IndaHash: Yeni nesil reklam platformu

 Post Views: 2310

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “IndaHash” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da IndaHash olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan IndaHash ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım IndaHash için faydalı bir platform olabilir. Ancak bu sadece buz dağının görünen kısmıdır.

İnsanlara güvenmekle başlar herşey. IndaHash buna inanıyor ve işi şekilde yapıyor. İndaHash, coğrafi ve dil sorunlarına rağmen markaların kendi ürünlerini dünyaya tanıtmak için bir platform oluşturan bir yazılımdır. Markalara arabulucu reklamcı gibi kişilere ulaştırarak bu reklam kampanyasını yapıyorlar. IndaHash Coin ise reklam endüstrisi için “Etkileşim Platformu Indahash” tarafından tasarlanan ve 130 kişilik büyük bir ekip tarafından oluşturulan kripto para birimidir.

Bu IndaHash APP, markaların Bitcoin veya herhangi bir altcoinin yerine IndaHash coin cinsinden ödemesi yapmalarını olanak verir. IndaHash’ın resmi beyaz sayfasında belirttiği gibi, amaçları markaları ve izleyicileri bir arada tutmaktır. Bu sayede büyük kolaylık sağlayacaktır. Indahash şuanda faaliyet gösteren bir şirkettir. Indahash’de 130 kişiden fazla çalışan bulunmaktadır. 70 farklı ülkede (Almanya, İngiltere, Polonya, Singapur, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Afrika) çalışan Indahash, 70’den fazla pazarda 1000’in üzerinde kampanya gerçekleştirmektedir.

IndaHash Coin’in nasıl çalışacağını anlamaya başlayalım. Bu platformda üç taraf vardır; Markalar, etkileyenler ve izleyiciler. Markalar, etkileyenler için Indahash coini kullanmaktadırlar. Indahash marka tokeni alındıktan sonra marka ürünleri ile paralarını alışveriş edebilmekte ve alışveriş yaparken indirimler alabilmektedir. Ürününü tanıtmaya hazır olan herhangi bir marka (eski ya da yeni) indaHash’a ödeme yapar. Eskiden yalnızca nakit olarak ödeme yapılmasına izin verilirken artık şirketin yeni vizyonu sayesinde ya nakit para ya da indaHash coinide kampanyalar için ödenebilmektedir. Dolayısıyla indahash, markalar için tanıtım yapmak için IDH tokenleri aracılığıyla da ödeme alabilmektedir. Etkileyicilerin paraları, indaHash’a geri satma ya da kitlelerini ödüllendirmek için kendi özelleştirilmiş tokenlerine dönüştürme seçeneği de bulunmaktadır. Bunun karşılığında, izleyiciler (etkilenenlerin taraftarları) etki eden kişiler, toplantılar ve sosyal etkinliklerle kişiselleştirilmiş ve münhasır etkileşimler için alışverişi yaparlar. Bu, yalnızca, içerik paylaşımı, beğenilme, etiketleme, yorum yazmak, başkalarına yardım etmek gibi etki yaratıcıların bekledikleri belirli etkinlikleri gerçekleştirirse elde edilebilir. Bununla ilgili daha çok bilgi almak için sitemizi kontrol ederek indaHash hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. www.indahash.com

Nasıl çalıştığını kısa özetleyecek olursak; Etkileyenler kampanyaya katılmak için cep telefonuna bir bildirim alır. Etkileyicinin ilgisini çekiyorsa, ayrıntılı içerik için öneride bulunurlar. Etkilenenlerin yüklediği materyaller Indahash moderatörleri tarafından doğrulanır. Moderatörler onaylarlarsa, etkilenen yayınlar herkes için yayınlanır ve herkes tarafından görünebilir.

ICO Bilgileri:

Pre-ICO fiyat: 1 ETH = 4480 IDH

Pre-ICO 8 Kasım’da gerçekleşecek ve 15 Kasım 2017’de sona erecektir. Toplam IDH belirteçleri 400.000.000 IDH ve kullanılabilir maksimum ICO öncesi tokeni 320.000.000 IDH’dir. Pre-ico için en az satın alma 0.05 ETH’dir. Ico öncesi için minimum cap yoktur.

ICO fiyatı = 1 ETH = 3200 IDH

Esas ICO, 29 Kasım’da başlayacak ve 20 Aralık 2017’de sona erecek. Ana ICO’ya minimum satın alma, 0,05 ETH. Minimum hedef 40.000.000 IDH ve maksimum hedef 320.000.000 IDH’dir.

Teminat dağıtımı, “sözleşme” vasıtasıyla yapılacak ve ICO’nun bitiminden sonra gerçekleşecektir.


İletişim detayları:

Resmi Web Sitesi: www.indahash.com

Resmi Tiwitter Bağlantısı: https://twitter.com/indaHash

Resmi Facebook Bağlantısı: https://www.facebook.com/indahash/

Resmi Telegram: https://t.me/indaHash_chat

Resmi Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/indahash

Resmi Instagram: https://www.instagram.com/indahash/

Resmi ANN Konu Bağlantısı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2285136.0

My : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


20 yorum

 1. Avatar Mügenur Ahmet dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

 2. Avatar Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 3. Avatar Eda Sena Akyıldız dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 4. Avatar Yaşar Utku Anıl Altın dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 5. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Teşekkürler

 6. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 7. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 8. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 9. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 10. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 11. Avatar Cantekin Erten dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 12. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 13. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 14. Avatar Burcu Kahraman dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 15. Avatar Zeynep Büşra Derdemez dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 16. Avatar Müyesser Akyildirim dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 17. Avatar Ayşen Aksoy dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 18. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 19. Avatar Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 20. Avatar Ahmet Durmaz dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.