GIGZI: Blockchain tabanlı bağımsız varlık yönetimi

 Post Views: 1891

Blockchain teknolojisinin önemi son yıllarda daha çok anlaşılmaya başlamıştır. Bu teknoloji ile basit bir finansal işlemden, çok daha ileriye gidebilen, karmaşık işlemler gerçekleştirebilen çok güçlü bir sistemdir. Blockchain sistemleri sayesinde daha derin uygulama geliştirme çalışmaları ile çeşitli sınırlar ve fırsatlar açılmaya devam etmiştir. Ancak mevcut bazı faktörler, bu blok zinciri teknolojisi yoluyla kripto para biriminin faaliyetlerini engellemektedir. Bu faktörler piyasadaki değişkenlik, servet devalüasyonunun hızlı bir şekilde artması ve bazı hesapların saldırılara açıklığı sayılabilir. Bu mevcut sıkıntılar, yatırımcılara istikrarı sağlayan ve yatırımcıların servetini korumaya yardımcı olacak yeterli güvenliği sağlayan platformlara ihtiyaç duyurmaktadır. Bugün size bahsedeceğim GIGZI platformu bu konuda çözüm üretebilecek yeni bir ekosistemdir.

GIGZI varlık yönetimi platformu, varlık yönetimi süreçlerinin otomatik bir yatırım özelliği ile dönüştürme fırsatına sahiptir. GIGZI’nin yenilikçi platformu, blok zinciri teknolojisi ve akıllı sözleşmelerden yararlanıyor ve yatırımcı varlıklarının güvenliğini sağlamaya yönelik dağıtılmış defter teknolojisini kullanmaktadır.  GIGZI, yatırımcı sermayesinin yönetimini kolaylaştıran bir platform aracılığıyla yatırımcıların tokenize edilmiş varlıklara ve diğer finansal yatırımlara yatırım yapmalarını kolaylaştırmaktadır.

Nasıl Çalışır?

GIGZI, yatırımcıları piyasanın değişkenliğinden koruyan bir varlık riskten korunma mekanizması olarak çalışmak üzere otomatikleştirilmiş ve programlanmış bir varlık yönetimi platformu sunma yolunda ilerlemektedir. GIGZI platformu açık kaynak kodludur ve platformun kaynak kodunu isteyen herkes görebilecektir. Bu açıkçası platformun oldukça şeffaf olduğunu gösterir ve kullanıcıların güvenini kazanmasını sağlayacaktır.

GIGZI, hem benzersiz hem de tamamlayıcı olan dört kripto varlığına sahiptir. Bunlar eşler arası bir ağ üzerinde çalışırlar ve üç merkez uygulaması tarafından da desteklenirler. Bu merkezi uygulamalarda cüzdan, borsa ve hazine uygulamaları yer alır. Bu uygulamalar hep birlikte, özerk bir şekilde varlık denetimi yapılmasını sağlar.

Cüzdan – Yüksek güvenlikli bir cüzdan olan GIGI cüzdan için güvenlik kademeleri eklenmiştir. Cüzdanınıza giriş yapmak için, kullanıcının GIGZI Iris uygulaması üzerinden bir biyometrik kontrol yapması gerekir. Bu uygulama güvenlik alanında en son yeniliklerle üretilmiştir. Dünya öncüsü olan IriTech teknolojisi kullanılmaktadır. Biyometrik güvenlik sisteminin sunulması, yüksek düzeyde bir güvenlik GIGZI cüzdanının yürütülmesine ve ayrıca mevcut diğer tüm cüzdanlardan tanınmasına olanak sağlayacaktır.

Borsa – Platform içerisinde kendine ait borsa olacaktır. Kullanıcılar için, API borsalarının entegrasyonu nedeniyle, bir borsa ile başlayıp bir sonrakine borsa para birimlerini gönderme seçeneği de erişilebilir olacaktır. Bu sayede çok çeşitli ortaklarla işbirliği yapmayı mümkün kılmaktadır.

Hazine – GIGZI ekosisteminde, her bir kripto parayı bundan değerli metallerle desteklemeyi planlamaktadır ve daha sonra Platinum, Altın ve Gümüş gibi bir madeni para karakterizasyonu olacaktır. Her zaman bir madeni para alacağınız zaman 1 gram metalle desteklenecektir. Borsa döngüsünün diğer yoldan gerçekleşeceği ve değerli metallerin geri kazanımı olacağı noktada, sistem hemen kripto varlığının imhası olacaktır. Bu sayede varlıklarınızı daha istikrarlı bir değerli metal pazarına dönüştürmenizi sağlanacaktır.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri
 • Token adı: GZB
 • Pre ICO fiyatı: 1 GZB = 0.0025 ETH
 • ICO fiyatı: 1 GZB = 0.0025 ETH
 • Platform: Ethereum
 • Kabul edilen para birimi: ETH
 • Soft cap: 7.000.000 ABD doları
 • Hard cap: 2.4000.000 ABD doları
 • Whitelist/KYC: Yok

Neden Yatırım Yapmalıyız?

Son zamanlarda bir çok finansal araç daha çok sayısallaşmaktadır. GIGZI platformu, dijital varlıkların mevcut değişkenliğine olan güvensizliği ortadan kaldırarak varlık yönetimi için tercih edilen bir platform haline gelecektir. Akıllı sözleşmelerle özerk yapılan ödemeler ve para çekme işlemleri, GIGZI’nin ana yatırımcılar tarafından kabul görmesini kolaylaştıracaktır. Projenin ekibi alalında son derece deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Projenin temelleri 2016 yılında atıldı ve 2020 yılına kadar hazır olması beklenmektedir. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://www.gigzi.com/

✅ Whitepaper: https://www.gigzi.com/whitepaper

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5047392.0

✅ Telgram: https://t.me/gigzicommunity

✅ Telegram : https://t.me/gigzi

✅ Twitter : https://twitter.com/gigziofficial

✅ Facebook : https://www.facebook.com/gigziofficial

✅ Medium: https://medium.com/gigzi

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


24 yorum

 1. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 2. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 3. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş.

 4. Avatar Çisel Esin dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 5. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 6. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş.

 7. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Teşekkürler

 8. Avatar Mügenur Ahmet dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 9. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim.

 10. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur.

 11. Avatar Pekcan Aksöz dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici.

 12. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi

 13. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 14. Avatar Filiz Şen dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 15. Avatar Osman Sinan Devrim dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 16. Avatar Cem Ozan Erim dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 17. Avatar Refiye Seda Dalyaprak dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 18. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 19. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 20. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 21. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 22. Avatar Pırıltı Bahçeli dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 23. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 24. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.