Blocklancer: Dağıtılmış Özerk İş Piyasası (DAJ)

 Post Views: 1159

Bugün size yeni bir proje hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Bu projenin adı Blocklancer. Bu proje Ethereum platformunda tasarlanmıştır. İş bulmak ve projeleri gerçekleştirmek için kendi kendini denetleyebilen bir platform olan Dağıtılmış Özerk İş Piyasası (DAJ) olarak bilinir. DAJ sayesinde hem müşterilere hem de serbest çalışanlara bağımsız çalışma biçimini değiştirecek ve bağımsız çalışmanın güvenilirliğini yeni boyutlara taşıyacak.

Bu platform sayesinde teknik konulara boğulmadan, blok zincirinin ne olduğunu hiç bilmeden çok kolay bir şekilde iş bulabilir. İş piyasası platformumuzda iş arayabilir veya ününüzü serbest bir çalışan olarak geliştirebilir ve uzmanlığınızı talep eden müşterilere doğrudan temasa geçebilirsiniz. Sadelik, bu platformun en temel ilkesidir. Gereksiz kalabalığın aksine çok yalın bir şekilde kendinize yeni müşteriler bulabilir ve müşterilerle iletişime geçebilirsiniz.

İşçi bulmak isteyenler içinde bu platform son derece faydalı. Şirketinize çalışacak birisini aradığınızda yapmanız gereken sadece platformumuzda bir iş teklifi hazırlamak. Ve arkasında bağımsız çalışanların teklifinizi almalarını bekleyin veya güvenilir serbest meslek sahipleriyle doğrudan iletişime geçin. İşte sorunları çözmek işte bu kadar kolay.

Bu proje sayesinde, şu anda serbest çalışanların yaygın olan birkaç konu üzerinde özellikle düzenleme getirmek isteniyor: sahte yorumlar, işiniz için ödemelerin güvenilir bir şekilde alınması ve kontrol edilemeyen merkezi bir otorite.

Şimdi Blocklancerin başlıca özelliklerini inceleyelim;

Garantili Ödeme
Blocklancer’da işten % 100 memnun kalırsanız veya belirli kilometre taşlarına ulaştıysanız ödemeniz için yeterlidir. Bir anlaşmazlık olması halinde, tokenler karar vereceklerdir. Tek taraflı yanlı bir otorite kararları ve haksız para kaybı ile bir daha asla karşılaşmayacaksınız.

Anlaşmazlıkların Adil ve Otomatik Olarak Çözümü
Anlaşmazlıklarınızı tekrar çözmek için tek bir otoriteye asla bağımlı olmayın. Kararımız, token sahibi mahkemesi (THT) ile binlerce token sahibinin elinde yatıyor ve adil bir karar garanti ediyor. Özellikle bazı kişilerin hegomanyasında ki taraflı ve adil olmayan platformlardan sıkıldıysanız bu proje tam sizlik çünkü bu platform tamamen demokratik olarak tasarlanmıştır.

Düşük Ücretler
Ücretlerimiz iş başına yalnızca % 3’tür, diğer bağımsız çalışma web sitelerindekinden birkaç kat daha düşüktür. Bağımsız çalışma sonuç olarak para kazanmanın karlı ve güvenli bir yolu olacaktır. Zaten para kazanmak için bağımsız çalışma sitelerine girenler için yüksek ücretli komisyon ödemek geliri önemli oranda düşürmektedir. Bu platform sayesinde iş başına ücretlerin düşmesi önemli bir özelliktir.

Sansür yok
Blok zinciri nedeniyle iş teklifleriniz hiçbir koşulda silinemez. Siyasi düşünceler ve kişisel duygular hiç bir zaman aktif bir rol oynamaz, çünkü blok zinciri asla bozulmaz bir yapı üzerine inşa edilmiştir. Blockchain hiç bir ülke tarafından engellenemez ve hiç bir zamanda tek taraflı olarak değiştirilemez.

LANCER TOKEN
Tokenler, projemizde aldığınız payı temsil eder. Bu nedenle tokenler şirketlerin gelirinin belirli bir yüzdesini aldığınız bir şirketteki paylaşımlarla karşılaştırılabilir.

Token sahipleri ücret kazanır
Platformumuzda ki işlerden kazanılan ücretlerin% 100’ü token sahipleri arasında dağıtılacaktır. Bu sayesinde önemli bir gelir sahibi olabileceksiniz.

Token sahipleri sistemi çalışır durumda tutmaktadır
Müşterilerle serbest çalışanlar arasındaki uyuşmazlıkları gidermek için simge sahiplerine mülkiyet hakem mahkememize bir oylama yapılmaktadır.

 

İsim: Lancer

Kısaltma: LNC

İlk tedarik: En az 200,000,000

Platform: Ethereum

 

Blocklancer tokenleri Ethereum’ı akıllı sözleşmeler ile satın alınabilir.

Ethereum’unuz yoksa, ana sayfadaki bir üçüncü taraf dönüşüm hizmeti aracılığıyla diğer para birimlerini dönüştürebilirsiniz.

Satışın ilk saatinde tokenler 15,000 LNC 1 ETH (0,02 $ / LNC) olacak şekilde satışa sunulacak.

Bir saat sonra oran, ilk 10 milyon Blocklancer Token için 10,000 LNC’den 1 ETH’ye (LNC başına 0,025 $) değişecek. Ve bu oran, satılan her 10 milyon token için% 1 azalacak.

Tokenlerin % 10’u geliştiriciler tarafından tutulacak ve % 2’si Bounty’ye ayılmakta.

Satıştan elde edilen paranın% 35’i Blocklancer platformunu geliştirmek için kullanılacak.

Fonların% 10’u genel yönetim amaçlı, % 40’lık kısmı pazarlama için ayrılıyor.

IT altyapısı için% 3, gerekli tüm yazılım lisansları için% 2 kullanılacak.

Son% 10, çeşitli şeylere karşı bir rezerv amacıyla saklanacak.

 

Daha fazla bilgi için http://www.blocklancer.net adresini ziyaret edin.

 

me: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


13 yorum

 1. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

 2. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 3. Avatar Rima Altıparmak dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

 4. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 5. Avatar Hanife Nur Erkovan dedi ki:

  guzel bilgileriniz icin teşekurler

 6. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Teşekkürler

 7. Avatar Çisil Zeynep Dönmez dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 8. Avatar Birsen Durmuş dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 9. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 10. Avatar Abdullah Mert Erol dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 11. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 12. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 13. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.