Bcnex: Geleceğin kripto para ticaret platformu

 Post Views: 2249

Günümüzde artık bir çok şeyi bilgisayarlardan yapabilmekteyiz. Artık paralar bile kripto para denilen teknolojik para olarak karşımıza çıkmaktadır. Blok zinciri teknolojisi sayesinde bunun mümkün olduğunu görebilmekteyiz. Kullanıcılar bu paraları yine borsa sitelerine girerek alım satım yapmaktadır. Ancak piyasada sayısız borsa olsa bile, bu sitelerde bir çok sıkıntılar yer almaktadır. Bunlar arasında yatırımcı haklarını korumanın tam olarak mümkün olmaması, müşteri desteğinin yetersiz kalması, yüksek komisyon oranlar ve tabiki de güvenlik sorunları yüzünden paraların çalınması. Bugün sizlere bahsedeceğim Bcnex borsa platformu yukarıdaki tüm dezavantajları ortadan kaldıracak ve kripto para ticareti için daha iyi koşullar sağlayacaktır.

Bcnex, kusursuz bir ekosisteme sahip bir olan borsa platformudur. Kripto para alışverişi yapmayı kolaylaştıracak özelliklerle donatılmıştır. En katı müşteri gereksinimlerini bile karşılayan bir mikro hizmet mimarisi üzerine inşa edilmiş, müşteri merkezli ve güvenliğin üst düzeyde tutulduğu bir platformdur. Bcnex, yüksek performanslı web uygulamaları geliştirmek ve finansal sektörden deneyimli geliştiricilerden en iyi uygulamaları kullanacaktır. Her bir API işlevi, hız ve güvenilirlik açısından test edilmiştir ve platform otomatik ölçeklendirme teknolojisi ile konuşlandırılmıştır.

Ekosistemin Özellikleri

Veri güvenliği ve gelişmiş güvenlik –  Bcnex borsa platformunda son teknoloji güvenlik önlemleri yer alacaktır. Borsa sitelerinde hack olayı çok can sıkıcı olduğu için, bunun önlemi olarak sağlam bir güvenlik duvarı, olağan dışı davranışlarda kullanıcıları uyarma, 2FA Kodu ve kimlik avı koruması kodu gibi bir çok yeni teknolojik önlemler yer alacaktır. Ayrıca DDOS saldırıları için gerekli önlemler bu ekosistemde yer alacaktır.

Çok yüksek işlem hızı – Ekosistemde işlem hızını çok artıracak olan BCOMS adında bir sistem uygulanacaktır. Bu teknoloji ile bütün işlemlerde yüksek performans, istikrar ve mutlak veri bütünlüğü sağlanabilecektir.

İstikrarlı ve yüksek performanslı mimari – Platform, sistemin her daim açık kalması için fiziksel sunucuların dağıtık bir şekilde yapılanması planlanmıştır. Bu sitenin ulaşabilirliğini artırarak kullanıcı memnuniyetini yükseltecektir.

Soğuk depo – Hack olaylarından korunmak için kripto varlıkların çoğunun (% 98) soğuk depolarda saklanması uygun bulunmuştur. Kalan küçük kesim ise ekosistemde likidite sağlanmak için platformda saklanacaktır.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

BCNX tokeni, Ethereum blok zincirinde piyasaya sürülen ERC223 tokenidir. Diğer Ethereum tokenlerine göre daha fazla güvenlik sağlayacaktır. Ayrıca bu token yanlış yerleştirilmiş tokenleri en aza indirecektir. Tüm bunlar kullanıcıların yararına olacak şekilde düzenlenmiştir. Bcnex borsasında bir çok kripto para birimleri ile işlem yapılabilecektir. Ayrıca işlem ücretini BCNX tokeni ile ödeyerek % 75’e kadar teşviklerden yararlanılabilir. Bu arada borsada önemli olarak token arzını azaltıcı önlemler yer alacaktır. BCNX yakılması ve token arzının indirilmesi token değerinin artmasına yardımcı olacaktır.

 • Token adı: BCNX
 • Platform: Ethereum ERC223
 • Toplam token miktarı: 200,000,000 BCNX
 • Soft cap: 2,000,000 ABD doları
 • Hard cap: 15,000,000 ABD doları
 • Token satış fiyatı: 0.15 – 0.45 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, BCN, USDT
Sonuç

Genel olarak bakıldığında Bcnex’in baştan sona iyi planlanmış bir borsa projesi olduğunu söyleyebiliriz. Borsa işlemlerinde güvenlik ve emniyet seviyesi platforma ayrı bir hava katacaktır. Profesyonel ve ileri seviye teknolojik altyapıya, iyi bir takıma ve güzel bir yol haritalarına sahipler. Token yakma ile token arzının azaltılması gelecekte token fiyatlarına olumlu olarak yansıyacağını düşünüyoruz. 2019 yılına damga vurabilecek projelerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: www.bcnex.net

✅ Whitepaper : https://www.bcnex.net/BCNEX_WP_ENG.html

✅ Onepager : https://www.bcnex.net/docs/Onepage.pdf

✅ Telegram : https://t.me/Bcnex_Official

✅ Facebook: www.facebook.com/bcnex.net/

✅ Twitter: https://twitter.com/bcnex_net

✅ Reddit: www.reddit.com/user/Bcnex_Official

✅ Medium: https://medium.com/@bcnex

✅ Instagram: www.instagram.com/bcnex/

✅ Linkedin: www.linkedin.com/company/bcnexholdings/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


22 yorum

 1. Avatar Ercüment Akıncılar dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 2. Avatar Kutlu Alibeyoğlu dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 3. Avatar Ömer Buğra Alparslan dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 4. Avatar Selim Dökülmez dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 5. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 6. Avatar Burak Karaman dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 7. Avatar Elif Tuğçe Altaş dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 8. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 9. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 10. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 11. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 12. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 13. Avatar Burak Karaman dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 14. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 15. Avatar Özgen Baka dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 16. Avatar Selinti Al dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 17. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 18. Avatar Ezgin Dallı dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 19. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 20. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 21. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 22. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.