Crypto Market Cloud: İlk ve tek kendiliğinden olan ekosistem

 Post Views: 2182

Kripto para birimleri yaşantımıza girmesi ile birlikte yatırımlarımız, alışverişlerimiz ve bunun gibi birçok işlemlerimiz bu tür para birimleri yolu ile karşılanmaya başlamıştır. Ancak bu alan ve para birimleri konusunda ne kadar bilgi sahibi olursak olalım yatırım ve başka konularda tam anlamı ile kendimizi güvende hissedemediğimiz için bu alanda kendimizi aktif olarak dahil edemez ya da hiçbir şekilde ilerleyemeyiz. Bugünkü yazımda yatırımları konusunda problem yaşayan ve yukarıda bahsettiğim engeller yüzünden kripto para birimleri ve bu alanlarda çekingenlik gösteren bireyler ve onların sağlıklı işlemler gerçekleştirebilmeleri adına tasarlanmış Crypto Market Cloud platformundan bahsetmek istiyorum.

Crypto Market Cloud Nedir? Avantajları Nelerdir?

Crypto Market Cloud platformu blok zincir teknolojisini artısını kullanarak tasarlanmış, çeşitli ön güvenlik tedbirleri üst düzeyde sağlanarak kripto para değişim konusunda öncü olan, bununla birlikte otokontrol sistemli ilk platform olarak sunulmaktadır.

Crypto Market Cloud, zaten kripto, ıco, blok zincir teknolojisi ve bu alan ile haberleri bulunduran hali hazırda sürdürülen bir sisteme sahiptir. Bundan sonraki süreç esnasında ise  Crypto Market Cloud platformu ıco avantajları , gelecek yatırımlarınızın kayba uğramaması adına kripto değişim ve yatırımcı ile girişimciyi bir araya getirebilecek bir kitle fonlaması uygulaması üzerine kurulmuştur. Platform çalışma sistemi olarak, akıllı sözleşmelerin kusursuz bir şekilde işlemesine olanak sağlayan kendi kendine sürdürebilir bir sistem inşa etmiştir. Ayrıcı yine sizler için sınırsız sosyal uygulamaları birarada sunar.

Crypto Market Cloud platformu sizlere olabilecek tüm hizmetleri sunar ve asla gerçekleştiremeyeceği vaatlerde bulunup büyük kayıplar yaşamanıza sebebiyet vermez. Bundan ötürü ekip geçmiş kayıplar üzerine odaklanmaz ve gelecek süreçteki yatırımlar konusunda çeşitli analizleri gerçekleştirir ve yatırımlarınızı güvence altına alır.  Crypto Market Cloud platformu yatırım işlemlerini geleneksel yatırım alanlarından özel yani kripto gibi birçok alana kaydırarak halka sunulan arz oranında büyük ölçüde değişiklik sağlamıştır ve büyük kazançların erken aşamada fark edilmesine olanak sağlamıştır.

Crypto Market Cloud projesi platformunu genel olarak üç amaç doğrultusunda tasarlamıştır;

 • Geleneksel sistemlerden ayrılarak, blok zincir teknolojisinin kullanıldığı, katılımın bireysel çoğunluktan oluştuğu eşler arası bir hizmet sunmak.
 • Halka açık bir hizmet sağlayan, her katılımcının kolaylıkla erişim sağlayabileceği, üst düzey Crypto Market Cloud hizmetlerini halka uyumlu hale getirmek.
 • Bu alanda hiçbir bilgiye sahip olmayan bireylerin bile kolaylıkla işlemler gerçekleştirebileceği ve kazanım sağlayabileceği platform tasarlamak ve Crypto Market Cloud  hizmetlerinde kendi para birimini kullanarak, merkezi olmayan bir yapıda, akıllı sözleşmeler ve otokontrol ile yönetim sağlayan, ekosistem oluşturmak.
Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Crypto Market Cloud platformu resmi token birimi Crypto Market Cloud  platformunda kullanılmak üzere ve merkezi olmayan uygulamaların vizyonu için tasarlanmıştır. Crypto Market Cloud  Token hizmeti ile %50 gibi büyük oranda maliyetler azaltılarak katılımcıların kripto pazarında daha az maliyetli işlemler gerçekleştirilmesine olanak tanır.  Yine Crypto Market Cloud  Token ile depolama, işletim gücünü arttırma Token içeren döviz kurları oluşturmayı hedeflemektedirler. Ayrıca Token sahibi değişim hakkını saklı tutar ve platform sayesinde eski token’larınızı vererek bir diğer token birimi ile değiştirebilirsiniz.

 • Token tipi: ERC -20
 • Platform: Ethereum
 • Toplam token miktarı: 120.000.000
 • Satılacak token miktarı: 70.000.000
 • Ön satış fiyatı:1 ETH = 480 CMC
 • ICO Fiyatı:1 ETH = 377 CMC
 • Kabul edilen para biçimleri: BTC, ETH, LTC

Sonuç

Genel olarak platform ve özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, ister bu alanda tecrübe sahibi olsun ister hiçbir tecrübesi olmasın tüm bireylerin güvenli ve sağlıklı yatırım ile işlemler gerçekleştirebileceği kripto alanıdır. Sağladığı Kripto değişim fırsatları, platformun temelini oluşturan genel özellikleri, ekipteki üyelerin uzmanlıkları ve bu alanda sahip oldukları üst düzel bilgi becerileri ve ayrıntılı olarak whitepaper’dan da ulaşabileceğiniz barındırdığı pek çok özelliği ile de ileride üst düzeyde bir platform olarak karşımıza çıkacağını öngörmemiz mümkündür. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Sizlerde projeyi yakından takip etmek, projeye aktif katılım sağlamak ve ayrıntılı bilgiler edinmek için aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız. 

✅ Website: https://cryptomarketcloud.com/

✅ Whitepaper: https://cryptomarketcloud.com/BusinessPlan.php

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5061387.0

✅ Twitter: https://twitter.com/cryptomktcloud

✅ Facebook: https://www.facebook.com/cryptomarketcloud

✅ Telegram: https://t.me/Cryptomarketcloud

✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cryptomarketcloud-com

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


25 yorum

 1. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

 2. Avatar Cantekin Erten dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 3. Avatar Yaşar Utku Anıl Altın dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

 4. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 5. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur.

 6. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

 7. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 8. Avatar Bedir Destereci dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje.

 9. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 10. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 11. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 12. Avatar Burcu Kahraman dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 13. Avatar Çisil Zeynep Dönmez dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 14. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 15. Avatar Refiye Seda Dalyaprak dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 16. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 17. Avatar İlkin Ersöz dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 18. Avatar Şennur Ağnar dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 19. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 20. Avatar Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 21. Avatar Haldun Dinçtürk dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 22. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 23. Avatar Burcu Kahraman dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 24. Avatar Ezgin Dallı dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 25. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.