Iconiq Holding: Yatırımcılar için ICO platformu

 Post Views: 1599

Uzun zamandır her gün yeni projeler ve ICO’lar çıkmaktadır. Bu geliştirmek son derece karmaşıktır ve bir çok kişi bu konulara uzak kalmaktadır. Bu piyasanın anlaşılmaz ve farklı yapısı şirketlerin token çıkarmasına ve satışa sunmasına yardımcı olacak bir hizmeti almasını gerektirmektedir. Bugün size bahsedeceğim Iconiq Lab projesi bu alanda hizmet verecek olan yeni bir platformdur. Gelişmiş blockchain teknolojisi, dijital varlık yönetimine yeni yaklaşımlar sağladığından, Iconiq Lab, hem yatırımcılar hem de girişimler için faydalı olan ICO geliştirme ile ilgili veri entegrasyonunu ve işlenmesini iyileştirmek için etkin bir çözüm geliştirmektedir.

Iconiq Holding, dünyanın ilk merkezi olmayan Girişim Sermayesi (VC) grubu “Iconiq Lab” in arkasındaki projedir. Ekosisteme inşa edilen Iconiq Funds adında bir başka platform da yer almaktadır. Bu da yatırımcılara blok zincirine dayalı yatırımlara daha çeşitli fırsatlar sunacaktır. Iconiq Lab ekibinin Frankfurt’ta merkezlidir ve yakın zamanda New York ve Londra’da ve 2018 sonunda Asya’da ofis açmayı planlamaktadır. Bu kadar geniş ülkelere yayılması platformun küresel dünyayı hedeflediğinin göstergelerinden birisidir.

Iconiq Lab

ICNQ Club’ın arkasında bir şirkettir. Iconiq Lab, ICO’larını geliştiren dokuz şirkete destek vermektedir. Kulüp üyelerine hızlandırıcı programı, kurumsal danışmanlık ve varlıklarını belirten bir dizi finansal araç da dahil olmak üzere eşsiz fırsatlar sunulacaktır. Bu programın amacı ICO’yu başlatmak isteyen firmaların, Iconiq’in fon yaratma uygulamaları ile kendi stratejilerini başarıyla uygulayabilmelerini sağlamaktır. Iconiq’in kurumsal danışmanlık çözümü özellikle küçük ve orta ölçekli şirketler için geliştirilmiştir.

Iconiq Funds

Yatırımcıların kripto para birimi portföylerini başka bir varlık endeks fonları ile çeşitlendirmelerine yardımcı olacak bir Malta Profesyonel Yatırım Fonu oluşturulacaktır. Iconiq Funds, bu amaçla kripto yatırımlarına destek veren dijital bir endeks şirketi olan BITA ile ortaklık kurmuştur.

Iconiq Media

Başka bir kullanışlı sistem bileşeni olan Iconiq Media, Iconiq Club katılımcılarına indirimli fiyatlarla sunulacak haftalık podcast’lar ve diğer medya etkinliklerini içerecektir.

Takım

ICO ve Token Bilgileri

Iconiq ekosistemi, bir ERC-20 belirteci olan “ICNQ jetonu” yardımcı tokeni ile çalışacaktır. Token ekosistemde hizmet için kullanılacaktır. Tokenin tutulması, yeni girişimlere özel erişim sağlayacaktır. Bunun dışında token tutanlar, Iconiq Funds platformu aracılığıyla PIF’ler, ETN’ler ve ETF’ler arasında yatırımlara katılabilirler. Bu fonların yönetim ücretleri ICNQ tokenları üzerinden ödenecektir.

Sonuç

Şirketlerin kripto para kullanarak ICO başlatmaları ve bu sayede yatırımcılarını bağlaması 21. yüzyıl çözümü olduğu söylenebilir. Bu nedenle şirketler için çözümler üretecek olan bu ekosistemin son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Projenin harika bir takımı var ve şu anda tüm mesailerini Iconiq Lab üzerinde harcıyorlar. Takımın üyeleri son derecede profesyonel olduklarını söyleyebilirim. Sizde bu projeyi yakından takip edin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://iconiqlab.com/

✅ Whitepaper: https://iconiqlab.com/icnq-white-paper

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5023151

✅ Facebook: https://www.facebook.com/iconiqlab/

✅ Twitter: https://twitter.com/iconiqlab

✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/iconiqlab

✅ GitHub: https://github.com/IconiqLab

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/iconiqlab/

✅ Medium: https://medium.com/@iconiqlab

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


31 yorum

 1. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş.

 2. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 3. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

 4. Avatar Cantekin Erten dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 5. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

 6. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 7. Avatar Elif Tuğçe Altaş dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

 8. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur.

 9. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş.

 10. Avatar Ayşen Aksoy dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 11. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 12. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 13. Avatar Rana Altınoklu dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 14. Avatar Sarper Akış dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 15. Avatar Muhlis Kayaoğlu dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 16. Avatar Ecem Hatice Akova dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 17. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 18. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 19. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 20. Avatar Burç Erbil dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 21. Avatar Turan Fahri dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 22. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 23. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 24. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 25. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 26. Avatar Cem Ozan Erim dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 27. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 28. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 29. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 30. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 31. Avatar Çisel Esin dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.