FundYourselfNow – Yatırım Platformlarında Devrim

 Post Views: 1015
Bugün size kripto topluluğundan pek bilinmeyen FUNDYOURSELFNOW projesini tanıtmak istiyorum. Şu anda, bu projeyi duyan birçok kişi yok ama bunu tanıtımımla dahada bilinir hale getirmek istiyorum.

Öncelikle, FYN projesinin ekibiyle tanışmamız gerekiyor. Ekip Singapurlu deneyimli blockchain ve yazılım geliştiricilerden oluşuyor.

FundYourselfNow, proje yaratıcılarının/yönlendiricilerin, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kripto para birimleri kullanarak projeleri için para toplama imkânı tanıyan basit bir platformdur. Zaten bu crowdsale’ye katılmak istiyorsanız, FundYourselfNow.com’da tarih ve koşullarla ilgili daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz .

1. Destekçiler mal varlıkları üzerinde kontrol sahibi olurlar
Projenin başarılı olmasını sağlamak için, içerik oluşturucular ilerleme belgesi sunmalı ve toplulukla bağlantıda kalmalıdır.
Kilometre taşı temelli fon sistemi, yatırımcılara yatırımları üzerinde kontrol sağlar. Kilometre taşı ödemelerini ertelemek veya onları durdurmak için oy kullanabilirler.

% 40 veya daha fazla destekçisi projenin başarısız olduğunu düşünür ve buna karşı oy verirse akıllı sözleşmedeki fonlar  geri ödeme yapar. (% 40, ürünün piyasaya sunulana kadar başka değişikliklere tabi tutulur).

Oy sisteminin resmi olmayan temsili
2. Topluluk yardımcı olabilir ve ödüller alabilir
Proje yaratıcıları doğrudan topluluktan ve daha sonra uzmanlardan yardım isteyebilirler. Proje yardımcısı ödül kredisiyle ödüllendirecektir:

Bağış toplama sonunda platform, sahip  olduğu kredinin miktarına ve topluluk için tahsis edilen toplam tokenlerin oranına bağlı olarak yardımcıları proje tokenleriyle ödüllendirecektir  (ERC20) .

Proje sayfasındaki ödüller arasında seçim yapacaklar veya tokenler sanal para birimine ve nihayetinde gerçek nakit dönüştüreceklerdir.

 

3. Yatırımcılar iyi bir yatırım getirisi elde edebilirler

FYN tokenleri alıp tutan destekçilere ödü verebilecek:

Şirket her altı ayda bir bir geri satın programı elde ederek kârın% 70’ini yatırımcıya dağıtacaktır. Gerçekten de, satın alınan tokenler toplam FYN simgesi arzını azaltmak için yakılacaktır. Bu program mantıksal olarak kalan token değerlerini artıracaktır.

Kâr payı karşılığında geri alımın en büyük  avantajı, paranız için tokenleri satana kadar vergilendirilmediğinizdendir.

4. FYN çok rekabetçi olabilir
Geleneksel çapraz platformlar, ödeme işlemleri ücretleri yüksektir. Kickstarter’daki bir proje yaratıcısı, transfer ücretlerini (% 3-5) ve listeleme ücretlerini (% 5) dahil ettikten sonra tipik olarak Kickstarter’a getirilen miktarın % 9’u bulabilmekteydi.
Şifreleme oranını kullanarak, FYN transfer ücreti ödemeyi önleyebilir; her başarılı proje bağış toplama işlemi için sadece% 5 listeleme ücreti tahsil edecektir. Bu nedenle, proje yaratıcıları, örneğin Kickstarter üzerinden FYN’i seçerek % 44 gibi önemli tasarruf sağlayabilir. Bu pazar paylarını kazanmak için büyük bir rekabet etkisi yaratabilir.

Yol haritası

ICO/Halka Arz Detayları

Başlangıç: 13 HAZİRAN, 2017 at 14:00 UTC +8;

Bitiş: 31 TEMMUZ, 2017 17:00 UTC+8
Alım fiyatı: 1 ETH’e karşılık 120 FYN Token (13 Haziran 2017 – 4th Temmuz 2017,14:00 UTC+8) [Erken Yatırımcı Bonusu]
1 ETH’e karşılık 100 FYN Token (4 Temmuz 2017, 14:01 UTC+8 – 31 Temmuz 2017, 17:00 UTC+8)
Kabul edilen birimler: ETH.

 


11 yorum

 1. Avatar happy days dedi ki:

  My wife and i ended up being now lucky Jordan managed to conclude his research with the precious recommendations he obtained from your web pages. It is now and again perplexing to simply happen to be handing out guidelines that many a number of people might have been selling. And we also already know we now have the blog owner to be grateful to because of that. These explanations you have made, the straightforward website navigation, the relationships your site aid to promote – it’s got many extraordinary, and it is helping our son in addition to us reckon that this topic is thrilling, which is certainly rather pressing. Many thanks for all!

 2. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 3. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 4. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 5. Avatar Burak Karaman dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 6. Avatar Hürel Demiriz dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 7. Avatar Çisel Esin dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 8. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 9. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 10. Avatar İclal Akkoyun dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 11. Avatar Rima Altıparmak dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.