Asobi Coin: Merkezi olmayan ikincil içerik platformu

 Post Views: 2192

Dünyada artık bir çok şey dijital hale gelmektedir. Bu insanlara inanılmaz bir kullanım kolaylığı sunmakla birlikte bir takım sıkıntıları da beraberinde getirmektedir. Çünkü dijital içeriklerin kopyalanması çok kolaydır. Kullanıcılar, içerik oluşturucular ve yayıncıların sunmuş oldukları içerikleri koruyabilmesi ya da bunları yeniden dağıtılmasını kontrol edebilmeleri önemlidir. Bununla ilgili şimdiye kadar güzel bir proje çıkmamış olup büyük bir bir boşluk söz konusudur. Bugün size bahsedeceğim Asobi Coin projesi ise bu konuya çözüm üretmek için planlanmış çok enterasan ve farklı bir projedir.

Asobimo ve SWITEX Gmbh’in beraber kurdukları Asobi Market ve içindeki inşaat öğelerini oluşturan NAGA Virtual kullanıcılara benzersiz imkanlar sunmaktadır. Ekosistem sayesinde oyun içi öğeler alınıp satılabilecektir. Bu platformda bir çok oyun yer alacaktır ve güvenlik esas alınacaktır. Yayıncıların bu alım sayım işlemleri aracılığı ile kar elde etme imkanı sağlanacaktır.

Asobimo DApps, “Dağıtık Güvenlik Sistemi” (Decentralized Security System, DSS) ile merkezi olmayan bir ikincil içerik platformu oluşturacaktır. Blockchain teknolojisi ile içerik sahipliğinin herkes tarafından kabul edilecek bir kanıtını sağlayacaktır. Bu sayede içeriklerinin korunması sağlanabilecektir. Asobimo, oldukça büyük tecrübeye sahip bir platformdur. Dünya çapında 600’den fazla çalışanı ile 15 yılı aşkın bir süredir online oyun geliştirme deneyimine sahiptir.

Asobi Market

Asobi Market platformda önemli bir rol üstlenmektedir. İkinci el içeriği dağıtmak için korumalı bir sistem sağlamak için blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Mevcut dijital içerik hizmetleri, kullanıcılara lisans vermez, bu da satmayı imkansız kılmaktadır. Ayrıca hizmet kapatıldığında, kullanıcılar tüm içeriklerini kaybetmektedirler. Asobi Markette merkezi olmayan güvenlik sistemi aracılığıyla garanti edilen bir lisansa sahiptir. Asobi Market oyun içi ögeler sunan bir platformdur.

Asobi Coin

Yayıncılar ve diğer kullanıcılar için yeni blockchain tabanlı kripto paradır. Asobimo DApps platformu, ikincil pazarda sanal içeriği tüm etkinlikler için değerli bir varlık haline getirecek ve güvenli bir alış ve satış teklifini çok düşük maliyetlerle ve sıkıntı olmadan sunacaktır.

Asobi Wallet

Asobi Wallet ile alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Bir çok dijital içeriği doğrudan Asobi Wallet’ten alıp satabilirsiniz. Ayrıca buradan kullanılmış başka içerikleri de alma imkanı sağlamaktadır. Bunu tamamen güvenli olarak ve çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Ayırca satış sonrası elde edilen Asobi Coin miktarı Asobi Wallet hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Asobi Coin, ICO ile ABX adında token satışı yapmaktadır. ICO ile oyun çıkmadan önce son derece düşük bir fiyattan yatırım yapma imkanı sunmaktadır. Çıkartılacak para birimi ile oyunda özel ürünler satın alınması, pahalı eşyaların alınması veya oyuncuların ilerlemesini hızlandırmak için kullanılacaktır.

 • Token sembolü: ABX
 • Token tipi: Ethereum ERC20
 • Token fiyatı: 0.01 ABD doları
 • Toplam token miktarı: 16.500.000.000 ABX
 • Satılacak toplam token sayısı: 8.250.000.000 ABX (% 50)
 • Soft cap: 5.000.000 ABD doları
 • Hard cap: 50.000.000 ABD doları
 • Kabul edilecek para birimleri: ETH, BTC, BCH,
Sonuç

Asobi Coin ikincil piyasalarda sanal içeriklerin alınıp satılmasına olanak sağlamaktadır. Yeni blockchain finansal teknolojisi yayıncılar ve kullanıcılar için yenilik sağlamaktadır. Asobimo DApps platformu ikinci el pazarında tüm etkinlikler için sorun yaşamadan, güvenli bir alışveriş ve mağazacılık deneyimi sağlayabilmektedir. Alanında uzun yıllardır hizmet veren şirket bu ICO ile daha büyük gelişimlere yelken açabilir. Asobi Coin zaten 5 Milyon dolarlık soft cap’a ulaştı ve bu sadece yatırımcıların güvenini sağladığını göstermektedir. Sizde bu projeyi yakından izleyin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Web sitesi: https://asobimo.io/en/

✅ Whitepaper: https://asobimo.io/pdf/white_paper_en.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4884216

✅ Telegram: https://t.me/AsobiCoin_Official

✅ Twitter: https://twitter.com/AsobiCoin

✅ Facebook: https://www.facebook.com/Asobi-Coin-130436194467568

Author of article:

✅Bitcointalk Username: truncus

✅Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


39 yorum

 1. Avatar Filiz Şen dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 2. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 3. Avatar Filiz Şen dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 4. Avatar Ali Kara dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 5. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 6. Avatar Cem Ozan Erim dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 7. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

 8. Avatar İslam Eshaqzada dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim.

 9. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 10. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

 11. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim.

 12. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı.

 13. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın.

 14. Avatar Esat Erdem Daniş dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 15. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 16. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 17. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 18. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 19. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 20. Avatar Filiz Şen dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 21. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 22. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 23. Avatar Hamid Eryıldız dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 24. Avatar Ercüment Akıncılar dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 25. Avatar Ömer Buğra Alparslan dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 26. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 27. Avatar Latife Fatin dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 28. Avatar Muhammed Bazit Deliloğlu dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 29. Avatar Çisel Esin dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 30. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 31. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 32. Avatar Muhammed Bazit Deliloğlu dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 33. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 34. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 35. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 36. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 37. Avatar Pırıltı Bahçeli dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 38. Avatar Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 39. Avatar Müyesser Akyildirim dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.