Descrow : Gelişen Çağın Dijital Platformu

 Post Views: 2177

Gelişen çağ ile birlikte dijital dünyada yatırım yapmak oldukça yaygın hale geliyor ve gün geçtikçe gerçek yaşam birikimleri yerini dijital dünyaya bırakıyor. bu doğrultuda güvenilir bir dijital sistem gerekliliğinin de artmasıyla birlikte karşımıza Descrow çıkıyor ve sizlere olabilecek en güvenli platformu sunuyor.

Hepimiz dijital bir dünyada emin adımlarla hareket etmek için güvenli bir platforma ihtiyaç duyarız.  Descrow aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırarak  tam anlamıyla sizlere güvenilir aktif bir sistem sunmaktadır. Aynı zamanda Descrow  yatırımların korunmasını sağlayan ve karşılaşılabilecek tüm problemleri öngören ve sizi karşılaşabileceğiniz tüm tehditlere karşı koruyan merkezi olmayan bir emanet platformu olarak karşınıza çıkmaktadır. (https://descrow.org)

Kriptoparanın oldukça önemli bir hal almasıyla birlikte , yatırımcıları projeye ICO  programı aracılığıyla, katılım sağlamayı amaçlayan  yeni projeler de başlattı. ICO gerçekleştirdiği oldukça ilgi çekici promosyonları ve ödülleri ile birçok insanı etkilemek ve aktif katılımı sağlamak adına oldukça pratik bir ticaret anlayışı gerçekleştirdi.

ICO’ya güvenmek yatırımcılar açsından oldukça önemli bir etkendir.  DESCROW’un  bildirisine göre, ICO’lara yapılan toplam yatırım miktarının, Eylül 2017’nin oranına göre 3 milyar doları aştığı görülmektedir. Artan bu para miktarı göz önünde bulundurulduğunda, katılımcıların gelecekteki yatırımları üzerinde olumlu bir etkisi olması açısından bir takım düzenlemelere başvurulduğunu söylemekte mümkündür.

PROJENİN AMACI:

Katılımcıların etkin katılımını sağlamak amacıyla daha güvenli bir ICO oluşturmak.

Potansiyeli yüksek aktif katılıma sahip olan katılımcıların yeni girişimlere duydukları güvensizliği ortadan kaldırmak.

Ico pazarının güvenli bir şekilde daha çok büyümesine katkıda bulunmak.

Descrow’un bağış toplama süreci ve token elde etme prosedürü vardır, paranın güvensiz olarak depolanmasını, kar kaybına karşı risk gibi mevcut sorunların ortadan kaldırılmasını ve aynı zamanda aldatmaca nedeniyle bir hisse senedi yatırımının eksikliğinin giderilmesi gibi birçok problemin önüne geçmek ve güvenilirliğini ve geçerliliğini etkin kılmak adına önemli adımlarından bahsetmekte mümkündür.

Adım 1: İlk olarak yatırımcıların kişisel hesaplarını kaydetmeleri gerekmektedir. Ardından yatırımcıların güvenliğini sağlamak amacıyla  akıllı sözleşme kullanılacak. Bu güvenlik ile yatırımcılar, her etkinliği takip edebilirler.

Adım 2: ICO projeleri başarılı bir şekilde piyasaya sürüldükten sonra, yatırımcılar  kriptopara borsalarında ki varlıklarını satabilir veya geri çekebilirler.

Adım 3: Katılımcılar projenin bir raporunu ve yatırımcıların katılmaya istekli olup olmadıklarını ya da karar vermeleri için 5 gün süre verdiklerini belirten E-posta yolu ile bir ileti alacaklardır. Yatırımcılar katılım gerçekleştirmek istedikleri taktirde  daha fazla kazanç elde etmeleri sağlanması açısından projeye otomatik olarak eklenirler. Yanıt verildikten 5 gün sonra, takip edilen önceki yatırım doğrudan özel yatırımcıların cüzdanlarına aktarılırlar.

Descrow’un sitesini en kısa zamanda ziyaret ederek daha fazla bilgi alın.  https://descrow.com/ICO detayları ile ilgili bazı bilgiler aşağıda sıralanmıştır.

ICO başlangıcı: 29.11.2017 (12:00 UTC)

ICO’nun Bitişi: 27.01.2018 (11:59 UTC)

Descrow Token Sembolü: DES

DES uyumluluğu: ERC20 standardı

Hard Cap: 66 666 ETH

Başlangıç ​​fiyatı: 1 DES = 0,001 ETH (~ 0,30 $)

ToplamToken tutarı: ~ 66 666 666 DES

Özel Şart: token fiyatının% 25 / hafta artması

Blockcahin floating  için başlangıç ​​fiyatı: 1 DES = 0,00175 ETH (~ 0,52 $)

DESCROW TAKIMI

Decrow Takımı; kendi alanlarında oldukça bilgiye sahip,  yetenekli ve profesyonel kişilerden  oluşmuş bir ekip çalışması ile karşımıza çıkmaktadır. . Segey Descrow’un CEO’su olmakla birlikte aynı zamanda kurucusu olarak karşımıza çıkmakta ve Rusya’da bulunan  blok zincirinin de kurucusudur. Anton Mitrokhin,  stratejik bir yönetici olup “iş projesi metodolojisi ve personel değerlendirmesi” yazısınında  yazarı olarak karşımıza çıkmaktadır.

NEDEN DESCROW

Genel olarak hepimiz dahil olduğumuz dijital sistemden güvenli bir platforma sahip olmasını bekleriz. Descrow herkesi etkileyecek olan çeşitli güvenlik sistemleri ile sizlere daha kolay, güvenilir ve aynı zamanda kafanızda soru işareti bırakmadan yatırımlarınızı gerçekleştirmenize olanak sağlayacak bir sistemdir. Bütün bunlarla kalmayıp varlıkların korunması açısından birçok platformun öngörmediği çeşitli problemleri önceden öngörmesi ve oluşabilecek zararların önüne geçmesi açısından da oldukça önemli bir proje özelliğine sahiptir. Bütün bunlar ve diğer tüm etkili özellikleri göz önünde bulundurulduğunda oldukça gelişmiş bir dijital bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Descrow hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve katılım sağlamak için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi : https://descrow.org

Whitepaper: https://descrow.com/images/WP_en.pdf

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2089578.0

Facebook : https://www.facebook.com/descrow3/

Twitter : https://twitter.com/Descrow3

Telegram : https://t.me/descrow

Medium: https://medium.com/@Cescrow

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


19 yorum

 1. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 2. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim

 3. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı.

 4. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 5. Avatar Alphan Ekercan dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 6. Avatar Hulusi Ak dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 7. Avatar Alya Denizgünü dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici.

 8. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 9. Avatar Delal Abdullatif Abzak dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 10. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 11. Avatar Cantekin Erten dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 12. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 13. Avatar Saliha Cana Dıvarcı dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 14. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 15. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 16. Avatar Canan Kumbasar dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 17. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 18. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 19. Avatar Elif Dilay Altinkaya dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.