Lolcoin: Merkezi olmayan eğitim platformu

 Post Views: 855

Dijital dünyanın getirilerinden olan blok zincir teknoloji, kripto para birimleri gibi yeni kavramlar tüm dünya da farklı bir bakış açısının oluşmasını sağlamıştır. Bununla beraber yıllardır yaşantımızda aktif olarak kendisini gösteren son zamanların popüler kavramları tüm dünya da yoğun ilgi görmüştür. Akabinde de ihtiyaçlarımız ve işlemlerimiz bu yeni kavramlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sağlıktan, ticarete tüm sektörlerde kripto para birimleri ve alanda ki diğer kavramlar aktif olarak kendisini göstermektedir. Dijital dünyada bu alanın sektörlere entegrasyonu sağlanmış olmasının olumlu yönlerini görebilmekteyiz. Son zamanlarda karşılaştığımız problemlerin çoğu Eğitim sektörünü doğrudan ilgilendirmektedir. Bugünkü yazımda ‘Eğitim’ sektöründe oluşan güvenlik açıklıkları ve eksikleri tamamlamak adına tasarlanan Lolcoin projesi hakkında bilgileri sizlerle aktarmak istiyorum.


Lolcoin Nedir ? Avantajları Nelerdir ?

Lolcoin platformu, Evrensel olarak eğitimi belirli ölçülere, yasaya, kullanıma uygun olarak tüm bireylere kazandırmayı amaç edinen, merkezsiz bir yapıya sahip dijital eğitim ortamı olarak tasarlanmıştır. Lolcoin geleneksel eğitim modellerinin yanı sıra Avrupa Üniversitelerinde aktif olarak kullanılan eğitim yöntem ve teknikleri ve bireyin ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulunduran bir eğitim modelini benimsemiştir ve platformunu da bu doğrultuda tasarlamıştır. Lolcoin platformu sayesinde birey ilgi ve yeterliliklerinin farkına varabilecek ve bu doğrultuda bir eğitim ortamına sahip olabilecektir. Uzun yıllar eğitim alanında kendisini göstermiş usta isimler tarafından sağlanan eğitim ortamı katkısıyla birey tüm dünyaya açılabilecek ve üstü düzey bir eğitim şansına sahip olabilecektir.

Lolcoin platformu sayesinde, bireylerin tüm eğitim bilgileri kayıt altında tutularak saklanacaktır. Yalnızca birey tarafından ulaşım olanağı bulunan platformda birey eski kayıtlarına yada şuan ki eğitim sistemdeki bulunan verilerine ulaşmak için parmak izi yöntemini kullanacaktır. Lolcoin platformu sayesinde birey eğitim konusunda sınırlandırılmayacak, her türlü kaynağa ve bilgiye ulaşımı kolayca sağlanacaktır. Bu doğrultuda da birey belli bir mekan ve zaman arayışı içerisinde olmadan çevrim içi olarak eğitimden yararlanabilecektir. Tek ihtiyacınız olan akıllı bir telefon, tablet ya da bilgisayardır. Platform bireylerin grup sohbetlerine ulaşımına da olanak sağlayacaktır. Bu sayede birey bilgi paylaşımında bulunabilecek, gerekli durumlarda yardım alabilecek ve hızlıca bilgiye ulaşımları konusunda olumlu bir ortam yaratılmış olacaktır.

Lolcoin platformun bireyin ilgi ve gereksinimleri saptanması aşamasında yapay zeka temelli bir analiz yöntemleri tercih edilerek geçerli ve güvenilir verilere ulaşım sağlanacaktır. Çevrim içi olacak şekilde birey Üniversite bilgilerinin üzerine bilgiler ekleyecek çeşitli testlere tabi tutularak dereceler arttırması konusunda çalışmalar gerçekleştirilecektir. Bireyler üst düzey bir eğitim hizmeti alırken aynı zamanda çeşitli projelerle kazanımlarda elde edeceklerdir. Bu doğrultuda teoride edinilen birey tarafından teknik olarak kolay bir şekilde kazanca çevrilebilecektir. Bütün bunlar blok zincir teknolojisin artısı ile güvence altına alınacaktır. 2020 yılında projenin uygulanması pilot il olarak Pariste başlatılacaktır.


Genel Avantajları
 • EIU.AC tarafından Lolcoin platformunda katılım sağlayan bireyler  Ulusal Tanınmış ve Uluslararası denkliği bulunan sertifikayı almaya hak kazanacaklardır.
 • Blok Zincir Teknolojisinin artısı ile öğrenci belgeleri oluşturulacaktır.
 • Blok Zincir Teknolojisi kullanılarak danışmalık hizmetleri verilecektir.
 • Kişilik yorumlama algoritmaları uygulanacaktır. (AI)

Daha birçok özelliğinden bahsetmemiz mümkündür ancak sizler daha ayrıntılı bilgilere https://loleiu.io/docs/Whitepaper-loltoken.pdf buradan ulaşabilirsiniz.


Takım


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri
 • Token simgesi: LOL
 • Token fiyatı: 1 LOL=0,07 ABD doları
 • Platform: ERC-20
 • Toplam token miktarı: 1.5B LOL
 • Softcap: 10.000.000 ABD doları
 • Hardcap: 42.000.000 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, USD


Sonuç

Lolcoin platformunun geleneksel eğitim modelini karşılayamadığı tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan teknik yöntemleri ve blok zincir temelli oluşturulmuş tasarısı göz önünde bulundurulduğunda bireyin yüksek öğrenimine anlamlı farklılıklar katacağını, bireyi geliştireceğini öngörüyorum. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://loleiu.io

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5134930

✅ Whitepaper: https://loleiu.io/docs/Whitepaper-loltoken.pdf

✅ Telegram: https://t.me/joinchat/G1P6Ag0hh6lVrk0pvRx1mA

✅ Facebook: https://www.facebook.com/LOLTOKEN/

✅ Twitter: https://twitter.com/coin_lol

✅ Medium: https://medium.com/@LOLTOKEN_EIU.AC

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/LOLEIUofficial/

✅ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/eiu-paris/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160


60 yorum

 1. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 2. Avatar Tuğçe Dudu dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 3. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 4. Avatar Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 5. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 6. Avatar Goncagül Diri dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 7. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 8. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 9. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 10. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 11. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 12. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 13. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 14. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 15. Avatar Müyesser Akyildirim dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 16. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 17. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 18. Avatar Canan Kumbasar dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 19. Avatar Goncagül Diri dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 20. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 21. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 22. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 23. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 24. Avatar Ecem Hatice Akova dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 25. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 26. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 27. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 28. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 29. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 30. Avatar Zeynep Büşra Derdemez dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 31. Avatar Şennur Ağnar dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 32. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 33. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 34. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 35. Avatar Burak Karaman dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 36. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 37. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 38. Avatar Gökay Bağış dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 39. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 40. Avatar Hanife Nur Erkovan dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 41. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 42. Avatar Ezgin Dallı dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 43. Avatar Alya Denizgünü dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 44. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 45. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 46. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 47. Avatar Yaşar Utku Anıl Altın dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 48. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 49. Avatar Pırıltı Bahçeli dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 50. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 51. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 52. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 53. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 54. Avatar Tuğçe Dudu dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 55. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 56. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 57. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 58. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 59. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 60. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.