Crypto Market Ads: Yeni nesil kriptopara reklam platformu

 Post Views: 782

Merhabalar,teknolojik gelişmelerin ve dijital para birimlerinin hayatımıza hızlı bir giriş yapması ile çoğumuz kripto para birimleri ve alanda ki konular hakkında bilgi sahibi olmuş durumdayız. Çoğu işlemlerimiz geleneksel yöntemlerden dijital yöntemlere doğru geçiş yapmakta, sağlık, eğitim, e-ticaret aklınıza gelebilecek her türlü işlemlerimizi dijital yollar ile hallediyoruz.  Akabinde de kripto para birimlerine olan ilgi ve popülaritesinde yoğun artış meydana geliyor ancak yinede yenilikler bir takım problemleri de beraberinde getiriyor. Güvenlik açıklıkları, geçerlilik düzeylerindeki yetersizlik ve akabinde meydana çıkan dolandırıcılıklar yatırımcıyı ve kullanıcıyı olumsuz yönde etkiliyor. Özellikle son zamanlar uzun bir araştırmalar sonucu gelecek yatırımlarımız ve şu anki gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizin sağlıklı adımlarla ilerlemesi adına, problemlere çözüm odaklı çalışma prensibine sahip bir platform olan CryptoMarketAds  projenin ayrıntılı bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyorum.


Crypto Market Ads  Nedir? Avantajları Nelerdir?

Crypto Market Ads  reklam vereni ve yayıncıları birbirinden ayrı tutmadan, Blockchain ( Blok Zincir Teknolojisi) tabanlı olacak şekilde, kripto para birimlerinin reklam ve pazarlanması konusunda doğru adımlarla ilerleyen bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Borsanın para birimi CMA tokenı olarak belirlenmiş ve yayım sahibi kaydını tamamlatıp hizmet için gerekli ücreti ödeyerek bilgi paylaşımını yapar.  Crypto Market Ads  platformu sayesinde yayın yapanlar adına rekabetçi bir yaklaşım ortamı sağlanacak ve otomatik olarak reklam verenler tarafından da düşük maliyetler ile sağlıklı işlemler sürdürülebilecek. Hatta bu durumda Crypto Market Ads  platformunda yayın yapan bireylerin reklam veren bireylere oranla oldukça göz önünde olacaklardır. Yeni ve tabi tutulan reklam ücretlerinin düşük olması, platformdaki kampanyalar sayesinde yayıncılar pazarlama aşamasında işlemlerini Crypto Market Ads  platformu pazarında hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. Crypto Market Ads  uzmanları , Peer To Peer uygulaması gerçekleştirerek işlemlerin hızlı, sağlıklı ve üst düzey güvenirlik düzeyi ile gerçekleşmesini sağlayacaklardır.

Crypto Market Ads platformu merkezsiz bir yapıda oluşturulmuştur. Reklam ve pazarlama konusunda çözüm odaklı bir çalışma sunmaktadır. Reklam verenler ve yayıncılar tarafların ihtiyaçları doğrultusunda bir araya getirilecektir. Bu sağlanırken de herhangi bir ücrete tabi tutulmadan platforma katılım yapılması sağlanacaktır. Bu sayede rekabetçi bir ortam için gerekli adımların atılması da sağlanmış olacaktır. Akabinde de reklam verenler açısından düşük maliyetli ve mantıklı ücretlerle karşılaşmaları konusunda çözüm getirilmiş olacaktır.

Crypto Market Ads plarformu tüm dünyada hizmet sunarak, kripto para birimlerine ulşaım konusunda hem sağlıklı hemde güvenli bir pazar ortamı sunacaktır. Akabinde de bu pazarların Blockchain (Blok Zincir Teknolojisi) teknolojisinin benimsenmesi konusunda da etkisi yüksek oranda yaşanacaktır.  Crypto Market Ads platformu erken katılım sağlayan kullanıcıları içinde  en az 3 ve üzeri destekte bulunun il 999 kişi için kurucunun rozeti ile beraber belirtilen oranda ücret alması sağlanacaktır. Crypto Market Ads  plarformun kullanıcının avantajlarına; var olan kripto para birimi ya da yeni kripto para biriminin alım satımını, sağlanan danışmanlık hizmetini, pazarlama hizmetlerinin sunumu ve tanıtımının var olmasını gösterebiliriz.


Takım

Projenin Kurucu ve CEO’su Olegs Martinuks’tur. Takım üyeleri kripto para birimleri, blok zincir teknolojisi, müşteri desteği, tasarım, insan kaynakları, finans, pazarlama ve iletişim, iş ve ürün geliştirme ve daha birçok konuda uzmanlığa sahip usta isimlerden oluşmaktadır. 


Yol Haritası

Crypto Market Ads platformu kripto para birimlerinin reklamlarının ve pazarlama hizmetlerinden başlayarak bu pazarların tüm dünyada yayılmasını amaçlamaktadır. Merkezi olmayan bir pazar özelliği ile projesini tasarlamıştır. Şuanda ilk madeni para teklifi aşamasındadır. İlerleyen zaman içerisinde ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak yeni usta isimler projeye dahil edilerek platform büyümeye devam edecektir. ICO hedeflerine sırası ile ulaşıldığı taktirde Avrupa, Güney Kore, Asya, Kuzey ve Güney Amerika doğrultusunda bir genişleme hedeflenmektedir. Pazarlar için ICO platformunun oluşturulması projenin yol haritasında hedefleri arasında yer almaktadır.  Genel olarak tek bir pazar olarak başlayan platform tüm dünya da etkinliğini kuracak şekilde sistemini geliştirecektir.


ICO ve Token Bilgileri

Toplam CMA token sayısı 10 Milyar olacağı belirtilmiştir. Satılmayan token miktarları imha edileceği  Ön satış süresi 1 ay asıl satış süresinin 2 ay süreceği web sitesinde belirtilmiştir.

 • Ön satış: 15.05.2019
 • Asıl satış: 12.06.2019
 • Toplam token sayısı: 10.000.000.000 CMA
 • Satılacak tTokenlar : 5.000.000.000 CMA
 • Hard Cap : 50,000,000 ABD doları
 • Kabul edilen para birimi: ETH


Sonuç

Projenin kripto para birimi pazarlama ve reklam alanında oldukça dinamik bir sisteme sahip olduğunu ve yayıncı ile reklam vereni tarafların çıkarları doğrultusunda bir araya getirecekleri konusundaki adımları göz önünde bulundurulduğunda hem güvenilir işlemler gerçekleştirmek hemde geleceğe yönelik sağlıklı pazarlama platformunda aktiflik göstermek adına önemli bir projedir.  Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Whitepaper: https://www.cryptomarketads.com/CMA_whitepaper.pdf

✅ Web Sitesi: https://www.cryptomarketads.com/

✅ Facebook: https://www.facebook.com/cryptomarketads

✅ Twitter: https://twitter.com/cryptomarketads

✅ Medium: https://medium.com/@info_85454

✅ Reddit: https://www.reddit.com/user/CryptoMarketAds

✅ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCuxX-rPnrI4j2KqybFk_-jQ

✅ Telegram: https://t.me/CryptoMarketAdsOfficial

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160


15 yorum

 1. Avatar Şennur Ağnar dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 2. Avatar Ayşe Neslihan Daşdemir dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 3. Avatar Mert Cem Eliçin dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 4. Avatar Yaşar Utku Anıl Altın dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 5. Avatar Semina Aktuna dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 6. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 7. Avatar Yeşim Saray dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 8. Avatar Muhlis Kayaoğlu dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 9. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 10. Avatar Firuze Dönder dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 11. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 12. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 13. Avatar Delal Abdullatif Abzak dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 14. Avatar Ayşen Aksoy dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 15. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.