Loligo: Merkezi olmayan ICO platformu

 Post Views: 1639

Kripto para piyasası her geçen gün büyümektedir. Zaman zaman düşüşler olsa bile bu yeni kripto paraların çıkmasına engel olmamaktadır. Bu nedenle her gün yeni ICO’lar çıkmaktadır. Ancak yeni madeni para arzına, yani ICO’lara katılımda yardımcı olacak platform çok fazla yoktur. Bugün size bahsedeceğim Loligo platformu, ICO başlatmak isteyenlere ve yatırımcılara yönelik bir platform için hizmet sunarak ICO’lara yatırım yapma risklerini ortadan kaldırmak için kurulmuş bir platformdur.

Loligo, ICO oluşturmak ve katılım sağlamak için, adil, peer-to-peer (kişiden kişiye), blockchain tabanlı ve merkezi olmayan bir platformudur. Blockchain teknolojisi sayesinde, ICO için toplanan paraların kademeli olarak kullanılmasına izin veren akıllı sözleşmeleri ve aynı zamanda toplu bir şekilde  ICO’lardan geri çekme hakkı uygulamaktadır. Ekosistemde, ICO’ların yerel hükumetler tarafından kabul görmesine yardımcı olmak için bir çok hizmet mevcut olacaktır. Ayrıca platformun tamamen açık kaynak kodlu ve ücretsiz olması da planlanmaktadır.

Loligo platformu, ICO konusunda teknik bilgisi olmayan kişilerin kendi projelerini oluşturmalarını sağlayan, özel bir platformdur. Loligo, sadece tüm bilgileri ve kullanıcı araçlarını güvenilir bir şekilde koruyan, modern ve aynı zamanda güvenli bir ürün değildir. Loligo ile, yatırımcılar karlı yatırımlar ve ​​şirketler için güvenilir bir kanal alacaklar. Şirketler işlerini başka maliyetler olmadan geliştirebilecek ve  yatırım yapabileceklerdir.

Nasıl Çalışır?

Loligo, akıllı sözleşmeler yoluyla token yapımı sağlar. Bu, hedeflenen kilometre taşlarının gerçekleşmesi yada bireylerin verdiği oylar üzerine odaklanan bir hesap dağılımını garanti etmektedir. Loligo sistemi, başarılı ve profesyonel bir ICO için gerekli tüm ekipmanları sunacaktır. Loligo, ICO için en gelişmiş resim uygulama sistemidir. Etherscan gibi mevcut Ethereum Block Explorer’leri (Blok gezgini), değerli olmayan anlaşmalara ilişkin bilgileri sunmaktadır. Ne yazık ki, bu hissedarlar için değerli detayları içermemektedir. Loligo Good Explorer ise tüccarların ICO’ların ve yapması gereken ödevlerin eğilimini ayrıntılı olarak yürütürken, içerik ve alanlarına ilişkin daha genel bir görüş sağlarken, kullanışlı, anlaşılır ve grafiksel bir yol sunar.

Platformda bulunan bileşen, Dashboard ile arayüz oluşturmaktadır. ICO oluşturan kullanıcıların, blok zincirindeki LCC sözleşmesini düzenlemesine, incelemesine ve göndermesine olanak sağlayacaktır.  Loligo, hem otomatik analizin hem de profesyonellerden tavsiye almanın etkilerinden oluşan bir ICO analiz sistemi sunmaktadır. Analizler kod değerlendirme, ürün testi, simüle edilmiş bir ortamda tarama ve ekleme değerlendirmesinden oluşmaktadır. Halihazırda piyasada bulunan analiz çözümlerinin aksine, platform ICO’nun genel performansını ve sağlamlığını analiz etmek ve ciddi bir sürede sıralamadaki sürekli gelişmeleri analiz etmek için çaba göstermektedir.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

LLG tokenleri, proje içerisinde hesaplamalar yapmaktadır. Ethereum ERC-20 standardına göre uygulanmaktadır. Toplamda 16 milyon token çıkarılmıştır. ve %70’in satılması planlanmaktadır. Ön satışta 19 Ekim’e kadar sürecektir ve katılımcılar % 30 bonusla token alabileceklerdir. ICO ise 20 Ekim’de başlayıp 25 Kasım’a kadar devam edecektir.

 • Token sembolü: LLG
 • Token tipi: Ethereum ERC20
 • Token fiyatı: Pre ICO: 1 LLG = 0.002 ETH, ICO: 1 LLG = 0.003 ETH
 • Satılacak token sayısı: 11.200.000 LLG (%70)
 • Kabul edilen para birimleri: Ethereum ve Fiat
 • Soft cap: 950.000 ABD doları
 • Hard cap: 12.000.000 ABD doları
 • Softcap’a ulaşılamazsa eğer toplanan paralar yatırımcılarına geri iade edilecektir.

Sonuç

Platformun benzersiz hizmetler sağlamakta olduğunu ve ICO başlatmak isteyenler için son derece cazip olduğunu söyleyebiliriz. ICO oluşturmak isteyen girişimcilerin süreçle ilgili herhangi bir şey düşünmeden ICO yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Proje ekibi, blockchain teknolojisi ve akıllı sözleşmeler konusunda oldukça büyük tecrübeye sahiptir. Benzersiz fikirleri olan bu platformun ICO oluşturmak isteyenler için gelecekte çok önemli olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Sizde bu projeyi yakından inceleyin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://loligo.co/

✅ Whitepaper: https://loligo.co/assets/doc/LOLIGO-EN-V0.68. pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4847741.0

✅ Telegram: https://t.me/loligoico

✅ Twitter: https://twitter.com/Loligo_co

✅ Facebook: https://www.facebook.com/loligo.co

✅ Medium: https://medium.com/@Loligo_co

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


19 yorum

 1. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

 2. Avatar Pekcan Aksöz dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 3. Avatar Tubanur Dereli dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 4. Avatar Mügenur Ahmet dedi ki:

  Elinize sağlık

 5. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 6. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın.

 7. Avatar Bedirhan Lütfü Akşamoğlu dedi ki:

  Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

 8. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

 9. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 10. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 11. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 12. Avatar Cantekin Erten dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 13. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 14. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 15. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 16. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 17. Avatar Pırıltı Bahçeli dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 18. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 19. Avatar Özgen Baka dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.