Engineer.ai: Yapay zeka tabanlı yazılım ekosistemi

 Post Views: 1812

Yeni teknolojik gelişmeler gündelik hayatın yanı sıra iç hayatında da kendisine çok önemli yer bulmaktadır. Şu anda küçük ve sıradan işi yapabilmek için farklı yazılımlardan yardım alınmaktadır. İş yeri sahipleri, bir çok şeyi otomatikleştirmeye çalışmaktadır. Bunlar arasında para yönetimi, muhasebe ve vergiler, işçilerin durumu ve ücretleri, tedarik alımları, depo durumu, lojistik, satış ve pazarlama sayılabilir. Bu tür uygulamalar yöneticilerin, ana performans göstergelerinin süresinin gerçek zamanlarında iletişim verilerine sahip olmalarını sağlamaktadır. Bugün sizlere bahsedeceğim Engineer.ai bu konuda çözüm yaratacak yeni bir platformdur.

Engineer.ai Nedir?

Engineer.ai, herkesin öz güvenli, garantili teslimatlı ve düşük maliyetli olmadan kendi projesini yaratması için mükemmel bir platformdur. Emanet ve teslimatı sağlamak için bir sürükle-bırak görev oluşturucu, yapay zeka ve blockchain teknolojisi kullanarak bir program oluşturulmasına izin verir. Yapay zeka teknolojisi, atomik düzeyde proje fikirlerini anında üretir ve yaygın olarak kullanılan özellikleri çoğaltır. Yapılacak anlaşmalar ile platformun yardımcı tokeni olan NAYA aracılığıyla ödemelerin otomatik olarak yapılmasına imkan verir.

Yapay zeka ve makine öğrenimi, yaratımı optimize eder ve işlevselliği daha iyi bir değere ve insan yardımına gerek kalmadan yapılmasına olanak sağlar. Bu, program gereksinimlerini içeren çok fazla kodlayıcı olmayan endüstrilere erişim için engelleri azaltır. Dış kaynak kullanımı daha kolay, ekstra erişilebilir, daha ucuz ve daha iyi bir şekilde üretilecek ve dijital gereksinimlere sahip artan sayıda işletme için pratik bir sisteme dönüşecektir.

Ekosistemin Özellikleri

Ekosistemin Builder, BuilderCare ve CloudOps adında 3 ayrı platformu vardır. Builder (İnşaatçı), sipariş ile yapılmış yazılım oluşturmak için çevrimiçi montaj hattı platformunu çalıştıran ve kimlik belirleme, teslim garantisi, fikri mülkiyet hakları, güvenlik, uyuşmazlık çözümü ve paydaş ödemelerini yönetmek için dağıtılmış bir ağ kullanan, insani yardımlı yapay zekadır. BuilderCare ise müşterilerin, üçüncü parti kütüphanelerinin zamanla bozulduğu durumlarda, projelerinin çalışmaya devam etmesini sağlamaya destek vermek için, müşterilere özel yazılımlarını güncellemelerini sağlayan bir garanti hizmeti olarak nitelendirilebilir. Son olarak CloudOps ise bulut altyapısının yönetimini ve maliyetlerini optimize etmek için yapay zeka ve makine öğreniminden yararlanır. Müşterilere, sipariş verdiği yazılımlar tarafından kullanılan tüm üçüncü taraf hizmetleri için, indirimli fiyatla tek bir fatura almasını sağlar.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Bu projedeki tüm operasyonlar kendi iç tokeni olan NAYA kullanılarak gerçekleştirilecek ve her proje için bireysel bir akıllı sözleşme oluşturulacaktır. NAYA tokeni, geleneksel geliştiricilerin aksine ücretlerin azaltılmasına yardımcı olacaktır ve fiyatı neredeyse yarı yarıya azaltacaktır. Ayrıca bu token  bankacılık ve elektronik ödeme sistemleri biçimindeki aracıları elimine eder ve tüm verileri tam gizlilik içinde tutmayı mümkün kılar.

 • Ticker sembolü: NAYA
 • Platform: Ethereum
 • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC
 • Hard Cap: 20,000,000 ABD doları
 • Token fiyatı: 1 NAYA = 0.1 ABD doları

Sonuç

Engineer.ai, blockchain ve yapay zeka teknolojisinin mevcut yazılım geliştirme tarzıyla, geniş bir ekosistem yarattığı söylenebilir. Bu düşünceyle ilgili olarak, bu ekibin zaten 26.000 mühendis, 3.200 müşterisi ve 23 milyon dolarlık bir geliri var. Bu da bize çok fazla deneyime sahip olduğunu ve iyi bir temeli olduğunu gösterebilir. Blockchain teknolojisinin ve yapay zekanın entegrasyonu, müşteri sayısını artıracak ve global olarak büyümesine yardımcı olacaktır. Sonuç olarak size bu projeyi yakından incelemenizi öneriyoruz.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://token.engineer.ai/

✅ Whitepaper: https://token-assets.engineer.ai/NAYA_whitepaper.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5006742

✅ Twitter: https://twitter.com/engineeringai

✅ Facebook: https://www.facebook.com/engineeringai

✅ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCyOX13wOGKHxKHdEKKlPQwg

✅ Telegram: https://t.me/eaitoken

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/EAIToken/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


24 yorum

 1. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 2. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi

 3. Avatar Hürel Demiriz dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 4. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 5. Avatar Esat Erdem Daniş dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 6. Avatar Eda Sena Akyıldız dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

 7. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  guzel bilgileriniz icin teşekurler

 8. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 9. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum.

 10. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 11. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 12. Avatar Refiye Seda Dalyaprak dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 13. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 14. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 15. Avatar Çilem Akçay dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 16. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 17. Avatar Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 18. Avatar Mügenur Ahmet dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 19. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 20. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 21. Avatar Esat Erdem Daniş dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 22. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 23. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 24. Avatar Cihan Akarpınar dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.