Javvy: Hepsi bir arada kripto cüzdan

 Post Views: 1810

Kuşkusuz ki teknolojik gelişmeler birçok yeni kavramı beraberinde getirmiştir. bunlardan kripto para birimleri son yıllarda adından oldukça sık söz ettirmiştir.  Geleneksel sistemlerin önüne geçen kripto para birimi, alanda aktiflik gösteren bireylere oldukça büyük kazançlar sağlamıştır.Sağlık sektöründen tutun eğitimden finans’a her alansa kendisini aktif olarak gösteren kripto para birimlerinin bireyleri zorlayan tarafları da bulunmaktadır. Kripto para borsalarında kayıt işlemleri uzun süreçlerde sürebilmekte ve zorlamaktadır. Yalnızca bununla da kalmayıp şuan ki kripto para borsalarında güvenirlik düzeyleri üst aşamada sağlanamamakta ve bireylere kimlik doğrulama gibi birçok ön koşul konularak bireylerin kaygı düzeylerini arttırarak sağlıksız işlemler yapılmasına ortam oluşturulmaktadır. Yine alım satım konusunda da birçok sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalırız. bugünkü yazımda tüm bu problemlerinize çözüm süreci başlatan Javvy platformunun genel özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

Javvy Nedir ? Neden Önemlidir?

Javvy platformu üst düzey güvenlik tedbirleri ön plana alınarak, alım satım işlemlerinizin daha sağlıklı ve güvenli adımlarla ilerlemesi adına oluşturulmuş bir cüzdan olarak tasarlanmıştır.  Bu cüzdan sayesinde kripto para birimlerinizi depolayabilecek, alım satım işlemlerinizi dilediğiniz zaman gerçekleştirebilecek ve kripto para alanında ki değişimleri yakından takibe alınabilecek ve değişimler güncellenebilir olacaktır. Javvy platform projesinin temelini güvenlik üzerine oluşturmuş olup bu sayede işlemlerinizi herhangi bir sunucuya bağlı kalmaksızın gerçekleştirebilecek ve dış tehditlere karşı korumuş olacaksınız.

Blok zincir teknolojisininde sisteme dahil edilmesi ile tehdit uyandıran işlemler önceden ön görülebilecek ve gerekli tedbirler alınabilecektir. Yine yapay zeka ve yeni birçok teknoloji sizlerin güvenli, kolay ve hızlı işlemler sürdürebilmeniz adına projenin tasarımına dahil edilmiştir.  Javvy platformu merkezsiz bir yapıda olup birçok kripto para birimlerinin alım satımı gibi tüm işlemleri yalnızca beş dakika içerisinde gerçekleştirebileceksiniz. Javvy platfotmu cüzdanına sahip katılımcılar, uluslararası para birimlerini kullanıma açabilecek, sunulan uygulama üzerinden direkt olarak transfer işlemleri başlatabilecek ve yeni birçok kripto para birimleri de platforma dahil edilecektir.

Javvy, kripto para birimlerinin alım satım işlemleri sırasında kayıt zorunluluğu bulundurmamaktadır. bu sayede kişisel verilerinizi güvence altına alabilecek, sahtekarlık ve dolandırıcılığı ortadan kaldıracaktır. bununla beraber reel para birimlerini kripto para birimine yada kripto para birimlerinizi reel para birimine çevirmek istediğinizde sizleri sınırlamamakta ve ulusal para birimleri ile alım ve satım işlemleri yapmanıza olanak tanır.

Javvy platformu web üzerinde kripto para birimi alanının kullanımın zorlaştırılması, belli araç kullanımının bulunmaması dış saldırılara karşı korumasının eksik kalması ve yeni katılımcıların kayıt aşamalarının uzun vadede ayarlanmış olması ve onaylama süreçlerini de yavaşlığı göz önünde bulundurarak çözüm süreci başlatmıştır ve tüm problemleri ortadan kaldırmıştır. Javvy platformu evrensel bir cüzdan olarak tasarlandı ve Windows, İOS ve Android  olmak üzere resmi sürümünü çıkartmıştır.

Takım
Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

» Token Simgesi: JVY

» Platform : Ethereum

» Tipi: ERC20

» Ön ICO fiyatı: 1 JVY: 0.0004 ETH

» ICO fiyatı: 0.0857 USD

» Toplam satılık token miktarı: 100,000,000

» En düşük yatırım miktarı: 0.4 ETH

» Kabul edilen para birimi: ETH

» Soft Cap: 1000 ETH

» Hard Cap: 100000 ETH

» Katılımı yasaklı ülkeler: Çin, ABD

Sonuç

Platformunun yukarıda bahsettiğim ve whitepaperda da ayrıntılı olarak bulunan birçok özelliği göz önünde bulundurulduğunda Javvy projesinin tasarlamış olduğu cüzdanın kripto alanında aktif olan ve bu alana yeni dahil olmuş bireyler için oldukça önemli bir proje olarak karşımıza çıktığını söylememiz doğru olacaktır. yine projenin takım üyeleri ve dinamik yaklaşımı dikkatle incelendiğinde projenin ileride büyük kazanım sağlayacağını da öngörmemiz mümkündür. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://javvy.com/

✅ Whitepaper: https://javvy.com/wp-content/uploads/2017/09/javvy_crypto-solution-white-paper.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2216370.0

✅ Telegram: https://t.me/javvychat

✅ Twitter: https://twitter.com/javvycrypto

✅ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/javvy/

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/javvy/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


29 yorum

 1. Avatar Rima Altıparmak dedi ki:

  Bu proje ile yakından ilgileniyorum. Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir projeye benziyor. Yazıyı okudum ve oldukça ilgimi çekti.

 2. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri önemli. Kripto para cüzanları önemli ilgi görüyor. kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

 3. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Bu kripto para projesi ile çok fazla yazı okudum ama bu yazı gayet net ve açıklayıcı, yardımlarınız için teşekkürler.

 4. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Açıkçası çok açıklayıcı bir yazı olmuş. emeğine sağlık dostum çok güzel bir site oldukça fazla siteden yararlanıyorum.

 5. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Javvy hakkında güzel bir derleme. Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. bende yatırım yapmayı düşünüyorum. Başarılar dilerim.

 6. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Javvy sağladığı güvenlik ve kolaylık seviyesiyle cüzdan olayına noktayı koyacak proje olabilir. Merakla beklemekteyim. Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 7. Avatar Aynur Gül Ercüment dedi ki:

  Emeğine sağlık çok güzel. Cüzdanın aktif kullanım sayısının oldukça fazla olacağını düşünüyorum. Özellikle borsa entegrasyonu konusunda iddialı bir proje olması da Javvy’i öne çıkarıyor.

 8. Avatar Esat Erdem Daniş dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Türkçe kaynak sayısı yetersiz olduğu için yardımcı oldu. Teşekkürler.

 9. Avatar Nezih Koyuncu dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 10. Avatar Abdullah Mert Erol dedi ki:

  Ekip oldukça başarılı üyelerden oluşuyor. Yakın zamanda duyurdukları anlaşmalar ile gelecekte adından çokça söz ettirecek bir proje. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 11. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Projeyi inceleyince sosyal medya hesaplarından whitepapera kadar son derece kalite kokuyordu. Yazıda çok bilgilendiriciydi. Teşekkür ederim.

 12. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Javvy ile ilgili yazılmış gayet net ve açıklayıcı bir yazı olmuş, bende ICO’ya dahil oldum. Bu yazı bana çok yardımcı oldu teşekkürler.

 13. Avatar Lütfiye Aktürk dedi ki:

  Javvy projesine yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Bu seneye damga vuracağa benziyor.

 14. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Javvy projesini ilgiyle takip ediyorum. Proje oldukça hoşuma gidiyor. İlerleyen zamanlarda Javvy projesinin oldukça iyi yerlere geleceğine eminim. Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

 15. Avatar Filiz Avcı dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Yatırım yapmak için son derece projeler yer alıyor. Bu projede son derece önemli ve yatırıma dair. Bilgiler için teşekkür ederim.

 16. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü başarılı bir proje. Ekiplerini de biraz incelediğim de gerçekten güzel proje olduğunu gördüm.

 17. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 18. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 19. Avatar Burcu Yılmaz dedi ki:

  Javvy hakkında internette çok şey bulamadım ama bu yazı çok bilgilendirici oldu. Yazı için teşekkür ederim çok faydalandım.

 20. Avatar Ahmet Kayabaşı dedi ki:

  Bu projenin icosu uzamis sanırım 6 milyon doların üstünde para toplamış bence yatırım yapılayi düşünülebilir. Son fırsatta bende girmek istiyorum.

 21. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 22. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 23. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 24. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 25. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 26. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 27. Avatar Rima Altıparmak dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 28. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 29. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.