Bithemoth: Blockchain tabanlı kripto varlık platformu

 Post Views: 2194

Blockchain teknolojisi günümüzde oldukça büyük gelişme kaydetmiştir.  Bu teknoloji dünya insanları çok kolay benimsedi ve bu nedenle bu teknolojiyi kullanan proje sayısı giderek artmaktadır. Ancak yeni bir teknoloji olmasından dolayı bu konuda uzman olan kişi sayısı oldukça azdır. Şirketler bu blockchain teknolojisini kendilerine entegre etme konusunda yardım bulmakta zorlanmaktadırlar. Bugün size bahsedeceğim Bithemoth projesi, bu potansiyeli algılayarak farklılık yaratacak ve blockchain teknolojisinin yaygınlaşmasına yardım olacak yeni bir ekosistemdir.

Bithemoth nedir?

Bithemoth, blok zinciri teknolojisi kullanarak, ticari işlemler için kapsamlı bir platform oluşturmuştur. Kripto paraların daha geniş kitlelerin benimsenmesi için tasarlanan bu platform, blockchain teknolojisinden devasa gelir elde etmek isteyenler için evrensel bir mağaza haline gelecektir. Bu konudaki taleplerin bir çoğunu giderebilecek büyük bir potansiyelinin olduğunu söyleyebiliriz.

Platformda çok yönlü işlemler yer alacaktır. Hem geleneksel pazarların, hem de blok zincirine dayalı kripto varlıkları içermesi planlanmaktadır. Hızlı ve sezgisel borsa yapısı olması, çeşitli dijital varlıklar ve yatırım fırsatları ile zengin bir ticaret platformu olmasına imkan verecektir. Ayrıca ICO oluşturmak için gerekli yardımlar bu ekosistemde yer alacaktır.

Projeye yatırım yapmanın 3 önemli nedeni vardır. Bu platformun All-in-one (herşeyi barındıran) blockchain tabanlı kripto varlık ekosistemidir. Kararlılık platformun üstünde durduğu en önemli unsurlardan birisidir. Hem kısa vadeli, hem de uzun vadeli bir yatırım olarak düşünülebilir. Bithemoth borsasında erişilebilirlik, kullanılabilirlik ve karlılık konularının üstünde çok durulmuştur. Platform, kendisini önceki borsalardan ayırt edilmek ve kripto pazarında kendisini kurmak için birçok yeni özelliği getirmeyi planlamaktadır. Ekip üyelerinin çok çeşitli olmasının nedeni, sadece geleneksel yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamakla yetinmeyerek, aynı zamanda teknoloji olmayan bireylerin ticaret yapmasına izin veren gerekli düzenlemelerin yapılabilmesidir.

Müşteri Desteği

Piyasanın son derece karmaşık yapısı yeni kullanıcılara yardım ihtiyacı doğurmaktadır. Ancak yatırımcılar, bir çok kez müşteri hizmetleri ve desteği sorunuyla karşılaşabilmektedirler. Bithemoth’ta yatırımcı alım satım deneyimine değer verilmektedir ve bu yüzden hoş bir ticaret ortamı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Dünya standartlarında bir destek ekibine sahip olunması için gerekli çalışmalar yürütülmektedir. Bunu sağlamak için, müşteri hizmetleri birimlerinde çalışmak üzere birinci sınıf müşteri hizmetleri uzmanlarını alınacaktır. Bu uzmanlar, müşteri sorularını ve şikayetleri ele alacak şekilde yeterli eğitime ve sertifikaya sahip olacaklardır.

ICO İnkübatörü

Son zamanlarda ICO projelerinin çoğu soft cap bile yapamamaktadır. Bithemoth, ICO’ların şeffaf ve güvenli finansman turlarına erişiminin sağlanması için güçlü bir anahtar teslimi ICO inkübatörü yaratma hedefi vardır. Bithemoth’taki üst düzey mühendisler her konuda yardımcı olabilmektedir. Bu, işlerini büyütmek isteyen ve blockchain teknolojisine girmek isteyen şirketler için iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Bu aynı zamanda platform kullanıcılarına gelecek vaat eden yeni projelere erken yatırım yapma fırsatı verecektir.

Takım

Kurucu Ekip

Geliştirici Ekip

Yol Haritası
ICO ve Token Bilgileri

BHM tokeni, Bithemoth platformunda borsa komisyonu, para çekme ücretleri, listelenme ücretleri vb. için ödeme yapmak için kullanılabilecektir. Takım üyeleri, 3 ayda bir, elde edilen kazançların bir kısmını BHM tokenlerini geri almak için kullanacaktır. Oluşturulan BHM tokenlerinin yarısı sistemde sağlıklı bir ekonomi sağlamak için yok edilmiştir.

 • Token adı: BHM
 • Token tipi: Ethereum ERC20
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, LTC
 • ICO tarihleri: 1 Eylül 2018 – 30 Kasım 2018
 • Toplam token satısı: 200,000,000
 • ICO token fiyatı: 1 BHM = 0.5 Euro
 • Soft cap: 1.000.000 Euro
 • Hard cap: 45.000.000 Euro
Sonuç

Bithemoth, kripto para varlık alışverişinin yolunu açacak ve önemli bir öncü haline gelecek gibi görünmektedir. Bunu sağlamak ve mevcut borsa uygulamalarından ayrılmak için çeşitli yeni özellikler sergileyecektir. Kripto para piyasasında büyük bir borsa şirketinin önemi büyüktür. Bu nedenle bu projenin de bir patlama yaşayabileceğini düşünüyoruz. Sizde bu projeyi yakından izleyin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://bithemoth.com

✅ Whitepaper: https://bithemoth.com/whitepaper.php

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1011357

✅ Facebook: https://www.facebook.com/bithemoth

✅ Twitter: https://twitter.com/bithemoth

✅Medium: https://medium.com/bithemoth-exchange

Author of Article:

✅Bitcointalk Username: truncus

✅Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


32 yorum

 1. Avatar Filiz Şen dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 2. Avatar Burcu Kahraman dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 3. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 4. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 5. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 6. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 7. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

 8. Avatar Muhammed Bazit Deliloğlu dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 9. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 10. Avatar İlkin Ersöz dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı.

 11. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 12. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş.

 13. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 14. Avatar Selim Dökülmez dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 15. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

 16. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş.

 17. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 18. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 19. Avatar Bedir Destereci dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 20. Avatar Aysel Aysu Demirsatan dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 21. Avatar İlkin Ersöz dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 22. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 23. Avatar İlkin Ersöz dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 24. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 25. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 26. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 27. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 28. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 29. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 30. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 31. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 32. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.