Zenodys: Blockchain tabanlı dijital varlık platformu

 Post Views: 1823

Bugün size oldukça yenilikçi bir proje olan Zenodys projesinden bahsetmek istiyorum. Teknolojinin günlük hayatımıza girmesiyle birlikte artık herkesin, dijital içeriklere, verilere ve kodlar gibi dijital varlıklara sahip olduğu su götürmez bir gerçektir. Ancak bu dijital varlıklardan kimse herhangi bir gelir elde edememektedir. Açıkça söylemek gerekirse, sahip olduğunuz her bir dijital varlığı takip etmek oldukça zor bir durumdur. İşte bu dijital varlıkları yönetmeyi kolay hale getirecek olan Zenodys projesi size bir blockchain odaklı pazar yeri ve tüm dijital varlıklarınızı para kazanabilecek ürünlere dönüştürecek bir platform sunuyor.

Bu proje esasen merkezi olmayan ve pazar odaklı bir iyileştirme sistemi olarak da nitelendirilebilir. Temellerini blok zinciri teknolojisini kullanarak sağlayan Zenodys ile güvenlik en üst düzeyde tutulabilmektedir. Blockchain teknolojisi ile artık kontrol tek bir merkezden olmayacak ve merkezsiz yapıya sahip olacaktır.

Zenodys, dijital varlıklardan para kazanmak için çok iyi bir platform ve pazar yeri olarak tasarlanmıştır. Ancak insanların dijital varlıkları  herhangi bir standarta uymamaktadır ve yapılandırılmamış yani ham bir şekilde olmaktadır. Bu şekilde bir dijital varlık yönetimi saplamak mümkün değildir. Bunların toplanması, yapılandırılması ve standardize edilmesi gerekmektedir. İşte tüm bunları sağlamak için Zenodys platformunu kullanmak oldukça büyük öneme sahiptir. Zenodys pazarına kendi verileri eklediğimiz zaman bunlar standart bile hale getirilecek ve ne zaman birisi dijital varlıklarınıza erişirse para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir kullanıcı, sizin öğenizi kullandığında da bir kazanç elde edebilirsiniz.

Zenodys, zaten piyasaya sürülmüş ve reklam destekli bir sistemdir. Daha önceden de bahsettiğimiz gibi blockchain inovasyonu ile desteklenmektedir. Akıllı sözleşmeler bilgisayar zincirinin yaratıcılarının ve kaynaklarının zincirin her aşamasında değerlendirilmesine izin vermektedir. Yapay zeka (AI) ve Nesnelerin interneti (IoT) sisteme entegre edilerek en son teknolojik gelişmelerin ekosistemde kullanılması sağlanılmaktadır.

Platformun Özellikleri
 • Kullanıcı dostu olan arayüzü ile hem acemi hem de deneyimli insanlar bu platformu kolaylıkla kullanabilir. En önemli görevleri son derece basit bir şekilde yapılabilir.
 • Tamamen merkezi olmayan bir platform ile yine erişim kolaylığı sağlar.
 • Yapılandırılmış bir veri ile alıcılara kolaylık sağlar. Görsel olarak zenginleştirilmiş şablon ile, tüm dijital varlıklar için çok net ve anlaşılması kolay bir standart veri formatı oluşturmaktadır.
 • Zenodys platformu, otomatik olarak bir araya toplanmış veri kümesinde, benzer veri kaynaklarını bularak birleştirir.
 • Yapay Zeka (AI) kullanımı bu platformun en önemli özelliklerinden birisidir. Bu sayede alıcıların görsel şablonlara dayanarak tekliflere otomatik olarak erişmelerine yardımcı olur.
 • Satıcıların hizmetlerini, verilerini ve nodlarını tanıtmak için bir reklam platformu var olacaktır.
 • Akıllı fiyatlandırma sağlamak için hesap makinesi ile benzer işler için teklifler olacaktır.
 • Veri piyasasına ulaşan tüm iş akışlarda lisanslama ve etiketleme olacaktır.
 • Derecelendirme sisteminde iki bölüm olacaktır. Ödül ve ceza verecek olan bir otomatik derecelendirme sistemi bu sisteme entegre edilecektir.
 • Verilerin güvenliği sağlamak için taraflar arasındaki tüm veri aktarımı otomatik olarak şifrelenecektir.
 • Bu platformda veri alışverişi hem otomatik hem de manuel olarak gerçekleşebilecektir.
 • Benzersiz yapısı nedeniyle en üst düzey performans sunar.

Varlıklarınız her kullanıldığında kazanç elde edebilirsiniz. Tüm varlıklar piyasada erişilebilir durumda olacaktır. Zenodys pazarında görsel platform tarafından desteklenmektedir. Bunun çok fazla faydası vardır. Bu sayede her türlü dijital varlığa sürükle-bırak yöntemiyle basit bir şekilde uygulamalar oluşturabilirsiniz. Platformun tam kullanıcı dostu arayüzü, programlama becerilerine olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır. Şimdiye kadar, sadece bir geliştiricilerin sahip olduğu işler herkes tarafından kullanılabilir hale gelecektir. Ayrıca geliştiriciler de daha verimli bir yol olabilirler.

ICO ve Token Bilgileri
 • Token adı: CoinZZ
 • Token sembolü: ZZ
 • Token tipi: ERC-20
 • Toplam token sayısı: 5.000.000.000 ZZ
 • Token fiyatı: 0.01 dolar
 • Softcap: 31.000.000 dolar
 • Hardcap: 50.000.000 dolar

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Website:  https://zz.zenodys.com/

Whitepaper:  https://zz.zenodys.com/zenodys-whitepaper.pdf

Telegram:  https://t.me/zenodysico

Medium: https://medium.com/@zenodys

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


7 yorum

 1. Avatar Burak Karaman dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

 2. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 3. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 4. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 5. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 6. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 7. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.