Elrond Network: Yeni nesil blockchain mimarisi

 Post Views: 1240

Toplum ve blok zinciri yapısı arasındaki ilişkinin ana standardı esnekliktir. Muhtemelen bir çerçevenin kitlesel hareketi olduğu için ilk ve en büyük standart budur. Ne olursa olsun, yakalama, tüm blok zinciri yapılarının etkin, yeterince ve takvimde gerçekleşmemesidir. Tabii ki, sıra dışı blok zincir yapıları, karşılama uyarlanabilirliği elde edecekleri ışığında gittikçe artan temel kalite, güç ve temel ortak cihazlara ihtiyaç duyuyor. Bu, yalnızca bazı bireysel yapı merkezi merkezlerine uygulanmaz, aynı zamanda dünyanın en beğenilen blok zincirleme ekonomisine bakılmaksızın uygulanır. Ayrıca, esnekliğin konusu, aşılmaz derecede büyük ve ilgili bir düzenlemenin taşınmaz bir yerleşimi olarak geliyor. Tüm düşünceli bir anlaşma zincirinin bir başka belirleyici merkez noktasından sorumlu olduğu durumlarda, adem-i merkeziyetçi kare oluşumuna katılır, ancak kendine özgü güvenlik durumu ve tüm yapının esnekliği yanında. Bu şaşkınlık yaratan tekniği anlamak ve saygınlık kazanmak için, geç kaldığım konuların çoğunu yönetmenin standart açıklaması olan, başka bir öne çıkmış hatayla tanışmayı öneriyorum.


Elrond, blok zinciri yapısının üç bitinin geniş bir payı ile en fazla iyileştirme standardı üzerine yapılmış bir başka blok zinciri teknolojisi yapısıdır. Diğer bir deyişle, Elrond, güvenlik, çok yönlülük ve ademi merkeziyetçi çerçevenin kendi uydurma stratejisine odaklanırken mevcut her bir blok zinciri iyileştirmelerini inanılmaz şekilde değiştirmeye sebep olacaktır.

Uygun olarak, dikkate değer açıklamaların yeni güvenlik talepleriyle ilgili yapılması gereken farklı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Diğer bir deyişle, Elrond ile ilgili spekülasyonlar yaparsanız, sınırsız keskinlik kazanmasına bağlı olarak kusursuz yapılar olmasına rağmen, mevcut tüm anlaşma toplantıları ve spot ışığı sabitlemeleri için garip bir yardım ve güvenlik durumu sunmaya çalışan başka bir merkezsiz uygulamadır. Biri ve muhtemelen Elrond için bugünün en merkezi mükemmel pozisyonu bunu sağlamaktır.

Elrond, tüm blockchain endüstrisine meydan okuyan ölçeklenebilirlik ve yerelleşme sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Amaç, yaklaşık olarak Visa’nınkinin iki katı ve Ethereum zincirinin elde ettiği değerin 600 katı işlem hızları elde etmektir.


Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik tanıtım belgesi tamamen teknolojiye adanmıştır. Ağ mimarisi için üç ana amaç vardır; ölçeklenebilirlik, güvenlik ve birlikte çalışabilirlik. Ölçeklenebilirlik, dinamik olarak uyumlu bir paylaşım mekanizması kullanılarak elde edilir. Bu, yeni katılımcılar ağa katılırken işlem kapasitesini orantılı olarak arttırır. Konsensüs grup seçimine rastgelelik getirilerek güvenlik sağlanır. Ekip, konsensüs oluşturmak için Güvenli Alım Kanıtı (SPoS) sunar. Zaman çizelgesi, şu anda bir güne ayarlanmış ve daha kısa mermilere sahip olan dönemlere ayrılmıştır. Her dönemden sonra kırıklar yeniden düzenlenir ve budanır. Her turun sonunda her bir parça için rastgele yeni bir konsensüs grubu seçilir.

Ağ, en baştan diğer blok zincirleriyle birlikte çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sanal makine, temeldeki mimariyi gizleyeceğinden, akıllı sözleşmeler soyutlanmış bir katman üzerinde geliştirilecektir. Akıllı sözleşmelerin paylaşımlı ağlarda çalışma şeklindeki yeni yenilikler gelecekte de dahil edilecektir. Bununla birlikte, bu projelerden birinin sonunda ölçeklenebilirlik sorununu çözmesi muhtemeldir. Akıllı sözleşmelerin paylaşımlı ağlarda çalışma şeklindeki yenilikler gelecekte de dahil edilecektir.


Takım


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri

Elrond tokenları ( ERD), ağ içinde çalışmak için planlanmıştır.

 • Total Token Miktarı: 20,000,000,000 ERD
 • Soft cap: 1,900.000 ABD doları
 • Hard cap: $5,150,000 ABD doları
 • Toplam satılan token miktarı: 8,800,000,000 ERD
 • Satılanların yüzdesi (Private + IEO): 44.00%


Sonuç

Elrond güçlü bir çekirdek ekibine ve mükemmel bir danışma ekibine sahip. Ekip, ICO’dan önce çalışan bir ürün üretmeye isteklidir. Bu, blockchain uzayında nadir görülür ve alkışlayacak bir şey var. Piyasa çok rekabetçi ve uzun vadede sadece birkaç kazanan olacak. Teknoloji ancak ana ağ canlı olduğunda doğru bir şekilde test edilebilir. Sonunda, bu projeye yatırım yapmak iddialı bir hedefle güçlü bir takıma destek olacaktır. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://elrond.com

✅ Whitepaper: https://www.elrond.network/files/Elrond_Whitepaper_EN.pdf

✅ Telegram: https://t.me/ElrondNetworkAnn

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/elrondnetwork/

✅ Medium: https://medium.com/elrondnetwork

✅ Twitter: https://twitter.com/ElrondNetwork

✅ Facebook: https://facebook.com/ElrondNetwork

Author of the article:

✅ Bitcointalk username: truncus

✅ Bitcointalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


19 yorum

 1. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 2. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 3. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 4. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 5. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 6. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 7. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 8. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 9. Avatar Yeşim Saray dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 10. Avatar Burç Erbil dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 11. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 12. Avatar Sevinç Ak dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 13. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 14. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 15. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 16. Avatar Çisel Esin dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 17. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 18. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 19. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.