Billcrypt: Küresel evrensel merkezi olmayan platform

 Post Views: 446

Teknolojik gelişmeler yoğun bir şekilde dünyayı etkisi altına almaktadır. Son yıllarda yeni kavramları yaşantımıza dahil etmiş ve tüm işlemlerimizi bu doğrultuda yönlendirmiştir. Kripto para birimleri hemen hemen hepimizin ilgi alanı olmuş, katılım söz konusu olmasa bile bir yerlerde sohbete dahil olup ilgimizi çekmiştir. Yeni kavramlar arasından adından sıkça söz ettiren Blok Zincir Teknolojisi de (Blockchain) çeşitli projelerde karşımıza çıkmaktadır. Projelere anlamlı düzeyde güvenirlik sağlamaktadır ancak şimdiye kadar çıkan projeler kar amacını ön planda tuttuklarından entegrasyon sürecine girmemiş, bireysel olarak zirveye çıkma konusunda çalışmalar sürdürmüştür ve akabinde de projeler üst düzey bir çalışma sürdürememiştir. Bu doğrultuda da aklımıza yatan geleceğini net görebildiğimiz projelere dahil olamamaktayız. Bende bugünkü yazımda sizler için tek bir evrensel ortam sunmak adına tasarlanmış blok zinciri birleştirmeyi hedefleyen bütünlük platformu Billcrypt projesinden bahsetmek istiyorum.


Billcrypt Nedir?

Billcrypt, topluluklar, ürün temsilcileri, uzman ve şirketleri temsil eden çok işlemli bütünlük sistemi olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yatırımcılar yatırım işlemi yapmadan önce sana imgeyi göz önünde bulundurabilecek, işletmeleri oldukça hızlı, kolay ve üst düzey güvenli bir şekilde analiz edebilecek ve akabinde de sağlıklı yatırımlar gerçekleştirebileceklerdir. Daha önce alanda hiç yatırım işlemi yapmamış aktiflik göstermemiş bireyler için bile uzman isimleri ve hizmetleri sayesinde kolay ve güvenli yatırım fırsatı oluşturulacaktır. Blok zincir temsilci bütünlüğünü sağlama konusunda çalışmaları bulunan platform sıradan katılımcının dahi faydasının ön planda tutan bir yaklaşımla evrensel bir  süreklilik arz eden bir ortam inşa edecektir.

Billcrypt platformuna dahil adilen yatırımlar sayesinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize ve geliştirmenize, ekonomik olarak tanıtım sağlamamıza ve çeşitli karlı birleşmeler yaşamanıza olanak sağlanacaktır.  Billcrypt sayesinde Blok Zincir Teknolojileri daha anlamlı, kullanımı kolay tabi olunan ücretler düşük maliyette olacaktır. Bununla birlikte yalnızca blok zincir bütünlüğü olarak değil şirketlerin ürünlerinin ve uzman isimlerin entegrasyonu konusunda üst düzey bir projedir.  Billcrypt platformunun çalışma prensibini Blok Zincir Temsilciliği (BR), İlk VİP Teklifi (IVO) ve Sanal Görüntü Bölümü (VİP) olacak şekilde üç başlık altında incelememiz mümkündür.  Blok Zincir Temsilciliği;  Otokonrollü bir işlem ve ayarlara sahip olunan merkezsiz yapıda uygulamaların, şahsi yazılım paketi olarak karşımıza çıkmaktadır. Platformun uygun bölümünde aktif kılınır ve tüm katılımcıların kullanımına açık hale getirilir. Bu uygulama sayesinde varlıkların satım ve alımı, çeşitli sipariş promosyonlara katılım ve birçok konuda üst düzey güvenli bir şekilde ihtiyaçları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilirler.


Billcrypt Genel Avantajları
 • Billcrypt platformu şahsi blok zincir temsilciniz olması konusunda hizmet sunar
 • VİP’yi aktif hale getirmenizi bu sayede de bilgi paylaşımı ve akışı konusunda hizmet almanızı sağlar.
 • Blok zincir teknolojisi ile ilgili gerekli işlemleri yapmanıza olanak tanır.
 • İşlemlerinizi güvence altına alan garantili bir bütüncül sistem sunar.
 • Tecrübeli, usta isimlere katılım sağlamanızda öncülük etmesi gibi birçok avantajından bahsetmemiz mümkündür ancak sizler Billcrypt projesinin daha ayrıntılı bilgilerine whitepaper’dan ulaşabilirsiniz.

Takım

Billcrypt projesinin  Kurucu ve CEO’su Evgeny Kulikov’dur. Deneyimli usta isimler tarafından çalışması sürdürülen Billcrypt projesi ekibi, Dünya da önde gelen IT markalarının platformlarının gelişmesi konusunda öncü isimler olmuşlardır.


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri
 • Token sembolü:  BILC
 • Token tipi: ERC20
 • Toplam token miktarı: 152,000,000 BILC
 • Ön satış fiyatı: 1 BILC = 0,75 ABD doları
 • Kamu satışı fiyatı: 1 BILC = 1 ABD doları


Sonuç

Projenin genel avantajları ve blok zincirleri bütüncül bir yaklaşımla birleştiren sistemi ile de ileride üst düzey bir platform olacağından bahsetmemiz mümkün olacaktır. Blok zincir temsilciliği ile de katılımcının ve yatırımcının faydasını ön planda tutan platformun garantili bir ekosistem sunduğunu görebilmekteyiz.  Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://www.billcrypt.io/

✅ Whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/2a8396_434624d0fe8246969f305fe7b0911ba3.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155242

✅ Telegram : https://t.me/BILLCRYPTnews

✅ Facebook : https://www.facebook.com/groups/BILLCRYPT/

✅ Twitter : https://twitter.com/BILLCRYPT1

✅ Medium : https://medium.com/@BILLCRYPT

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160


9 yorum

 1. Avatar Nadire Erbul dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 2. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 3. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 4. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 5. Avatar Hamid Eryıldız dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 6. Avatar Müyesser Akyildirim dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 7. Avatar İclal Akkoyun dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 8. Avatar Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 9. Avatar Cantekin Erten dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.