Wealth Migrate: Yeni nesil emlak platformu

 Post Views: 2075

Wealth Migrate platformundan daha önce izlere bahsetmiştik. Son derece ilgi çekici ve başarılı olan bu projenin ico’su fazlaca ilgi görmektedir. Bu nedenle bu projeden size biraz daha bilgi vermek istiyorum.

Bu yazımda bahsettiğim gibi Wealth Migrate Blockchain tabanlı bir emlak platformudur;

Wealth Migrate Nedir?

Wealth Migrate blok zincir teknolojisi (Blockchain) artısıyla oldukça üst düzey güvenlik sağlayan bir yaklaşım ile karşımıza çıkmaktadır.  Wealth Migrate  sizlere güvenli ortam sunmakla birlikte çeşitliliği arttırarak,  binlerce gayrimenkulü sizlerin önüne sunmakla kalmayıp bunu yaparken de sizlerin yatırımlarınızdan karlı çıkmanızı büyük oranda sağlamaktadır.  Yalnızca bu kadar da değil Wealth Migrate platformu gayrimenkulleri sizlere  sunarken adeta yerindeymiş hissini vererek yakından takip etmenizi sağlayacak şeffaf bir ortam yaratmaktadır. Bu sayede yatırım işlemlerinizi gerçekleştirmeden yerinde görebilecek ve yatırımlarınızı her zaman ve her yerde takip etme olanağı bulacaksınız.

Neden Wealth Migrate?

» En önemlisi olduğunu düşündüğüm blok zincir teknolojisinin Wealth Migrate platformuna dahil edilmesi.

» Her geçen gün Dünyanın dört bir yanından katılım sağlanması ve gerçekleştirilen bu katılımın, %1,93’lük gibi büyük bir oranla her gün artış göstermesi.

» Gerçekleştirilmiş olan işlemlerin 1770’lik bir rakama tekabül etmesi ve her geçen gün bu rakamda gözle görülür bir artışın meydana gelmesi.

» Katılım sağlayan yatırımcıların başka yatırımlarda da aktiflik sağlaması projenin ne denli önemli olduğunu göstermekte ve devamlılığını sağlamaktadır.

» Wealth Migrate platformunun binlerce gayrimenkule tek tık ile ulaşım imkanı sağlaması ve bunu yaparken ekonomiklik, kazanç, güven tedbirleri gibi birçok alanda büyük ölçüde çalışmaları bulunması.

» Wealth Migrate platformunun şeffaf bir yapıda gayrimenkulleri her alanda görmenizi ve takip etmenize olanak sağlaması.

» Wealth Migrate platformunun avantajları tüm bunlarla sınırlı kalmamaktadır. genel hatları ile bakacak olursak bu kadar madde bile projenin ne denli önemli olduğunu hepimize göstermektedir. ayrıca ayrıntılı avantajlarına ulaşmak içinde projenin web sitesini ziyaret ederek çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. https://wealthe.io/

Wealth Migrate platformu ekonomik alanda da etkileyici çalışmalar ile karşımıza çıkmaktadır. Yatırım işlemlerimizde tek başımıza bir gayrimenkule sahip olmak çok kolay olmamaktadır. Ancak Wealth Migrate sizlere uygun yatırım fırsatlarını sunarak küçük miktarlar ile de gayrimenkul yatırımı yapmanız konusunda büyük bir öncülüğü olacaktır. Bu sayede büyük meblağlar harcamadan küçük yatırımlarınızla büyük işler başarmış olacaksınız. Bunu da sizlere yalnızca Wealth Migrate platformu sunmaktadır.

Wealth Migrate platformu sizlerin işlemlerinizi daha da kolaylaştırmak adına sizlerden kripto para birimleri gibi alanlarda büyük bir bilgi birikimi istemeyerek daha anlaşılır bir yapı ile karşınıza çıkacaktır. bu sayede açıklayıcı bir tavır çerçevesinde sizlere aklınızda soru işareti bırakmayarak bilgiye de kendi içinde ulaşmanıza olanak sağlayacaktır. Bu da işlerinizi kolaylaştırmakla birlikte karşılaşacağınız karmaşıklığı da ortadan kaldıracaktır.

Wealth Migrate platformuna dünyanın bir çok ülkesinden katılımcıları vardır. Bu nedenle projenin global daha global olduğunu söyleyebiliriz. Üyelerini incelediğimizde 111 farklı ülkeden üyelerinin olduğunu görebiliriz. Platformun üyeleri de giderek artmaktadır. Yaklaşık olarak her ay % 63,9 oranında üye sayısı artmaktadır. Bu nedenle platformun gelecekte çok önemli bir yere sahip olacağını söyleyebiliriz. Son 12 aydaki istatistikleri incelediğimizde ise platformun büyümesinin son derece pozitif  olduğunu görebiliriz. Wealth Migrate, akıllı blockchain teknolojisinde çalışacak ilk emlak piyasası tasarımlarından biridir.

Token Satışı

Wealth Migrate token kendisine ait token satışı yapmaktadır. Gayrimenkul platformunun düzenlenmesi için token satışından toplanan fon kullanılacaktır. Toplanacak fonun çoğu, sistemin geliştirilmesinde kullanılacaktır. Bu da kullanıcılara verilecek olan hizmetin artırılması için iyi bir fırsat sunacaktır. Fonun bir kısmı da dünyada daha fazla kitleye ulaşmak amacıyla pazarlama amaçlı kullanılacaktır.

Proje hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmak ve projeye dahil olmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://wealthe.io/

Whitepaper: https://wealthe.io/whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/WealthE_Coin

Facebook: https://www.facebook.com/wealthmigrate/

Telegram: https://t.me/WealthEChat

My Bountyhive Adress: https://bountyhive.io/r/truncus

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


23 yorum

 1. Avatar Birsen Durmuş dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

 2. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 3. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 4. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 5. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 6. Avatar Atahan Adanır dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 7. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 8. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 9. Avatar Ahmet Durmaz dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 10. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 11. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 12. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 13. Avatar Esat Erdem Daniş dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 14. Avatar Zeynep Büşra Derdemez dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 15. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 16. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 17. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 18. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 19. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 20. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 21. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 22. Avatar Delal Abdullatif Abzak dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 23. Avatar Çisil Zeynep Dönmez dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.