Blok: Blockchain tabanlı iş platformu

 Post Views: 1964

Blok zinciri teknolojisi hiç şüphesiz ki gelecek yıllara damgasını vuracak. Çünkü bir çok artı özelliği nedeniyle  bir çok sektöre entegre olmaktadır. Bu alanlardaki çalışmalar her geçen gün artmakta ve blok zinciri teknolojisinin daha da olgunlaşmasına neden olmaktadır. Bugün size bahsedeceğim Blok projesinde ise şirket çalışanlarını yönetmeyi sağlayan merkezi olmayan bir platformdur.

Büyük şirketlerde çok sayıda çalışan olmasından dolayı çalışanları kontrol altında tutabilmek zorlaşmaktadır. Tüm çalışanları doğru yönetebilmek için insani faktörleri de göz ardı etmemek gerekir. Çünkü çalışanlar arasında ayrımcılık yapmamak ve herkese eşit şekilde yaklaşmak son derece önemlidir. İletişim becerilerini de üst düzeyde tutmak ve çalışanlara arasında huzuru sağlamak gerekir. Bu yazımda bahsedeceğim Blok projesi sayesinde bunları sağlamak artık daha kolay olacaktır.

Blok Platformunun Misyonu

Blok platformunun amacı çalışanları daha iyi yönetmektir. Bu sayede müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak dahil olmak üzere şirketin tüm hedeflerine ulaşmayı gayelemektedir. Bunu sağlayabilmek içinde blok zinciri teknolojisini son derece etkin bir şekilde kullanacaktır. Bu platform ile daha etkili iletişim sağlanabilir. Bunu şeffaf ve etkili sağlayarak çalışanlardan daha yüksek performans alabiliriz.

Blok, Ethereum blockchain alt yapısını kullanmaktadır. Bu platformda yüklenici ödemelerinde, ürünleri satın almada ve her türlü ihtiyaçların karşılanması için blok tokeni kullanılacaktır. Ethereum blockchain, sistemi daha kolay ve daha hızlı kullanmanıza yardımcı olur. En önemlisi, Blok platformu şirketler, müşteriler ve işçiler de dahil olmak üzere tüm taraflara fayda sağlamak için tasarlanmıştır. Bu platformu kullanarak, serbest çalışanlar da dahil olmak üzere çalışanlarınızı iyi iletişim kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Blok platformu ile serbest çalışanlarda oldukça büyük fayda görecektir. Serbest çalışanların alacağı ödeme yöntemlerinde çok fazla seçenek olacaktır. Bu serbest çalışan kişileri teşvik edecek ve daha verimli olmasını sağlayacaktır. İnsanların performansını artırmak yine bu sayede sağlanabilir.

Blok platformu, son derece verimli ve etkin bir sistemle, şirketin ekonomisi açısından üstün teknolojik destek vermektedir. Blok tokenleri, e-ticaret ve diğer başka işlemleri daha önce olduğundan çok daha iyi destekleyen bir kripto para birimi olarak kullanılacaktır. E-cüzdan gibi destekleyici araçların yardımıyla, Blok tokenleri kolayca aktarılabilir ve tüm kullanıcıların diğer başka amaçları içinde kullanılabilir olacaktır.

Platformun Avantajları

Blok Platformunun bir çok avantajları vardır. Kullanıcılar platformlarda istediği teklifleri görebilir ve bu sayede kendisine uygun olan iş teklifini kabul ederler. Şirketler ise tokenler aracılığıyla hızlı ödeme yapabilir. Bu ödeme kolaylığı şirketler çalışanlarının performansını yükselteceği için şirket için faydalı olacaktır.

Takım

Yol Haritası

Token ve ICO Bilgileri

Blok platformu işlemler için Blok tokenlerini (BLK) kullanmaktadır. Blok tokenleri, yasal kripto para birimi olarak kullanılır ve gerçek dünyada sıradan para birimi gibi aynı işleve sahiptir. Ama bunun gerçek paralardan farkı vardır. Sanal cüzdanın desteğiyle bu tokenleri daha kolay kullana bilirsiniz. Tokenleri yönetmek için sanal cüzdanı kontrol etmeniz yeterlidir. Cüzdan ayrıca gelişmiş bir koruma sistemi ile desteklenir, böylece endişelenecek bir şey olmadan güvenle kullanabilirsiniz. Blok tokenlerini satın alarak, bu tokenle çalışarak ve ödeme yaparak veya diğer platform kullanıcıları tarafından alınabilir.

 • Token adı: BLK
 • Platform: ETH, ERC20 ve ERC223
 • Toplem token: 360.000.000

Token Dağılımı

 • % 65 Token Satışı
 • % 18 Rezerv
 • % 13 Takım, Danışmanlar ve Katkıda Bulunanlar
 • % 4 Bounty
Sonuç

Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu ico’ya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yer almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi: https://blok.network/

Whitepapaer: https://blok.network/assets/blok-whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2943013.0

Telgram: https://t.me/bloknetwork

Facebook: https://www.facebook.com/blokcommunity/

Twitter: https://twitter.com/bloknetwork

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/blok-network/

Steemit: https://steemit.com/@blok.network

Medium: https://medium.com/@blok.network

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


41 yorum

 1. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 2. Avatar Selinti Al dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 3. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi

 4. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 5. Avatar Delal Abdullatif Abzak dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 6. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim.

 7. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi

 8. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 9. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 10. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

 11. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 12. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Bu tarz projeler bana sosyal sorumluluk gibi hissettiriyor nedense. Başarılı olmalarını çok istiyorum.

 13. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 14. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 15. Avatar Muhlis Kayaoğlu dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 16. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 17. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 18. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 19. Avatar Rana Altınoklu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 20. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 21. Avatar Mert Cem Eliçin dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 22. Avatar Cihan Akarpınar dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 23. Avatar Şennur Ağnar dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 24. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 25. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 26. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 27. Avatar Özgen Baka dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 28. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 29. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 30. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 31. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 32. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 33. Avatar Volkan İpek dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 34. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 35. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 36. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 37. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 38. Avatar Tubanur Dereli dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 39. Avatar Sömer Demiroğlu dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 40. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 41. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.