Worldex: Kripto para ticaretinde yenilik

 Post Views: 1670

Kripto para piyasasında yatırımcılar, ticaret yapmak için basit ve güvenilir bir uygulama aramaktadırlar. Bu tür uygulamaların arayüzü genellikle karmaşıktır ve güvensiz yapıları nedeniyle insanlar bunları kullanmaktan kaçınmaktadırlar. WorldEx, kripto para ticaretini merkezi olmayan bir hale getirmek ve dahada geliştirmek amacıyla oluşturulan bir dijital platformdur. Platform yeni kullanıcıların karşılaştığı bir çok soruna çözümler üretmeyi planlamaktadır. Şuanda borsalarda kullanıcılar yüksek ücretlerle, para çekerken yaşanan zorluklarla, yeni kullanıcıların üye olamamasıyla, donma veya çökmelerle ve asla çözümlenmeyen destek talepleri gibi sorunlarla karşılaşmaktadırlar. WorldEx platformu piyasanın karşılaştığı bunlar gibi sorunları çözmeyi amaçlamaktadır.

Platformun bir çok farklı bölümü de olacaktır. Bunlar arasında kullanıcıların bilgi, deneyim veya fikirleri paylaşabileceği bir bilgi portalı da yer alacaktır. Portal aynı zamanda kullanıcılara ticaret konusunda sosyal yardım imkanı verecek, sağlanan analizler aracılığıyla başarılı yatırım stratejilerini gözden geçirmesini sağlayacaktır. Bu, kullanıcıların kripto para piyasasında uzman ve liderlerin görüşlerine erişebilecekleri tarafsız bir kaynak olarak hizmet edecektir. Bu nedenle bu platformun büyük bir öneme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

WorldEx nedir?

Platformun geliştiricileri kripto para varlıklarına olan güveni artırmak, karlı alım satım yapmak ve bunları güvenli hale getirmeyi amaçlamaktadırlar. Uygulama bir çok fonksiyon içermektedir.

 • Ticaret platformu: Her bir işlemden komisyon alınan varlıkların alınmasını ve satılmasını sağlar ve oran dalgalanmalarından gelir elde etmenizi sağlar.
 • Doğrudan platform: Doğrudan varlık ticareti için geliştirilmiş bir araçtır. Kullanıcılar her bir işlem için WorldEx’e % 0.15 oranında ödeme yaparak işlem yaparlar. Ticaret platformuna benzer ancak tek fark satıcıların kendi döviz kurlarını belirlemesidir.
 • Brokerler: Bireylerin komisyoncu tarafından belirlenen bir fiyata işlem yapabilmelerini sağlayan web sitesi tabanlı bir alışveriş portalıdır. Kullanıcıların kripto varlıklarını hızlı bir şekilde ve borsada en düşük komisyonlarla dönüştürmelerine izin verir.

Worldex Borsasının Avantajları

Worldex borsa platformu, oturum açma sırasında kullanıcılar için iki faktörlü kimlik doğrulama gibi adımlarla yüksek güvenlikli giriş sistemi sağlamaktadır. Bu platform aynı zamanda hem güvenilir ve hemde kullanımı kolay olmak için çaba göstermektedir. Platform ayrıca, herhangi bir para yatırma ve çekme komisyonu ve dijital para ticareti sırasında maruz kalınabilecek diğer masraflar ile ilgili herhangi bir bilgiyi açıklayarak şeffaflığı sağlayacaktır. Komisyon ücreti daha fazla kullanıcı çekmek için düşük tutulması planlanmaktadır.

Platformda, birçok kişinin hizmeti kullanabilmesini sağlayacak çeşitli ödeme seçenekleri vardır. Kullanıcılar ayrıca Bitcoin, Ethereum, WorldEx coin, ZoZo coin, Litecoin gibi platformlarda para alışverişi yapabilir. Platformdaki işlemler ve iç etkileşimler WorldEx tokeni (WDX) üzerinden yapılacaktır. Kullanıcılar veya yatırımcılar ICO ile token alabilir. Platform kullanıcıları referans veya motivasyon programlarından da token alabilirler. Token sahipleri, iç motivasyon, açık artırma, sendikasyon ve CPA programlarına erişimde token kullanabilir. Token sahipleri, token kullanarak yaptıkları satın alımlar veya ödemeler için indirim alırlar.

WorldEx nasıl çalışır?

Uygulama LAMP teknolojisi temelinde oluşturulmuştur. Geliştiriciler, yeni eğilimleri ve kullanıcıların isteklerini dikkate alarak WorldEx yapılandırması için açık programlar kullanmaktadır.
WorldEx, 4 ilkeye dayanmaktadır:

 1. Güvenlik. WorldEx, ISO 27001 ve 27002 bilgi güvenliği standartlarına uygundur, böylece kullanıcılar büyük miktarlarda kripto para birimi fonlarını hırsızlık veya hacker saldırısı korkusu olmadan saklayabilirler. Uygulamaya giriş ve işlemler iki faktörlü kimlik doğrulama ile onaylanır, bir onay kodu SMS ile gönderilir ve sadece 30 saniye için geçerlidir.
 2. Çapraz platform. WorldEx, masaüstü PC’ler, iOS ve Android OS akıllı telefonlar için uygulamalar, geliştiriciler için açık bir API sunucusu, mobil cihazlar için HTML5 istemcisi için bir web istemcisine sahiptir. Her sürümü birkaç dilde bir arayüz (Çince dahil), uygulamanın sürümü ingilizce olacaktır.
 3. Adaptasyon. Geliştiriciler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre bir uygulama geliştirme modeli olan SDK’yı kullanır. Yatırımcıların önerilerinden sonra yeni fonksiyonlar, arayüz ve tasarım eklenir, WorldEx sürekli gelişmektedir.
 4. Ölçeklenebilirlik. Geliştiriciler WorldEx kullanıcılarının hızlı büyümesini beklemektedirler. Sistemin istikrarı veritabanı, ticaret oturumları, borsa işlemleri ve API için ayrı sunucular tarafından sağlanacaktır.
Takım

ICO ve Token Bilgileri

Worldex, WDX kısaltması olarak bilinen bir token kullanmaktadır. Bu para, Worldex platformunu kullanırken her türlü faaliyeti desteklemek için kullanılır. WDX token sahipleri, başvuru veya herhangi bir ücretli programdan kazanç elde etme şansına sahiptir. WDX, kripto döviz yatırımı için de uygundur, böylece sahipler kar elde etmek için doğru zamanda piyasada ticaret yapabilirler. Kullanıcılar, WDX tokenleri varsa Worldex’e daha fazla erişebilecekler. WDX ayrıca en son teknoloji ile geliştirildiğinden, kripto para cüzdanı, sistemleri ve özellikleriyle uyumludur.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Website: https://ico.worldex.io/

Whitepaper: https://ico.worldex.io/Cloud/Whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/Worldex_Exchange

Facebook: https://web.facebook.com/groups/Exchange.Worldex/about/?_rdc=1&_rdr

Twitter: https://twitter.com/Ex_Worldex

Medium : https://medium.com/worldex

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

ETH adress:  0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306

4 yorum

 1. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

 2. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 3. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 4. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.