Dealjoy: Blockchain tabanlı cashback platformu

 Post Views: 1793

Günümüzün tüketim çağında alışveriş yapmayı herkes yapmaktadır. Bundan dolayı firmalar arasında büyük bir rekabet söz konusudur. Firmalar insanları çekebilmek için alışverişi özendirmeye çalışmakta ve bunun karşılığında da çeşitli ödüller vermektedirler.  Bu da müşterilerin hoşlarına gitmektedir. Ancak bu konuda tüm müşterileri tek bir yerde toplayacak bir platform henüz yoktur. Şirketler her zaman yeni bir ürün piyasaya sürerken bunu aramaktadırlar. Bugün size bahsedeceğim Dealjoy platformu kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunan yenilikler barındıran bir ekosistemdir.

Dealjoy, cashback endüstrisiyle blok zinciri teknolojisini birleştiren yeni bir platformdur. Yüzlerce satıcıyı bir araya getirerek, onlara blok zinciri teknolojisinin yeniliklerinden faydalanmasını sağlamaktadır. Tüketiciler uzun bir satıcı listesini görebilecek ve bunların içinden kendisi için en iyi fırsatları seçebileceklerdir. Platformda kolayca alışveriş yapma ve kazanç elde imkanı sağlanacaktır.

Platform kullanıcıların yararına olacak bir çok özelliği kullanmaktadır. Gelişmiş adresleme algoritması sayesinde tüketicinin tercihleri ​​ve davranışlarıyla eşleşen en iyi fırsatları bulmasına yardımcı olacaktır. Platform, anında nakit işlemleri ve özel teklifler gibi bir çok özel servis sunmaktadır. Blockchain teknolojisinin ve yapay zekanın tek bir platformda bir araya getirilmesiyle, cashback endüstrisinin geleceğini şekillendirecek bir platform oluşacaktır.

Platformun Avantajları
Dealjoy platformunun eşi benzeri olmayan özellikleri bulunmaktadır. Dealjoy’un en önemli güçlü yönleri kullanıcı gizliliğine önem vermesi, anında ödeme olması ve küresel katılıma izin vermesidir.
 • Ödemelerin ürün satın alımından sonra ödenmesi
 • Tüm dünyada ücretsiz kullanım imkanı
 • Kullanıcıların özelliklerini derleyen tanımlayıcı özel verilerin olmaması
 • Küresel olarak henüz bir rakibinin olmaması
Buyback Modeli
Üyelerimize cashback (para iadesi) olarak ödediğimiz tüm tokenler harici borsalardan alınacaktır. Bu da Dealjoy’un para iadesi ile ilgili gelirin % 80’inden fazlasının token satın almak için kullanılacağı anlamına gelir. Bu geri alım modeli, değer büyüme stratejisini destekleyerek, token için sürekli satın alma hacmi sağlar. Kötü piyasa koşullarında bile alım olması token değerinin korunabilmesi için önemlidir. Bu projenin ayakta kalabilmesi için yeterli destek sağlayacaktır.
Token Staking

Platform kullanıcıları sabit sayıda DEAL tokenlerini kilitleyerek üyeliklerini Dealjoy Plus üyeliğine yükseltebilirler. Dolaşımdaki arzın azalmasına neden olacak bu model ile DEAL token ekosisteminin uzun vadeli değerinin artmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca Dealjoy üyeleri için daha yüksek para iadesi oranları gibi çeşitli faydalar sağlaması için DEAL tokenlerini elde tutma ve paylaşma açısından cazip hale getirecektir.

Token Yakma Stratejisi

Dealjoy platformunun gelirlerin bir kısmı ile dış pazarlardan DEAL tokenleri satın alınarak, yakılmak için kullanılacaktır. Bu sayede toplam token sayısını azaltarak ve genel olarak platformun ve tokenin değerini artırmak için kullanılacaktır. Yakılan tokenler, sirkülasyondan kalıcı olarak kaldırılacak ve daha sonra herhangi bir kullanım için erişilebilir olmayacaktır. Bu strateji, platform tokenlerine daha fazla talep uyandırmaya yardımcı olacaktır.

Takım
Yol Haritası
ICO ve Token Bilgileri

Tüm Cashback ödülleri, platform kullanımını teşvik etmek amacıyla platformun kendi tokeni olan DEAL tokenleri ödenecektir. DEAL tokenler, Dealjoy platformundaki kişisel cüzdanda saklanacaktır. Token entegre DealShop’ta alışveriş yapmak için kullanılabilir veya harici bir cüzdanda gönderilebilir.
DEAL tokeni, Ethereum ağında uygulanan standartlaştırılmış bir ERC20 tokenidir. DEAL tokenleri üç aşamada satılacaktır.

 • Token sembolü: DEAL
 • Token standardı: ERC20
 • Toplam token sayısı:  1.400.000.000 DEAL
 • Satılacak token sayısı: 980.000.000 DEAL (%70)
 • Soft cap: 1.700.000 ABD doları
 • Hard cap: 8.400.00 ABD doları

Sonuç

Dealjoy platformu, başka bir yerde bulunamayan tamamen farklı bir ekosistem sunmaktadır. Dealjoy’un en güçlü yönleri kullanıcı gizliliği, anında ödemeler ve uluslararası kolaylıktır. Buyback modeli, token staking ve token yakma stratejisi gibi piyasa değerini yükseltecek stratejilere sahip olması oldukça büyük öneme sahiptir. Bu stratejiler ICO sonrasında tokenin değerini koruması için neredeyse garanti alındığını göstermektedir. Bu projenin online perakende pazarını olumlu yönde değiştireceğini düşünüyoruz. Sizde bu projeyi yakından izleyin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://dealjoy.io

✅ Whitepaper: https://dealjoy.io/files/Dealjoy_Whitepaper.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4628510

✅ Telegram: https://t.me/dealjoy

✅ Twitter: https://twitter.com/dealjoyofficial

✅ Facebook: https://www.facebook.com/Dealjoy

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/Dealjoy/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

 


20 yorum

 1. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 2. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 3. Avatar Ahmet Durmaz dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 4. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 5. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 6. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  guzel bilgileriniz icin teşekurler

 7. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş.

 8. Avatar Ezgin Dallı dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur.

 9. Avatar Burç Erbil dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 10. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 11. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 12. Avatar Birsen Durmuş dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 13. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 14. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 15. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 16. Avatar Elif Dilay Altinkaya dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 17. Avatar Hulusi Ak dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 18. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 19. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 20. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.