miktarı: 600.000.000
 • Token Fiyatı:  0,10 ABD Doları
 • Token SaleCap: 30 milyon USD

Ön Satış : 15 Aralık 2017 ile 4 Nisan 2018 tarihleri arasında olacağı belirtilmiştir.  (Ya da 10 milyon USD’ye ulaşım sağlanıldığı taktirde sonlanacaktır.)

Token Satış: Ön Satış işlemlerinin tamamlanmasından itibaren 21 Mayıs 2018’e tarihine kadar olacağı belirtilmiştir. ( Ya da 30 milyon USD’ ye ulaşım sağlanıncaya kadar. )

Ayrıntılı Token Dağılımı;

 • Ico : % 50
 • Rezerv % 20
 • Takım % 20
 • İş Ağının Geliştirilmesi % 10

Sonuç olarak oldukça faydalı olan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük kazançlar sağlayacağını öngörebiliriz.Proje hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmak ve projeye dahil olmak için aşağıdaki linlerden proje hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

⇒Website: https://wealthe.io/

⇒Whitepaper: https://wealthe.io/whitepaper.pdf

⇒Twitter: https://twitter.com/WealthE_Coin

⇒Facebook: https://www.facebook.com/wealthmigrate/

⇒Telegram: https://t.me/WealthEChat

⇒Bounty: https://bountyhive.io/join/WealthMigrate

⇒My Bountyhive Adress: https://bountyhive.io/r/truncus

⇒My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


11 yorum

 1. Avatar hakkı yalçındağ dedi ki:

  güzel yazı olmuş, icosuna katılmak istiyorum.

 2. Avatar ahmet basri kaya dedi ki:

  Wealth Migrate ile türkçe yazı bulmak iyi oldu, çok yararkandım.

 3. Avatar İclal Akkoyun dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje.

 4. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 5. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler

 6. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 7. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 8. Avatar Burç Erbil dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 9. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 10. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 11. Avatar Nezih Koyuncu dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.