Wealth Migrate: Yeni nesil emlak platformu

 Post Views: 1539

Wealth Migrate platformundan daha önce izlere bahsetmiştik. Son derece ilgi çekici ve başarılı olan bu projenin ico’su fazlaca ilgi görmektedir. Bu nedenle bu projeden size biraz daha bilgi vermek istiyorum.

Bu yazımda bahsettiğim gibi Wealth Migrate Blockchain tabanlı bir emlak platformudur;

Wealth Migrate Nedir?

Wealth Migrate blok zincir teknolojisi (Blockchain) artısıyla oldukça üst düzey güvenlik sağlayan bir yaklaşım ile karşımıza çıkmaktadır.  Wealth Migrate  sizlere güvenli ortam sunmakla birlikte çeşitliliği arttırarak,  binlerce gayrimenkulü sizlerin önüne sunmakla kalmayıp bunu yaparken de sizlerin yatırımlarınızdan karlı çıkmanızı büyük oranda sağlamaktadır.  Yalnızca bu kadar da değil Wealth Migrate platformu gayrimenkulleri sizlere  sunarken adeta yerindeymiş hissini vererek yakından takip etmenizi sağlayacak şeffaf bir ortam yaratmaktadır. Bu sayede yatırım işlemlerinizi gerçekleştirmeden yerinde görebilecek ve yatırımlarınızı her zaman ve her yerde takip etme olanağı bulacaksınız.

Neden Wealth Migrate?

» En önemlisi olduğunu düşündüğüm blok zincir teknolojisinin Wealth Migrate platformuna dahil edilmesi.

» Her geçen gün Dünyanın dört bir yanından katılım sağlanması ve gerçekleştirilen bu katılımın, %1,93’lük gibi büyük bir oranla her gün artış göstermesi.

» Gerçekleştirilmiş olan işlemlerin 1770’lik bir rakama tekabül etmesi ve her geçen gün bu rakamda gözle görülür bir artışın meydana gelmesi.

» Katılım sağlayan yatırımcıların başka yatırımlarda da aktiflik sağlaması projenin ne denli önemli olduğunu göstermekte ve devamlılığını sağlamaktadır.

» Wealth Migrate platformunun binlerce gayrimenkule tek tık ile ulaşım imkanı sağlaması ve bunu yaparken ekonomiklik, kazanç, güven tedbirleri gibi birçok alanda büyük ölçüde çalışmaları bulunması.

» Wealth Migrate platformunun şeffaf bir yapıda gayrimenkulleri her alanda görmenizi ve takip etmenize olanak sağlaması.

» Wealth Migrate platformunun avantajları tüm bunlarla sınırlı kalmamaktadır. genel hatları ile bakacak olursak bu kadar madde bile projenin ne denli önemli olduğunu hepimize göstermektedir. ayrıca ayrıntılı avantajlarına ulaşmak içinde projenin web sitesini ziyaret ederek çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. https://wealthe.io/

Wealth Migrate platformu ekonomik alanda da etkileyici çalışmalar ile karşımıza çıkmaktadır. Yatırım işlemlerimizde tek başımıza bir gayrimenkule sahip olmak çok kolay olmamaktadır. Ancak Wealth Migrate sizlere uygun yatırım fırsatlarını sunarak küçük miktarlar ile de gayrimenkul yatırımı yapmanız konusunda büyük bir öncülüğü olacaktır. Bu sayede büyük meblağlar harcamadan küçük yatırımlarınızla büyük işler başarmış olacaksınız. Bunu da sizlere yalnızca Wealth Migrate platformu sunmaktadır.

Wealth Migrate platformu sizlerin işlemlerinizi daha da kolaylaştırmak adına sizlerden kripto para birimleri gibi alanlarda büyük bir bilgi birikimi istemeyerek daha anlaşılır bir yapı ile karşınıza çıkacaktır. bu sayede açıklayıcı bir tavır çerçevesinde sizlere aklınızda soru işareti bırakmayarak bilgiye de kendi içinde ulaşmanıza olanak sağlayacaktır. Bu da işlerinizi kolaylaştırmakla birlikte karşılaşacağınız karmaşıklığı da ortadan kaldıracaktır.

Wealth Migrate platformuna dünyanın bir çok ülkesinden katılımcıları vardır. Bu nedenle projenin global daha global olduğunu söyleyebiliriz. Üyelerini incelediğimizde 111 farklı ülkeden üyelerinin olduğunu görebiliriz. Platformun üyeleri de giderek artmaktadır. Yaklaşık olarak her ay % 63,9 oranında üye sayısı artmaktadır. Bu nedenle platformun gelecekte çok önemli bir yere sahip olacağını söyleyebiliriz. Son 12 aydaki istatistikleri incelediğimizde ise platformun büyümesinin son derece pozitif  olduğunu görebiliriz. Wealth Migrate, akıllı blockchain teknolojisinde çalışacak ilk emlak piyasası tasarımlarından biridir.

Token Satışı

Wealth Migrate token kendisine ait token satışı yapmaktadır. Gayrimenkul platformunun düzenlenmesi için token satışından toplanan fon kullanılacaktır. Toplanacak fonun çoğu, sistemin geliştirilmesinde kullanılacaktır. Bu da kullanıcılara verilecek olan hizmetin artırılması için iyi bir fırsat sunacaktır. Fonun bir kısmı da dünyada daha fazla kitleye ulaşmak amacıyla pazarlama amaçlı kullanılacaktır.

Proje hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmak ve projeye dahil olmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://wealthe.io/

Whitepaper: https://wealthe.io/whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/WealthE_Coin

Facebook: https://www.facebook.com/wealthmigrate/

Telegram: https://t.me/WealthEChat

My Bountyhive Adress: https://bountyhive.io/r/truncus

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


2 yorum

  1. Avatar Birsen Durmuş dedi ki:

    Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

  2. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

    Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.