Fiiicoin: Çok yönlü, ölçeklenebilir ve enerji verimli kripto para

 Post Views: 1833

Son birkaç yılda blockchain teknolojisi büyük ilgi görmektedir. Bunun nedeni ise bu teknolojinin sağladığı faydalardır. Giderek artan sayıda şirket bu sektöre ilgi göstermekte ve teknolojiyi kendi bünyesinde uygulamayı tercih etmektedir. Ancak, dünya nüfusu düşünüldüğünde bu son derece düşük bir orandır. Bu sektörle ilgili birçok endişe uyandıran unsur vardır. Bunlar arasında teknik destek sağlayacak elemanların azlığı, maliyetlerin çok değişkenlik göstermesi ve güvenilirlik ile ilgili kaygılar sayılabilir. Kripto paralar yeni kullanıcılar için biraz fazla karmaşık gelmektedir. Bugün size bahsedeceğim Fiiicoin projesi, bu anlayışı tamamen değiştirecek olan ve kullanımı son derece kolay ve ulaşılabilir kripto para projesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fiiicoin Nedir?

Fiiicoin, projesi ile herkese madencilik yapma şansı sunulacaktır. Bunun için artık günümüzde herkeste bulunan akıllı telefonlar kullanılacaktır. Ayrıca bir ekran kartı ya da madenciliğe özel makinelere ihtiyaç duyulmayacaktır. Projenin esas amacı, mevcut kaynakların, özellikle cep telefonlarının madencilik sürecinde yer alması için kullanılmasıdır. Yatırım yapmaya parası olmayan kullanıcıların ve diğer kripto para hayranlarının bile sadece hücresel madencilik sistemine katılarak para kazanması bu ekosistem ile sağlanacaktır.

FiiiCOIN’in yenilikçi konsepti olan DPoC konsepti, Burst Coin’in PoC konseptinden kaynaklandırılmıştır. Bu alanla büyük bir yeniliğe gitmektedir. Ayrıca yeni konsept olan DPoC’in daha kararlı, daha enerji verimli ve güvenli hale getirmek için çeşitli kodlama teknikleri kullanılarak daha da geliştirebilir olacaktır. Mobil madencilik ön planda tutulan bu algoritma, aynı zamanda daha iyi bir fikir birliği mekanizması olarak nitelendirilebilir. Bu sistemde veri dağıtımı için 4G teknolojisi kullanılacaktır ve bu sayede yüksek bant genişliği ile çok hızlı bir şekilde işlem yapılabilecektir.

DPoC konsepti ile düşük enerji tüketimi, yüksek hızlı ve yüksek frekanslı ticaret yapma imkanı, geliştirilmiş ağ güvenliği, kuantum bilgisayarlara karşı dayanıklılık ve daha düşük giriş eşiği, tabletler ve akıllı telefonlar gibi mobil cihazlar kullanılarak madencilik yapma imkanı sağlanacaktır.

Ekosistemin Özellikleri

FiiiCoin projesinin kripto para sektöründeki bir çok konuya çözüm sağlamaya yardımcı olacak olan 4 farklı alt özelliği vardır.

FiiiEX – Bu borsa ile neredeyse tüm kripto paralar ve ayrıca başka borsalardan gelen işlemlere destek sağlanacaktır. Komisyon oranları rakipleriyle rekabet edecek bir şekilde düşük tutulacaktır.

FiiiCHAIN – Projenin temelini oluşturacak olan blockchain sistemi ile, mevcut tüm ürün ve hizmetleri entegre edilebilecek ve her şeyi içinde bulunduracak bir bir ekosistem oluşturmak amaçlanmaktadır.

FiiiPOS – FiiiLab bu ekosistemi daha başka blockchain şirketleri ile işbirliği yaparak oluşturmaktadır ve önümüzdeki 2 yıl içinde 1500’den fazla kripto parayla entegre olması hedeflenmektedir.

FiiiPAY – 2019’un ikinci çeyreğine kadar kullanıcıların hizmetine sunulacak bu cüzdan servisi kullanıcılara oldukça büyük faydalar sağlayacaktır.

Yol Haritası
ICO ve Token Bilgileri
 • Token simgesi: Fiii
 • Token fiyatı: 1 Fiii = 0.12 ABD doları
 • Satılacak token sayısı: 750.000.000
 • En düşük yatırım miktarı: 0.12 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, USDT
 • Soft cap: 9,660,000 ABD doları
 • Hard cap: 40,000,000 ABD doları

Sonuç

Fiiicoin, her akıllı telefon kullanıcısının, pahalı madencilik cihazlarına ve grafik kartlarına ihtiyaç duymaksızın, blockchain ağına katılabileceği hücresel madenciliğe dayanan bir işlem sistemidir. Oldukça tecrübeli bir takıma sahip olan bu projenin rakiplerinde oldukça farklı özellikleri var. Şuanda Fiiicoin satış öncesi başladı ve son derece cazip bonuslar sunmaktadır. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://www.fiii.io/

✅ Whitepaper: https://www.fiii.io/images/doc/whitepaper.pdf

✅ Yellowpaper: https://www.fiii.io/images/doc/fiiicoin.yellowpaper.v01.pdf

✅ Telegram: https://t.me/fiiicommunity

✅ Facebook: https://www.facebook.com/fiii.io

✅ Twitter: https://twitter.com/FiiiLab

✅ Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7qJ5DmWT81e0XWTvinwpwg

✅ Medium: https://medium.com/fiiilab

✅ LinkedIn: https://linkedin.com/company/fiii-lab

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


20 yorum

 1. Avatar Tubanur Dereli dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 2. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 3. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım.

 4. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje.

 5. Avatar Firuze Dönder dedi ki:

  Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

 6. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 7. Avatar Hanife Nur Erkovan dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

 8. Avatar Abdullah Mert Erol dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 9. Avatar Burak Karaman dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 10. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 11. Avatar Bedir Destereci dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 12. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 13. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 14. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 15. Avatar Filiz Şen dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 16. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 17. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 18. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 19. Avatar Nezih Koyuncu dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 20. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.