Blockport: ICO bilgileri

 Post Views: 2321

Yep yeni ve büyük bir potansiyele sahip olacağını düşündüğüm bu ICO’ya bir bakmanızı öneriyorum. Blockport, hibrid santralsiz mimariyi temel alan ilk sosyal kripto platformudur. Blockport, hibrid desantralize mimariyi temel alan ilk sosyal kripto evidir. Ticaret platformu Blockport hem yeni başlayanlar hem de gelişmiş tüccarlar için tasarlanmıştır. Platform Blockport kullanabilmek için önce bilgi ticareti veya kriptopara kullanımı deneyimi gerekmez. https://blockport.io

Bu projenin bir çok artısı vardır.  Tecrübeli tüccarların, eylemlerinin açıklığı ve yeni başlayanlara “eğitim” yapılması için ek gelir elde etme olanağı sunmaktadır. Komut dosyası ile güvenle ticaret yapma olanağı sağlanabilir.

Medyada geniş kapsama alanı bulunan proje. İlerisinin olduğunu düşünüyorum. Şu aşamada projenin yasal dayanağı olarak geliştirilen bir prototip sistemi geliştirilmiştir. Tam sürümün 2019’un 1. çeyreğinde hazır olması planlanıyor.

Hem iş hem de blok zincirinde güçlü bir profesyonel ekibin olduğunu gösteren iyi ve açık yazılı belgeler vardır . Zaten bir projeye başlamış deneyimli danışmanlar projeye olan ilgiyi artırmaktadır.  Karma bir merkezileştirilmiş mimariye dayanan bir sosyal kripto alışverişi oluşturuyorlar.

Blockport, hibrid-merkeziyetçi olmayan bir mimariye dayanan ilk sosyal şifre değişimidir. Kullanıcı dostu ve bilgi paylaşım topluluğu oluşturma üzerine odaklanılmaktadır. Üyeler, yüksek performans gösteren tüccarları takip etmek veya kopyalamak için Blockport belirteci (BPT) kullanabilirler.

Dijital para birimlerinin etrafındaki manaya rağmen, hala likidite zorluklarıyla karşı karşıyalar. Esnafların hacimleri gün geçtikçe artmaktadır ancak konvansiyonel pazarlardan hala uzakta durmaktadır. Bunun nedeni, şifreleme öğesi sınıfının toplam değeri hala ayaklarını buluyor olmasıdır.

Blockport, likiditenin halka açık borsalarda biriktirilmesiyle likiditeyi artıracağı gibi, işlemlerin her bir döviz bünyesinde yerinde olmasını da sağlayacaktır. Güvenlik, çoğu finansal sistem için uzun süredir çok önemli olmuştur. Merkezi borsalarla, kullanıcıların varlıkları sahtekarlıklara maruz kalır. Merkezi olmayan platformlarda artniyet olmaz ama likidite yetersizdir. Blockport, likidite muhafaza etmek için malpraktis ve merkezileşmeyi önlemek için merkezsiz bir yapı ile hibrid sistem uygulayarak bir dengelemeyi planlıyor.

Popüler kriptokrasi alışverişi arasındaki fikir birliği eksikliği kesinlikle dijital para birimlerinin fiyatlarında farklılık yaratmaktadır. Yanlışlıkla da olsa, bu trend halkın kripto varlıklarına olan güveni azaltmaktadır. Piyasa değerlerinin sürekli analizi sayesinde Blockport, kamuoyunun güvenini kazanmayı ve böylece dijital varlıkların kabulünü teşvik etmeyi amaçlıyor.

Bir borsanın kullanıcı arayüzü üzerinden gezinmek, özellikle bir doğum öncesi yaş için bir sorun olabilir. Bu sitelerin büyük bir çoğunluğu uzmanlar, yeni doğan dünyaya dönüşen bir kültür için hazırlanmıştır. Blockport, herkese açık olacak kullanıcı dostu bir ekosistem geliştirerek normu değiştirmeye çalışıyor.

Blockport Token (BPT)

BPT, Blockport ekosisteminde temel değiş tokuş aracı olarak görev yapan bir Ethereum temelli hizmet programı tokenidir.

Şirketin amacı, halka açık bir token satışı yaparak 15000 ethereum toplamaktır. Sadece Ethereum ile ödeme kabul edilecektir ve öngörülen ticari sürenin sonunda satılmamış tokenler yok edilecektir

Toplam 69.44 milyon BPT basılacaktır

• % 71.4 kamu satışına tahsis edilecek.

• % 14.3 ekip, danışmanlar ve erken yatırımcılar

• % 10 token shop

• % 4,3 topluluk, lütuf program ve üçüncü taraflar

Satış öncesi satış 3 Ocak 2018’de başladı ve 17 Ocak 2018 15:00’de bitti.

Toplu satış 24 Ocak 2018’de başlayacak ve 28 Şubat 2018’de bitecek.

Daha ayrıntılı bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz

Website: https://blockport.io

Facebook: https://www.facebook.com/blockport/

Twitter: https://twitter.com/BlockportNL

Telegram: https://t.me/blockport

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2549733.0

Medium: https://medium.com/blockport

My bitcointalk adres: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

ETH adres: 0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306


14 yorum

 1. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 2. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 3. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 4. Avatar Ercüment Akıncılar dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 5. Avatar Çisil Zeynep Dönmez dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 6. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 7. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 8. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 9. Avatar Elif Dilay Altinkaya dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 10. Avatar Ahmet Durmaz dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 11. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 12. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 13. Avatar Canan Kumbasar dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 14. Avatar Alphan Ekercan dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.