Envion: ICO fırsatını kaçırmayın

 Post Views: 2374

Sizin için önerdiğimiz bir ICO’dan bahsetmek istiyorum. ICO’nun bitmesine çok az kaldı ve şimdiye kadar çok büyük para topladı. Şuan itibariyle 48,474,172.46 dolar topladı. ICO 7 gün içinde bitecek ve acele etmenizi öneriyoruz. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Envion’u size anlatmak için yeterli olmayabilir ama en azından fikir edinmenize yardımcı olur. Daha ayrıntılı bilgi için websitesini (https://www.envion.org) ziyaret edebilirsiniz.

Bu token yeni oluşan tokenin adı Envion. Bu aslında geleceği çok parlak yeni bir kripto para birimidir. Envion herkesten farklı, benzersiz ve özel bir türdür. Benzersiz olmasının nedeni, madenciliği nasıl yapıldığından dolayıdır ve normal bir şekilde madenciliği yapılmayacaktır. Daha önce hiç düşünülmemiş bir şekilde çıkartılmıştır.

Bir çoğunuzun bildiği gibi kripto madenciliği çok pahalı bir hobidir, elektrik faturaları 0,30 $ / kWa gibi yüksek olabilir. Bu kadar elektrik ödendiğinde madencilik yapmak delilikten başka birşey değildir. Çünkü yüksek bir maliyet olduğu için asla kar elde edemezsiniz. Envion’un öne sürdüğü Mobil Madencilik Birimleri olarak adlandırılan yeni madencilik sistemi ile çok uygun ve diğerlerinin elektrik için ödediği maliyetin kaçarak çok daha karlı bir madencilik yapılabilecektir.

Mobil Madencilik Birimi (MMU) tam olarak nedir? MMU, 48 S9 antminer  taşınabilir depolama kasaları, soğutma ve wifi bağlantısı sayesinde üretilen tüm paralar hemen ana cüzdana gönderilebilir. İlk yılda tüm yatırımlarda % 161 ROI beklemektedir.

Bu inanılmaz derecede iyi olan bu rakamlar ilk prototip MMU’nun test aşamasında yapılan karlardan gelmiştir. Satış periyodu ve satışların % 100’ü tamamlandıktan sonra, MMU araştırması ve madencilik ünitelerinin seri üretimine geçilmesi planlanmaktadır.

Yatırımcıların yatırım ile kar etmelerinin imkan sağlayacak bu projede haftalık ödeme yapılacaktır. MMU’yu daha iyi öğrenmek için burayı kontrol edin: https://www.envion.org/en/mobile-mining-unit/. Her hafta madencilikten elde edilen kârlar, kullanıcıların ellerinde tuttuğu ENV token sayısı ile orantılı olarak yatırımcılar arasında paylaştırılacaktır.

Gelecekteki ödemeleri artırmak ve MMU’ya daha fazla para yatırımı yapmak için en az % 25 ödeneğinizden ENV’ye aktarılacaktır, kalan % 75 ise doğrudan bağlı ERC-20 cüzdanına gidecektir.

Takım
İsviçre merkezli platform ve profesyonel ekibe, CEO’su olarak Matthias Woestmann başkanlık ediyor. İlk madencilik ünitesi 2015 yılında faaliyete geçti ve şirket bu yıl tüm ortamlarda madenciliğe başladı. Envion, gelecekt e borsalarda listelemeyi planlıyor ve önümüzdeki yıl mobil ünitelerin seri üretimini planlanıyor.

Sonuç olarak; Platform, kripto endüstrisini ve blok zincir teknolojisini etkileyen enerji sorununa komple bir çözüm sağlıyor gibi görünüyor. Sürdürülebilir, uygun fiyatlı ve mobil enerji kaynakları sunması önemli avantajlarındandır. EVN tokenlarının ileride değerinin artacağı ve ICO satışından sonra satılmayacak olması nedeniyle kaçırılmaması gereken bir yatırım olarak gözüküyor.

ICO bilgileri

Token ETH, BTC ve kredi kartı ile satın alınabilecek ve EVN sembolüyle satışa sunulacaktır. Envion’un aşamalı ICO satışı 1 Aralık’ta başladı ve 31 Aralık’ta sona ermesi planlanıyor. Her aşamada EVN Token farklı bir fiyatta satışa sunacaktır.

1. Evre, 1 Aralıkta başladı ve bir EVN’in maliyeti 0.70 ABD Dolarından satışa sunuldu.

2. Aşama, 3 Aralık’ta başladı ve bir jeton 0,80 dolara mal oldu.

3. Aşama 7 Aralık’ta ise bir EVN 0,90 dolardan satıldı.

Son etap ise 14 Aralıkta başladı ve bir token 1.00 dolardan satışa sunuldu ve 15 Ocağa kadar sürecek.

Toplam 150 milyon token tedarik edilecek. Katkıda bulunanların bu tokenların % 83’ünü satın alabilecek, % 10’u ise kurucu ekibe gitmesi planlandı. Toplam % 5’i yedek fonuna, kalan% 2’si de platformunbounty programına tahsis edilecektir. Toplam fonların % 93’ü mobil ünitelere yatırım yapmak ve filoyu büyütmek için tahsis edilecek. Geriye kalan % 7’lik kısım ise araştırma, geliştirme ve yönetim bölümlerinde kullanılacaktır.

Bu icoyu kaçırmayın. Envion platformu aslında ne kadar katkıda bulunduğunuza bağlı olarak yatırım karınızı belirlemenize olanak tanır. ROI’sinin % 161 olduğu tahmin edilmektedir. Yatırım stratejileri, maden gelirlerinin % 25’ini yeniden filoya dönüştürerek filo ve temettü ödemelerinin büyümesini sağlıyor. Bu aynı zamanda, EVN tokenlarının değerinin de artacağı anlamına gelir. yani, ICO’dan sonra daha fazla token satılmayacağı göz önüne alınırsa yatırım yapmak için harika bir fırsattır.

 

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:

Websitesi: https://envion.org/en/ico/

Whitepaper: https://www.envion.org/en/whitepaper/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2348435

Facebook: https://www.facebook.com/envion.org

Twitter: https://twitter.com/Envion_org

Medium: https://medium.com/@envion

Instagram: https://www.instagram.com/envion_official/

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


10 yorum

 1. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

 2. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 3. Avatar Birsen Durmuş dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi

 4. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim.

 5. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 6. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 7. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 8. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 9. Avatar Gökay Bağış dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 10. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar