Wellmee: Hayatınızda sizi yönlendiren mobil uygulama

 Post Views: 2318

Son zamanlarda cep telefonları en vazgeçilmez eşyalarımızdan birisi olmuştur. Çoğu kişi telefonlarını bir an bile yanından ayırmamaktadır. Ancak bu telefonlar insanlara yardımcı olmak yerine çoğu kez zararlı olmaktadır. Yapılan çalışmalarda bu bağımlılığın insana oldukça büyük zararları vardır. Bu nedenle kullanıcıların faydalı mobil uygulamalara ihtiyacı vardır. Bugün size bahsedeceğim Wellmee projesi kullanıcılarına bir çok faydası olacak olan yeni bir mobil platformdur.

Wellmee Nedir?

Wellmee kullanıcılarına çok çeşitli şekillerde hizmet veren bir mobil uygulamadır. Danışmanlıktan, tavsiyelere, ilginç olaylardan, gevşeme önerilerine kadar bir çok faydası bulunmaktadır. Programın asıl amacı, kullanıcıların başarılı olmasına yardımcı olmaktır. Bireylerin yaşamlarında daha uzun ve iyileştirici hissetmelerine aracılık edecektir. Wellmee uygulaması, kullanıcıları sürekli olarak başarılarını artırmayı hedeflemektedir. Yapılan analizlere göre, mutlu personelin, diğer personellere göre daha üretken olduğunu ortaya koymaktadır.

Platform zihinsel rahatlığı sağlamak için 5 yol uygulamaktadır. Bunların hepsi Wellmee uygulaması tarafından alınmakta ve teşvik edilmektedir. Bunlar; bağlanma, aktif olma, dikkat etme, öğrenmeyi sürdürme ve vermedir. Ayrıca, bireylerin tek tek refahının artması, toplum refahını da artırır. Nüfusun ortalama refah seviyesinde küçük bir değişimin sağlanmasının, ruhsal bozukluğa sahip yüzdelerde ve ayrıca alt-klinik bozukluğu olan yüzdelerde büyük bir düşüş oluşturacağı saptanmıştır.

Wellmee uygulamasının amacı, kişinin her gün saatlerce bunu kullanması olmayacaktır. İnsanların gerçek hayattan ayrılamaması nedeniyle, her bir kullanıcının gerçek hayatına sadece bir aracı olarak hizmet edecektir. Wellmee uygulamasının ana hedefi, bunu kullanan her kişinin içeride değil, uygulamanın dışında daha memnun olmasıdır. Uygulamanın kullanılmasının sonucu, hem öznel olarak hem de işverenler için nesnel olarak ölçülebilir olacaktır.

Platform esas olarak mutlu insanların daha üretken olmasını kullanmak istemektedir. Şirketler bu platformu destekleyerek, kendi personelinden daha fazla verim alabileceklerdir. Bu nedenle bunu destekleyen şirketler bunun ne kadar ekonomik olduğunu görerek, personellerini Wellmee tokenleri ile ödüllendirileceklerdir. İnsanların hayatlarını daha iyi yaşamalarına yardımcı olacak olan bir mobil uygulama getirecektir. Diğer yandan ise, girişimciler ve çalışanlar için eşsiz bir ekosistem oluşturacaktır.

Ekosistemin Özellikleri

Wellmee uygulaması tamamen kişiseldir, sosyal ağı yoktur.

Çalışma şekli, olumlu psikolojik çalışmanın ana bulguları ile desteklenmektedir.

Yapay zeka ve makine öğrenimini kullanır.

Token ekosistemleri çalışanlar, girişimciler ve pazarlar için faydalıdır.

Daha önce yapılan araştırmalarda mutluluğun % 40’ını yaptığımız eylemlerimiz tarafından belirlendiği saptanmıştır. Wellmee, herkesin refahı için önemli olan 8 önemli alanı kapsamaktadır; Olumlu duygular, aktif katılım, ilişkiler ve anlam ve maksat. Uygulamada işveren tarafından periyodik olarak refahın iyileştirilmesi takip edilecektir.  Tabi ki bu uygulamada gizliliğe önem verilmektedir. Bu yüzden her bireysel kullanıcı ve Wellmee uygulaması arasındaki ilişki güvene dayanmaktadır.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri
 • Token adı: Wellmee (WLME)
 • Platform: Stellar
 • Satış tarihleri: 01.11.2018 – 30.11.2018
 • Token türü: Stellar
 • Token fiyatı: 0.05 ABD doları
 • Toplam token sayısı: 1.000.000.000
 • Satılacak token sayısı: % 50
 • Soft cap: 7 500 000 ABD doları
 • Hard cap: 25.000.000 ABD doları
 • Kabul edilen para birimi: XLM
Sonuç

Wellmee’nin her kullanıcının refahını geliştirmeyi hedeflemektedir. Wellmee tokenleri ile birlikte, işverenlerin Wellmee uygulamasını kullanan çalışanları ödüllendirmesini sağlar, çünkü daha mutlu insanlar da işte daha iyi sonuçlar verir. Bu farklı ve enterasan projenin oldukça büyük bir ilgi göreceğini düşünüyoruz. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website:  https://www.wellmee.com

✅ Whitepaper: https://www.wellmee.com/wp-content/uploads/2018/10/Wellmee_Whitepaper-1.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5037487

✅ Telegram: https://t.me/joinchat/IbL29Q4wkl849ZgylWl44Q

✅ Prototype: https://www.wellmee.com/prototype/index.html

✅ Twitter: https://twitter.com/WellmeeApp

✅ Facebook: https://www.facebook.com/Wellmee-439081536585312/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


30 yorum

 1. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

 2. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

 3. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 4. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim.

 5. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 6. Avatar Gökay Bağış dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 7. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 8. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 9. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 10. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 11. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 12. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 13. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 14. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 15. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 16. Avatar Kutlu Alibeyoğlu dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 17. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 18. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 19. Avatar Aynur Gül Ercüment dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 20. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 21. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 22. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 23. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 24. Avatar Muhammed Bazit Deliloğlu dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 25. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 26. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 27. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 28. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 29. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 30. Avatar Ayşen Aksoy dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.